Pożar w Starych Gajęcicach. Dwoje strażaków trafiło do szpitala

216

Dziewięć zastępów straży pożarnej brało udział w gaszeniu pożaru budynku gospodarczego w miejscowości Stare Gajęcice. Podczas akcji ucierpiało dwóch strażaków.

W czwartek 3 maja po godzinie 21 dyżurny Komendy Powiatowej PSP w Pajęcznie odebrał informację o pożarze w miejscowości Stare Gajęcice. Do akcji gaśniczej zadysponowano  jednostki PSP z Pajęczna oraz zastępy miejscowych OSP. Po dotarciu na miejsce zdarzenia okazało się, że pożarem objęty jest budynek gospodarczy, w którym znajdowało się siano, słoma i kilkanaście sztuk bydła.

Dzięki szybkiej interwencji strażaków udało się opanować ogień i zahamować rozprzestrzenienie pożaru, jednak budynek uległ spaleniu. Na skutek pożaru padły cztery krowy.

Niestety w trakcie działań poszkodowanych zostało dwóch ratowników z OSP. Zasłabnięcie wynikało z pracy w aparatach oddechowych, temperatury jaka panowała oraz obciążeń związanych z działaniami podczas akcji gaśniczej – mówi asp. inż. Robert Balcerzak.

Poszkodowani strażacy zostali odwiezieni do szpitala w Radomsku, gdzie stwierdzono, że zasłabnięcie wynikało najprawdopodobniej z powodu przemęczenia. Akcja gaśnicza trwała do godziny 4:30.

Przyczyną pożaru było uderzenie pioruna. Właściciel gospodarstwa wycenił straty na kwotę ponad 400 tysięcy złotych. Łącznie w akcji gaśniczej brało udział dziewięc jednostek straży pożarnej (JRG Pajęczno, OSP KSRG Makowiska x2,OSP KSRG Strzelce Wielkie, OSP Marzęcice, OSP KSRG Raciszyn, OSP Dubidze, OSP KSRG Działoszyn, OSP KSRG Wiewiec).

fot.: OSP KSRG Makowiska

guest
216 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Gość
Gość
2 lat temu

*OSP KSRG Dubidze.

batiusza
batiusza
2 lat temu

Wzorcowa akcja,komendant na barykadzie,dowodził i sam wziął się do roboty,nie tak jak wcześniej bywało.

Tomasz
Tomasz
odpowiedział na komentarz  batiusza
2 lat temu

Dowódca JRG – zwolniony,
zastępca JRG – przeniósł się do innej jednostki, nie mógł wytrzymać pislamu,
p.o. zastępca komendanta – brak słów,
2 szefów zmian – zwolnionych,
operacyjna – brak zaufania jak i do księgowości, kadr i kilku innych.
Został sam z klakierami to musiał.

batiusza
batiusza
odpowiedział na komentarz  Tomasz
2 lat temu

Może drogi Tomaszu napiszesz dlaczego odeszli,ale tak szczerze,po partyjnemu,z bolszewicką szczerością.Napisz co tu się działo,co kryto przez długi okres czasu.Gdzie karierę zaczynał były d-ca jednostki,co robił zastępca,szefowie zmian,dlaczego odeszli,bo nie zostali zwolnieni,odeszli na własną prośbę.P.o.Komendanta to przyzwoity facet,choć czasem narwany,ale ma więcej oleju w głowie od niejednego z was.Operacyjna?Tak,pełna zgoda-kompletny brak zaufania,razem wiemy dlaczego tak jest.A kiedy odpiszesz nieuczciwie raz jeszcze już nie będę miał skrupułów i opiszę pewne sytuacje.Co do klakierów,czyż nie byliście największymi klakierami w Polsce za tamtej ekipy,czyż to nie wy przytulaliście nagrody 3-4 krotnie większe od strażaków na podziale bojowym.Czyż to nie was nagradzano kilkukrotnie w… Więcej »

Kula
Kula
odpowiedział na komentarz  batiusza
2 lat temu

Co Ty za brednie wypisujesz, gdyby ktoś nie znał prawdy być może by to uwierzył?

batiusza
batiusza
odpowiedział na komentarz  Kula
2 lat temu

Towarzysz kula chyba z samego centrum starej kasty,a może uczestnik biesiad i innych rozrywek.A może towarzysz kula udziały miał w dobrym interesie jaki kręcili niektórzy….

Magdalena
Magdalena
odpowiedział na komentarz  batiusza
2 lat temu

Odeszli bo zostali do tego zmuszeni po “miłej” rozmowie z komendantem. Na stanowiska miały chrapkę młode wilczki, myśleli że dowódca JRG nic nie robi pierdzi w stołek i pije kawkę, a tu się okazało, że trzeba trochę pomyśleć i się wykazać. A czy nie za rządów tych młodych po raz pierwszy strażacy oblali test gotowości operacyjnej. Naczelnika operacyjnej też chcieli usunąć ale się nie dał, za to z zemsty zabrali mu rzecznika prasowego i zlikwidowali wydział i zrobili sekcję. Pełka zachował się tak jakby nigdy z tymi ludźmi nie pracował, nie umie ludziom patrzeć w oczy tylko zawsze patrzy się… Więcej »

Skąd ja to znam
Skąd ja to znam
odpowiedział na komentarz  Magdalena
2 lat temu

Do pracy się nie chce chodzić nie tylko w straży. Wszędzie to samo.

Tymon
Tymon
odpowiedział na komentarz  Magdalena
2 lat temu

O k..wa. Wreszcie ktoś powiedział prawdę o rządach tego pana. Nie każdy dorósł do stanowiska, same chęci i plecy pisowskie nie wystarczą. W straży rządzi teraz grupka ludzi mających poparcie pieluchy. Nigdy takiej atmosfery w straży nie było. To co teraz się wyprawia i jak traktowani są ludzie mający inne zdanie, nigdy wcześniej nie miało miejsca. Ci co mają inne zdanie siedzą cicho bo albo nagrody nie dostaną albo awansu. Ale to są właśnie standardy pisowskie.

Andriusza
Andriusza
odpowiedział na komentarz  Tymon
2 lat temu

Jak się nie jest z pislamu, to o nagrodach i awansach nikt nawet nie marzy. Najgorsze, że nawet najlepszych czeka “miła” rozmowa i jak się nie zgodzi na podłe warunki, to zaczyna biec termin wypowiedzenia.

Skąd ja to znam
Skąd ja to znam
odpowiedział na komentarz  Andriusza
2 lat temu

78 rok “Nie lękajcie się “.
Te paszczurze gady tylko na to czekają.
Niech się boją Ci co knują, zdradzają i niszczą ludzi pod płaszczykiem polityki pis

Mariusz
Mariusz
odpowiedział na komentarz  Skąd ja to znam
2 lat temu

co wy wszyscy chcecie od tego pisu i tej Pieluchy przecież wszystko co się dzieje to tylko zależy od ludzi a niektórzy niech pamiętają iż “karma” ponoć zawsze wraca

Sulimir
Sulimir
odpowiedział na komentarz  Mariusz
2 lat temu

Chcemy tylko aby byli prawi i sprawiedliwi. Nic więcej, czy to aż tak dużo.

Zorientowany
Zorientowany
odpowiedział na komentarz  Skąd ja to znam
2 lat temu

Tak: posłanka, nauczyciel, Marzenka, Marcinek. Piotruś. Krzysiu i inni niekompetentni a chorzy na kasę.

rara
rara
odpowiedział na komentarz  Tymon
2 lat temu

Wcześniejsza grupa trzymająca władzę bardzo chętnie chciała skorzystać z poparcia pani poseł aby przepchnąć swojego kandydata na komendanta a że nie wyszło to teraz robią wielki kwik. Ojej naprawdę tak cicho siedzą Ci co mają inne zdanie, że to jest aż zabawne. Widać, że bardzo się tutaj wykazują. Śmiechu warte.

niech każdy wyciągnie wnioski
niech każdy wyciągnie wnioski
odpowiedział na komentarz  Tymon
2 lat temu

O jak Wam teraz źle. Wcześniej w straży każdy bał się nawet na forum dawać upust swoim żalom i emocjom, bo od razu wszyscy by mieli przerąbane a teraz piszecie co chcecie. Głównie swoją wersję ale to szczegół. Tak więc niech KAŻDY WYCIĄGNIE WNIOSKI.

Wacek
Wacek
odpowiedział na komentarz  niech każdy wyciągnie wnioski
2 lat temu

A co teraz PiS nie zastrasza, nie dokucza, nie gnębi. Zobaczcie co dzieje się w elektrowni czy kopalni.

nie strazak
nie strazak
odpowiedział na komentarz  Tymon
2 lat temu

Pan komediant zepsuł straż, zepsuł sobie nazwiskom na koniec rzuci to w pierony i znowu zabierze zabawki

Jancio 1
Jancio 1
odpowiedział na komentarz  nie strazak
2 lat temu

Podobno dość kosztowne te zabawki

Jadwiga
Jadwiga
odpowiedział na komentarz  Jancio 1
2 lat temu

Możesz napisać coś więcej o tych zabawkach

Janusz
Janusz
odpowiedział na komentarz  Jadwiga
2 lat temu

A co tu pisać. Obecnie panujący jasnie wielmożny doktor filozofii kumendant był kiedyś zastępcą i zabrał swoje zabawki.

Jancio 1
Jancio 1
odpowiedział na komentarz  Jadwiga
2 lat temu

I takii etyczny kumyndant

brrr
brrr
odpowiedział na komentarz  Jancio 1
2 lat temu

A jaki rozgarniętyyyyyy…:P hyhy

xyz
xyz
odpowiedział na komentarz  Magdalena
2 lat temu

Istnieją trzy rodzaje prawdy: cała prawda, święta prawna i gówno prawda. “Folwark zwierzęcy” to świetny przykład ale na określenie tego co działo się wcześniej. Państwo w Państwie po prostu. No ale cóż jak się ma tyle na sumieniu trzeba bardzo dużo szczekać aby przekonać innych postronnych, że jest inaczej niż faktycznie. Rzucanie imionami lub nazwiskami jest po prostu żenujące. Masz coś do kogoś, idź na konfrontację a nie obrzucasz błotem “anonimowo”. Tylko pamiętajmy, że nikt w sieci nie jest anonimowy. Wszyscy wiedzą kim jesteś. Powiem tyle “prawda obroni się sama”. Pozostawiam to bez komentarza.

Sulimir
Sulimir
odpowiedział na komentarz  xyz
2 lat temu

Nie piszę, że poprzednia władza była OK, byłem jej przeciwny i głosowałem za zmianą, ale naprawdę dobrą zmianą. Okazało się szybko, że weszli w buty poprzedników i pogłębiają dno. Szczególnie w naszym regionie, tylko kasa, niekompetencja, nepotyzm, zastraszanie, kompletny brak zainteresowania własnym regionem a nawet szkodzenie. A to jest gorsza zmiana.

Radzio
Radzio
odpowiedział na komentarz  Sulimir
2 lat temu

Z tego co słyszałem, to PIS nie jest w stanie już wejść w buty po PO. Bo już mu zaduże nogi urosły

Ciewakwski
Ciewakwski
odpowiedział na komentarz  xyz
2 lat temu

Ej, batiusza, szym, xyz, rara, itd. powiedzielibyście w końcu co się takiego działo i co macie takiego ciekawego do powiedzenia, bo to wasz koronny argument w tej dyskusji, a nikt nie wie o co chodzi… Robi się naprawdę ciekawie tam u was, aż się to miło czyta 🙂

szym
szym
odpowiedział na komentarz  Ciewakwski
2 lat temu

Brudów nie pierze się na forum ale widać nie każdy ma na tyle kultury ot co……….

ktoś
ktoś
odpowiedział na komentarz  szym
2 lat temu

szym ty myślisz pojęcia, to są osoby publiczne, utrzymują się z naszych pieniędzy, mają obowiązek zachowywać się moralnie i dbać o nasze sprawy, po to zostali wybrani posłami, radnymi. Należy je wymieniać z imienia i nazwiska, ludzie maja prawo wiedzieć na kogo głosowali

KkK
KkK
odpowiedział na komentarz  ktoś
2 lat temu

“szym ty myślisz pojęcia, to są osoby publiczne, utrzymują się z naszych pieniędzy, mają obowiązek zachowywać się moralnie i dbać o nasze sprawy, po to zostali wybrani posłami, radnymi. ”
Posłowie i radni są FUNKCJONARIUSZAMI PUBLICZNYMI, jak Prezydent RP.
Jezeli radny zalatwia pracę w zamian za usługi seksualne, to jest korupcja może podlegać karze więzienia do 10 lat

Antek
Antek
odpowiedział na komentarz  KkK
2 lat temu

No w Pajecznie są chyba tacy radni. Jeśli chodzi o zatrudnianie to w Sulmierzycach otworzyli filię biura pracy.

Wacek
Wacek
odpowiedział na komentarz  szym
2 lat temu

To nie są żadne brudy tylko ocena dokonań.

Szym
Szym
odpowiedział na komentarz  Magdalena
2 lat temu

Magdaleno wszyscy wiedzą kim jesteś. Nie kompromituj się, bo żal czytać jakie to załamanie nerwowe “biurowcy” przechodzą. Wyobraź sobie, że inni też mają wiele do powiedzenia i też mogą zacząć mówić.

d-ca JRG 06-17
d-ca JRG 06-17
odpowiedział na komentarz  batiusza
2 lat temu

D-ca JRG karierę zaczynał w KR PSP w Kłobucku i nie widzę związku z Zasadniczą Służbą Wojskową, która była w owym czasie obowiązkowa jak byś przypadkiem nie wiedział i odbywało ją się tam gdzie był przydział. Może “batiusza” jak byś odbył 24 miesięczną służbę wojskową to byś teraz innym tokiem myślał…. Więcej nie odniosę się do tych tekstów bo jak czytam to nie to nie mogę w to uwierzyć ile w sobie Trzeba mieć nienawiści i złośliwości w stosunku do innych osób. Pewnie ktoś zapomniał o etyce, która była tak szeroko omawiana…. Przez ten ostatni okres jakoś sobie nie przypominam,… Więcej »

brrr
brrr
odpowiedział na komentarz  batiusza
2 lat temu

A o pieniądze się rozchodzi, a gdzie tak jest że pracownicy dostają większe nagrody od przełożonych. Nie wiąże to się z zakresem obowiązków i odpowiedzialności. Oj batiusza straszny materialista z Ciebie…

CBA
CBA
odpowiedział na komentarz  Tomasz
2 lat temu

Dowódca JRG – Stary Zomowiec który pałował a teraz udaje ze nie był w ZOMO.
Zasępca JRG – straż traktował jako dodatkowe źródło dochodu, robiąc prywatę podczas służby.
Szefowie zmian: jeden lata emerytalne drugiego bolał ząb:-)
Operacyjna – Pan Naczelnik – temat rzeka.
Księgowa i kadry: jest rzeczywiście problem bo trzeba pracować a nie spijać kawę i jeść ciasteczka.

998
998
odpowiedział na komentarz  CBA
2 lat temu

Czemu nikt nie napisał o prewencji.Tomek to ty??? 🙂

???
???
odpowiedział na komentarz  Tomasz
2 lat temu

“Dobra zmiana”. Na 335 jednostek, odwołanych 242 komendantów. W naszym województwie- 15(na 20 jednostek). Tego, co dzieje się w na niższych szczeblach, nikt nie liczy.

batiusza
batiusza
odpowiedział na komentarz  ???
2 lat temu

Polityka kadrowa za okres 8 lat,wynik,brak kadr po odejściu starych asóiw

???
???
odpowiedział na komentarz  batiusza
2 lat temu

Dziwne, że przez tych 8 lat Polska nie poszła z dymem. Przy takim “beznadziejnym zarządzaniu?:))) Nie zwalnia się sprawdzonych fachowców, nie mając nikogo na ich miejsce.

batiusza
batiusza
odpowiedział na komentarz  ???
2 lat temu

Jedni ludzie mieli super,drudzy źle,jedni za nic doceniani,drudzy ścigani za to,że zyją.Ja wiem,w twojej mentalności bolszewickiej nie uznajesz sprawiedliwości.8 lat PO władzy i z Polski wyparowało około 500 mld zł.W straży było analogicznie.

Opozycja
Opozycja
odpowiedział na komentarz  ???
2 lat temu

Nie zwalnia się sprawdzonych fachowców, nie mając nikogo na ich miejsce.(fachowców od pałowania i zastraszania).

batiusza
batiusza
odpowiedział na komentarz  Opozycja
2 lat temu

A zwolniłbyś dyr.banku,który dopuścił się malwersacji,nawet gdybys nie miał nikogo na to miejsce?

Jacek
Jacek
odpowiedział na komentarz  batiusza
2 lat temu

Zmieńcie już płytę, za bardzo ograna “przez ostatnie 8 lat, przez ostatnie 8 lat, przez ostatnie 8 lat, przez ostatnie 8 lat…..
Batiusza trzeba się było uczyć a nie opie….ać.

batiusza
batiusza
odpowiedział na komentarz  Jacek
2 lat temu

Ja się uczyłem,poziom tych “wykształconych” woła o pomstę do nieba.Pewnie byście chcieli zapomnieć co tu się działo,układać po swojemu by wszystko się zmieniło ale tak na dobre nic.Nic z tych rzeczy,nie wrócą stare czasy i osoby,choć pewnie bardzo by chciały(słuchać już głosy,że niektórzy przebierają nogami).Przyzwyczajenia też radzę zmienić,bo za chlanie nikt płacił nie będzie…

???
???
odpowiedział na komentarz  batiusza
2 lat temu

Może wrócą, może nie wrócą, ale wam na pewno już podziękujemy.

batiusza
batiusza
odpowiedział na komentarz  ???
2 lat temu

Nas to ty możesz…

szybki
szybki
odpowiedział na komentarz  batiusza
2 lat temu

Teraz to jest kadra wykształcona i doświadczona to widać to słychać…..

BRRR
BRRR
odpowiedział na komentarz  batiusza
2 lat temu

Oj dużo się zmieniło teraz po święcie strażaka na biesiadę tylko Ci związani z “dobrą zmianą” są zapraszani. Brawo panie Komediancie 😛 w tym gronie najlepiej doradców pewnie najlepiej się czujemy. A reszta się nie liczy. Myślę, że niewielu jest komendantów tak scalających załogę.
A batiusza co do tego chlania to jak coś wiesz lub wiedziałeś dlaczego tego nie zgłosiłeś komu trzeba.
Jakoś nikt nie narzekał, że podczas akcji coś było nie tak. Wiec zamilcz i szkaluj własnego podwórka .

Janusz
Janusz
odpowiedział na komentarz  BRRR
2 lat temu

A czego dobrego można spodziewać się po PISdzielcach. Oni tylko potrafią dzielić ludzi na naszych i gorszych. I rozmawiać potrafią tylko w swoim gronie bo tyle jadu i nienawiści co z ich ust się wydobywa to tylko oni sami potrafią znieść.

Sulimir
Sulimir
odpowiedział na komentarz  Janusz
2 lat temu

Wypisz, wymaluj, Marzenka

Wk.......ny na politykę
Wk.......ny na politykę
odpowiedział na komentarz  Jacek
2 lat temu

Dokładnie, nic tylko 8 lat. Jak mantrę powtarzają, zamiast zdziałać coś konstruktywnego dla regionu.

batiusza
batiusza
odpowiedział na komentarz  Wk.......ny na politykę
2 lat temu

Gadka szmatka,nihil novi.Używanie pojęć nie znanych bliżej ogółowi w celu zakamuflowania zerowej treści swojej wypowiedzi,zerowego przekazu.Jakbym słyszał…

Karol
Karol
odpowiedział na komentarz  ???
2 lat temu

Tak jest w każdej dziedzinie. Strach pomyśleć do czego te pieluchy doprowadzą.

batiusza
batiusza
odpowiedział na komentarz  Karol
2 lat temu

Pieluchy nie doprowadzą,rysie za to owszem

Karol
Karol
odpowiedział na komentarz  batiusza
2 lat temu

Może doprowadzą, sprawa nie zakończona. Koleżanka, Dyrektorka sądu nie pomoże.

Dzialosz
Dzialosz
odpowiedział na komentarz  Karol
2 lat temu

Oj posłance uszy chodzą.

Gorący sympatyk
Gorący sympatyk
odpowiedział na komentarz  batiusza
2 lat temu

Wzorcowa akcja batiusza…? Czyli nie byłeś na miejscu 🙂 jeden chaos, dwóch strażaków poszkodowanych, ogromne straty i mało co uratowane. Miał gospodarz pecha bo akcją dowodził, podobno po raz pierwszy w życiu, Pan Kumendant, a ile już ma służby? 23 lata..? To co on robił do tej pory w tej straży… (podobno się uczył)? Na koniec, gdy nie wiedział co ze sobą zrobić to stanął przy widłach. Fachowiec 🙂 Z rzemiosła strażackiego to najlepiej wychodzi mu wcielanie w życie polityki TKM i intrygi dworskie.

Jan 2
Jan 2
odpowiedział na komentarz  batiusza
2 lat temu

Nie byłeś przy akcji to nie pisz głupot.

brrr
brrr
odpowiedział na komentarz  Jan 2
2 lat temu

“Batiusza” w ogóle był przy jakieś akcji, siedzi przy komputerku w ciepełku na PSK jak zwykły urzędas

waldek
waldek
2 lat temu

“Niestety w trakcie działań poszkodowanych zostało dwóch ratowników z OSP.” Ja się pytam: Jakie przygotowanie, wyszkolenie i doświadczenie bojowe mają strażacy z ochotniczych straży pożarnych. Jaki jest czas przystąpienia do działania. Już widzę latem jak wszyscy ochotnicy pędzą z pola gasić pożar. Najlepiej jednak prezentują się na uroczystościach dożynkowych itp

OSP
OSP
odpowiedział na komentarz  waldek
2 lat temu

Kasę się pompuje w OSP bardzo dużą :samochody, sprzęt a w straży zawodowej brakuje sprzętu.Szkoda gadać.

Przemcio
Przemcio
odpowiedział na komentarz  OSP
2 lat temu

Jak brakuje chetnych to skladaji podanie ochotniku. Chodz mysle ze nim nie jestes bo bys takich glupot nie pisal

Przemcio
Przemcio
odpowiedział na komentarz  waldek
2 lat temu

Ojjj mylisz sie. Zapisz sie do OSP to sie dowiesz co cie czeka kolego zanim wsiadziesz do wozu strazackiego KSRG 🙂

123123
123123
2 lat temu

PiS odwraca uwagę od swoich porażek i kłamstw, więc chce skłócić wszystkich ze wszystkimi.

batiusza
batiusza
odpowiedział na komentarz  123123
2 lat temu

A PiS mnie nie obchodzi,popełnia błędy,ale jedno mu trzeba oddać.Chce oczyścić tą stajnie Augiasza jaką jest m.in.MSW…Twoje myślenie, dziś jak ktoś chce normalności to rzekomo skłóca wszystkich ze wszystkimi,najlepiej jest kraść w swoim zakładzie pracy,ludzi mieć za nic,blokować miejsca tylko dla swoich a kiedy ktoś w końcu zajrzy pod dywan wtedy krzyczą niesprawiedliwość.Bajki,bajki oklepane w WSI24 dla naiwnych.

Janosik
Janosik
odpowiedział na komentarz  batiusza
2 lat temu

Opisałeś sytuację w kopalni czy elektrowni ? Bez znaczenia. PIS wszędzie tak postępuje a liderem jest nauczyciel 🙂

batiusza
batiusza
odpowiedział na komentarz  Janosik
2 lat temu

Nauczyciel nie kradnie a zarabia,jak coś wiesz zgłoś do prokuratury.Nie śledzę zdarzeń ani w kopalni ani elektrowni,wiem kto kradł w naszym zakładzie…

Ver Pałki
Ver Pałki
odpowiedział na komentarz  batiusza
2 lat temu

Zarabia; ale na niczym się nie zna i robi tylko zamęt. Ponadto alkohole, paliwo na jeżdżenie z kochankami, nepotyzm, zatrudnianie w biurze cichodajki i płacenie jej z naszych pieniędzy, to jest to czego nauczał.

misie złośnisie
misie złośnisie
odpowiedział na komentarz  Ver Pałki
2 lat temu

nasz pajęczański Bil

Jarek
Jarek
odpowiedział na komentarz  misie złośnisie
2 lat temu

Bił od Pieluchy

batiusza
batiusza
odpowiedział na komentarz  Ver Pałki
2 lat temu

Nie mam interesu bronić jegomościa,nie znam jego rozkładu dnia i nie śledzę go,wróćmy jednak do straży pożarnej bo o niej tu mowa,idzie powoli ku lepszemu,czy to się podoba pewnej grupie czy nie

Karol
Karol
odpowiedział na komentarz  Ver Pałki
2 lat temu

Ponadto, zastrasza, szkodzi, knuje i skloca, gnębi ludzi na całego. Takiego osobnika w PGE jeszcze nie było. I pamiętajcie, że jest od Pieluchy.

Iwan
Iwan
odpowiedział na komentarz  batiusza
2 lat temu

Nauczyciel kradnie, zarabia się wtedy gdy się pracuje. On nie pracuje, jest zatrudniony, ale tylko się wozi, pije, robi politykę i zastrasza. Zrobił qrwidołek z HR.

batiusza
batiusza
odpowiedział na komentarz  Iwan
2 lat temu

Nie przyjął do pracy czy jakieś inne porachunki?

Iwan
Iwan
odpowiedział na komentarz  batiusza
2 lat temu

Rozpie…lił mi małżeństwo.

batiusza
batiusza
odpowiedział na komentarz  Iwan
2 lat temu

A to faktycznie mamy problem,wyrazy współczucia, szczere,jest tylko jedno wyjście…dopaść gada

Zawiedziony
Zawiedziony
odpowiedział na komentarz  Iwan
2 lat temu

Uprawia politykę prorodzinną, pisowska prorodzinną.

Marian
Marian
odpowiedział na komentarz  Iwan
2 lat temu

Wsadziła go posłanka

Znawcav
Znawcav
odpowiedział na komentarz  Marian
2 lat temu

No to Pielucha ma duży problem

Policja
Policja
odpowiedział na komentarz  Marian
2 lat temu

Sprawa zgłoszona do prokuratury bo oszczerstwa tego typu są karalne. Przynajmniej domy dziecka dostaną po 10 tys wpłaty na cele charytatywne.

Incognito
Incognito
odpowiedział na komentarz  Policja
2 lat temu

Prokuratura niech sprawdzi billingi i SMS czy nie wyjdzie wiecej niż u Karolka. Zpraszamy do Gieksy. Moźna doprosić urząd skarbowy, żeby sprawdzić czy podatek zaplacony od % i otrzymanych prezentów.

Wiewcok
Wiewcok
odpowiedział na komentarz  Incognito
2 lat temu

Dyrektor Nauczyciel a kodeks etyki gdzie. Ryba psuje się od głowy.

Xyz
Xyz
odpowiedział na komentarz  Wiewcok
2 lat temu

Oj tam, oj tam, to co robi nauczyciel to w pajeczanskim pisie norma

Zorientowany
Zorientowany
odpowiedział na komentarz  Xyz
2 lat temu

Tak, popić, por..chac, przytulić kasę i muzyki posłuchać.

dokładnie
dokładnie
odpowiedział na komentarz  Zorientowany
2 lat temu

dobrze gada znasz

Wiewcok
Wiewcok
odpowiedział na komentarz  Wiewcok
2 lat temu

Głowa psuje się od ryby czy jakoś tak zresztą jak rysiek pod studiach nie potrafi się wyowiedzieć to ja po podstawówce muszę??

manus dei
manus dei
odpowiedział na komentarz  Wiewcok
2 lat temu

Kodeks to oni mają pislamski.

pytanie
pytanie
odpowiedział na komentarz  Policja
2 lat temu

Rozumiem, że do prokuratury zgłoszono sprawę korupcji funkcjonariusza publicznego w osobie nauczyciela. Dostarczył korzyści majątkowej w postaci zalatwienia pracy,w HR, w zamian uzyskując korzyści osobiste w postaci seksu.
Caly Bełchatów o fym mówi, dobrze ze w końcu zgłoszono.

Wk.......ny na politykę
Wk.......ny na politykę
odpowiedział na komentarz  batiusza
2 lat temu

Cały problem w tym że ch….ej tanecznicy to w tańcu przeszkadza rąbek spódnicy.
W TVP to tylko agentura, szpiedzy, martyrologia. Jakbym nie pamiętał tych casów, to uwierzyłbym że za PRL-u , to tylko bili, pałowali. Boję się otworzyć szafkę bo wyskoczy z niej jakiś szpion. Tylko za tamtych czasów powstała cementownia kopalnia elektrownia. Osiedla w Dzisłoszynie, Pajęczynie Trębaczewie. Ileraz się czegokolwiek w naszym regionie zbudowało

batiusza
batiusza
odpowiedział na komentarz  Wk.......ny na politykę
2 lat temu

Ciebie nie bili,może dlatego,że ty biłeś…

Wiewcok
Wiewcok
odpowiedział na komentarz  123123
2 lat temu

A co na to Marzenka

debil
debil
odpowiedział na komentarz  Wiewcok
2 lat temu

Wiewcok a co na to twój psychiatra?? W szpitalu pozwalają wam na dostęp do internetu??

Debil
Debil
odpowiedział na komentarz  debil
2 lat temu

Mówi, że Marzenka zastrasza.

debil
debil
odpowiedział na komentarz  Debil
2 lat temu

zatem zgłoś się do uśpienia

Pajac 2
Pajac 2
odpowiedział na komentarz  debil
2 lat temu

Tynkówkę czas rozppcząć

Zorientowany
Zorientowany
odpowiedział na komentarz  123123
2 lat temu

Dlatego, że nie mają żadnego potencjału, wiedzy, pojęcia o tym do jakiej roboty się wynajęli, jak np. Wicewojewoda, nauczyciel, Marzenka, Krzysztof, Marcin itd. Skok na kasę i tyle w temacie, a innych wdeptac w ziemię, zastraszyć, dokuczyć, wyrzucić za burtę.

Strzelec
Strzelec
odpowiedział na komentarz  123123
2 lat temu

Nauczyciel jest w tym najlepszy

Ebe19
Ebe19
odpowiedział na komentarz  Strzelec
2 lat temu

Nauczyciel ma chwilowe pis w głębokim poważaniu. Buja się z kochanką po gieksie i nawet się z tym nie kryje.

Felek
Felek
odpowiedział na komentarz  Ebe19
2 lat temu

Love story ma charakter rozwojowy, księżniczka burgunda zostawiła męża

ERA F 375
ERA F 375
odpowiedział na komentarz  Ebe19
2 lat temu

Miłe złego początki, lecz koniec żałosny.

Sąsiad
Sąsiad
odpowiedział na komentarz  Ebe19
2 lat temu

Dookoła opowiada, że posłanka nie jest mu już potrzebna, zresztą inni pisiory na stołkach też mówią, że PiS im ciąży. Cel prywatny osiągnięty, kasa na konto, wyborcy w nosie.

Naczelnik
Naczelnik
2 lat temu

Panie i panowie- może załóżcie sobie jakiś temat na forum i tam się spierajcie. Tu jest artykuł o tym jak człowiek stracił masę pieniędzy bo kilka sztuk bydła padło, kilka ton słomy się spaliło. W akcji ucierpiało 2 druhów i gospodarz. To komentujcie, a sprawy polityczne omawiajcie na forum. Pozdrawiam

???
???
odpowiedział na komentarz  Naczelnik
2 lat temu

Współczujemy, ale pytamy, czy ten gospodarz założył piorunochron, czy wystawił w oknie poświęcony obrazek? Pan moderator z sobie tylko wiadomych przyczyn zlikwidował forum, dlatego piszemy pod wszystkimi możliwymi artykułami. Ukryte forum nas nie interesuje.

Jarek
Jarek
odpowiedział na komentarz  ???
2 lat temu

A co za pisanie na ukrytym forum wam nie płacą platfusiki??

???
???
odpowiedział na komentarz  Jarek
2 lat temu

A kiedy tam ostatni raz zaglądałeś, żeby wychwalać PiS? Wam też by się oddzielne forum przydało, bo tu dostajecie łomot.

Jarek
Jarek
odpowiedział na komentarz  ???
2 lat temu

ja nie muszą wychwalać PIS, ja widzę co się wokół mnie dzieje teraz a co się działo przed dwoma laty i jakieś drune wpisy opłacanych platfusu mnie nie ruszają tak jak większości myślącego społeczeństwa, a plastfusiki niech się napinają bo przecież muszą się jakoś bronić przed tym że ktoś chce ich osądzić za kłamstwa i złodziejstwo

Staszek
Staszek
odpowiedział na komentarz  Jarek
2 lat temu

Osądza za jakiś czas i obecną władzę. Nie postępuje ona prawie i sprawiedliwie.

???
???
odpowiedział na komentarz  Jarek
2 lat temu

Czy nie wzbudza twojego niepokoju, chociażby śledzenie forum? Nie zauważyłeś, że wypowiada się coraz więcej wkurzonych ludzi? Ty nie czujesz się oszukany? No, to nie mamy o czym rozmawiać. PiS to również stan umysłu.

Staszek
Staszek
odpowiedział na komentarz  ???
2 lat temu

Dostają taką ocenę na jaką zasługują

Naczelnik
Naczelnik
odpowiedział na komentarz  ???
2 lat temu

@??? Moderator kiedyś napisał dlaczego forum nie jest na stronie głównej. Kto jest ciekaw co się dzieje w jego powiecie zajrzy i zobaczy na niby “ukryte forum”. Tak jak pisałem wcześniej , to jest tragedia dla gospodarza a Wy sobie tu rozgrywki polityczne uprawiacie… NIE CZAS I MIEJSCE!

Wiewcok
Wiewcok
odpowiedział na komentarz  Naczelnik
2 lat temu

bo platfusy już tak mają

???
???
odpowiedział na komentarz  Naczelnik
2 lat temu

Taaa???Musiałem przegapić. Może pamiętasz, gdzie mogę znależć ten wpis?

Moje przerażenie sięga zenitu
Moje przerażenie sięga zenitu
2 lat temu

Włos się na głowie George jak się czyta o Bilu.

dokładnie
dokładnie
odpowiedział na komentarz  Moje przerażenie sięga zenitu
2 lat temu

zerwał się z łańcucha i szaleje

Wiewcok
Wiewcok
2 lat temu

Tylko peło tylko peło, nikt nie kradnie tak jak my!!!

Sąsiad
Sąsiad
odpowiedział na komentarz  Wiewcok
2 lat temu

Piszesz o dobrej zmianie. Ok zgadzam się.

brrrr
brrrr
2 lat temu

Panowie żenada to co tu czytam strażak strażaka opluwa na forum publicznym. Wstyd..!!! No cóż pewne osoby tego wstydu nie mają teraz w samych superlatywach o sobie piszą. Najlepiej pod ukryciem jeden drugiego opluwać.

Wolski
Wolski
odpowiedział na komentarz  brrrr
2 lat temu

Jest wielki pożar w pajeczanskim pisie. Posłanka nie może nic już zrobić. Każdy patrzy za kasą i za czymś jeszcze jak np. nauczyciel. To jest ten standard pisowski. Żadna jednostka straży nie ugasi, dopiero sprawę załatwia wybory.

Wiem
Wiem
odpowiedział na komentarz  Wolski
2 lat temu

Pajęczno wie kto z kim i dlaczego. Wpisy na TP zrywają jedynie ten” listek figowy z i tak już obnażonego ciała politycznego”

Pajeczok
Pajeczok
odpowiedział na komentarz  Wiem
2 lat temu

A Marzenka w gminie Sulmierzyce jakoś nie buduje dobrego wizerunku dobrej zmiany. I co to będzie?

Sulimir
Sulimir
odpowiedział na komentarz  Pajeczok
2 lat temu

Słychać, że się kuma z czerwonymi. Kto wie czy nie weźmie ich na listy wyborcze. Taki to ten lokalny PiS.

Wiewcok
Wiewcok
odpowiedział na komentarz  Sulimir
2 lat temu

wójt z czerwonymi?? no nie żartuj

Wacek
Wacek
odpowiedział na komentarz  Wiewcok
2 lat temu

Nie żartuj, wójt nie jest w PiS. Chodzi o lokalną pisowska pseudodzialaczke.

Strzelec
Strzelec
odpowiedział na komentarz  Sulimir
2 lat temu

No działacze SLD w gminie Sulmierzyce już zacierają ręce. Mówią, że jak będą mieli większość to zmienią nazwę ronda. Kto wie czy nie na Jaruzelskiego. PiS lokalny na to pracuje.

Strzelec
Strzelec
odpowiedział na komentarz  Strzelec
2 lat temu

U nas w Strzelcach też ekskomuna rośnie w siłę. PiS temu dopomaga, a może o to chodziło.

Sąsiad
Sąsiad
odpowiedział na komentarz  Pajeczok
2 lat temu

A pisowska kasa na konto idzie

Wiewcok
Wiewcok
odpowiedział na komentarz  Sąsiad
2 lat temu

Heh od dawna było wiadomo że wójt daje tym z którymi można zarobić a że teraz można uszczknąć cośz przedsiębiorcą z sld to cóż to dla niego. Wójt bez idei ale z głęboką kieszenią

oburzona
oburzona
2 lat temu

Żenujące są te wszystkie wypowiedzi. Jak zawsze na temat. Moderator powinien zamknąć to forum. Tragedia u ludzi a tutaj polityka i obrzucanie błotem. Wstyd.

Wacek
Wacek
odpowiedział na komentarz  oburzona
2 lat temu

Tragedia u ludzi, którzy nie są z PiS.

Radzio
Radzio
odpowiedział na komentarz  oburzona
2 lat temu

Po co się obrażać. Można się dużo ciekawych rzeczy dowiedzieć o lokalnych politykach.
O metodach ich politycznych działań itp. Widocznie aby @wisieć@ na forum to trzeba mieć jednak @duże zasługi@.
Jeżeli ktoś czuje się obrażony niech zgłasza temat do odpowiednich instancji . Twoja propozycja zamknięcia forum jest propozycją do ograniczenia wolności słowa

Sulimir
Sulimir
odpowiedział na komentarz  Radzio
2 lat temu

Takiego ograniczenia chcą działacze PiS. Tak jak na spotkaniu z marszałkiem sejmu w Zgierzu.

oburzona
oburzona
odpowiedział na komentarz  Radzio
2 lat temu

Przypominam, że był to artykuł o pożarze i o ogromnych stratach gospodarzy a nie temat o lokalnych politykach, kopalnii, dokonaniach, zasługach lub pseudozasługach, rządach PiS itp. Wolność słowa proszę sobie wyrażać w innym miejscu.

Radzio
Radzio
odpowiedział na komentarz  oburzona
2 lat temu

A jednak wchodzisz tu, a przecież możesz nie wchodzić. Dzień bez wejścia na forum jest dniem straconym. Tyle ciekawostek
Artykuł powiedział wszystko, czego oczekujesz. Jak mi się coś nie podoba to nie muszę dręczyć się coś czytając lub oglądając .

oburzona
oburzona
odpowiedział na komentarz  Radzio
2 lat temu

Oczywiscie wszystko na temat. Bez komentarza.

obywatel
obywatel
2 lat temu

Ale tu frustratów , zapomnieliście jednak że milczenie jest złotem .Wstyd

Sulimir
Sulimir
odpowiedział na komentarz  obywatel
2 lat temu

Ale się pali w pajeczanskim pisie, a posłanka leje wodę i nie może ugasić.

Elbesciak
Elbesciak
odpowiedział na komentarz  Sulimir
2 lat temu

Czekamy do wyborów. Brawo PiS.

Druch
Druch
odpowiedział na komentarz  Sulimir
2 lat temu

Niech poprosi o wsparcie jednostkę OSP z Sulmierzyc. Pomożemy.

Ha ha haha
Ha ha haha
odpowiedział na komentarz  Druch
2 lat temu

Czy jest druch Boruch

Strażak
Strażak
odpowiedział na komentarz  Ha ha haha
2 lat temu

Tak pomożemy posłance, jakżeby inaczej.

Wójt
Wójt
odpowiedział na komentarz  Strażak
2 lat temu

Do której osp trzeba dostarczyć wódkę za głosy bo jużsię gubię…

Teofil
Teofil
odpowiedział na komentarz  Wójt
2 lat temu

Trzeba dostarczyć wódkę na kajaki, dla Marka i Karola 😀

Pisior
Pisior
odpowiedział na komentarz  Teofil
2 lat temu

Dla posłanki, Justyny, Marzenki, wójta też. Przecież wiadomo, że nie odmówią.

Piekarzok
Piekarzok
odpowiedział na komentarz  Pisior
2 lat temu

Marzena też lubi?

Sulmir
Sulmir
2 lat temu

Sorry memory wójt był wpisie to płacił mi za to żeby wychwalać pis teraz jest… i płaci mi żeby ich szkalować, taka płaca…

Strzelec
Strzelec
odpowiedział na komentarz  Sulmir
2 lat temu

Ale się pali w pisie, ogień że Strzelec widać.

Staszek
Staszek
odpowiedział na komentarz  Strzelec
2 lat temu

Jak widać ogień to jedzcie gasić, zacznijcie od wójta.

Staszek
Staszek
odpowiedział na komentarz  Staszek
2 lat temu

PiS wprowadza dodatkowy podatek solidarnoścowy, to są jakieś jaja. W spółkach SP doja ile wlezie, np. taki nauczyciel zasługuje na prawie 30 tysięcy. Szkoda pisać. Beznadzieja.

Moralność
Moralność
odpowiedział na komentarz  Staszek
2 lat temu

Jednak na wszystko nie starcza grosza. Takie zyski, tyłu wyłapanych, miliardy oszczędności. A tu bęc, podatek solidarnościowy. Solidarnościowy z kim , z czym. Za dużo emocji w tym podatku.Niech się bida cieszy .że komuś kasę łykną. Taka nasza mentalność Kalego.

Sulimir
Sulimir
odpowiedział na komentarz  Moralność
2 lat temu

Bo widać jak na dłoni coraz więcej pisowskiej ściemy, jak chociażby “zwrot” nagród które się należały, zwrot to byłby do budżetu a jest przekazanie do Caritas. Nic do Caritasu nie mam.

Jan III Sobieski
Jan III Sobieski
odpowiedział na komentarz  Sulimir
2 lat temu

Targowiczanie Pajęczańscy wy nawet z tragedii ludzkiej robicie spektakl wyborczy….aż wstyd się zniżać do waszego poziomu dyskusji

Sulimir
Sulimir
odpowiedział na komentarz  Sulimir
2 lat temu

Platfusy już wstydu nie mają

Misiu
Misiu
odpowiedział na komentarz  Sulimir
2 lat temu

Pisiory nigdy go nie miały

Sulimir
Sulimir
odpowiedział na komentarz  Misiu
2 lat temu

Misiu jako typowy platfus jest wspaniałym przykładem jak można żyć bez rozumu, albo po prostu korytko się skończyło bo w tle słychać kwik…

Sulimir
Sulimir
odpowiedział na komentarz  Sulimir
2 lat temu

Bez rozumu to Ty jesteś, bo nawet nie stać Cię aby pisać pod własnym nickiem tylko się podszywasz .Sulimir.

Sulimir
Sulimir
odpowiedział na komentarz  Sulimir
2 lat temu

Sam jesteś bez rozumu i się pode mnie podszywasz

Sulimir
Sulimir
odpowiedział na komentarz  Sulimir
2 lat temu

to ty jesteś bez rozumu i się podszywasz

Sulimir
Sulimir
odpowiedział na komentarz  Sulimir
2 lat temu

sam się podszywasz

Sulimir
Sulimir
odpowiedział na komentarz  Sulimir
2 lat temu

Widać, że przełożony daje Ci mało roboty, masz czas na pisanie głupot. Albo jest inna opcja, do niczego się nie nadajesz i Cię olal.

witold
witold
odpowiedział na komentarz  Sulimir
2 lat temu

Sulimir nie mierz wszystkich swoją miarą, że ty liżesz aż ci się czekoladka ulewa to myślisz że wszyscy tak robią? Przecież wiadomo kim jesteś, mało cię osób w urzędzie złapało jak siedzisz non stop na forum?? Tylko cały czas pod innym nickiem, ciekawe tylko dlaczego nasz przełożony przymyka na to oko. Widać nawet u nas w gminie są lepsi i gorsi

Sulimir
Sulimir
odpowiedział na komentarz  witold
2 lat temu

W tej elektrowni to jest jednak mało roboty. Żeby w czasie pracy siedzieć tylko w internecie, no jeszcze robicie inne rzeczy.

witold
witold
odpowiedział na komentarz  Sulimir
2 lat temu

Nie wiem jak jest w elektrowni ale ludzie widzą co się dzieje w urzędzie gminy jak tylko siedzisz na forum, znaczy że brak ci zajęcia, a tutaj niektórzy pracują, ale ty tylko potrafisz się wyręczać innymi i spijać śmietankę, ale tak to jest jak się liżę przełożonemu

Sulimir
Sulimir
odpowiedział na komentarz  witold
2 lat temu

Jak liżesz to wiesz jak to jest.

witold
witold
odpowiedział na komentarz  Sulimir
2 lat temu

Jak czytam to co piszesz to ogarnia mnie pusty śmiech, jednak osoby które cię znają doskonale wiedzą na co cię stać, leć teraz na skargę że ktoś siedzi na forum jak ty, bo stać cie na to

obywatel
obywatel
2 lat temu

Panie Moderatorze daj im jakiś temat o Pisie a tu zrób porządek, bo komentujący się pogubili 😛

Moralność
Moralność
odpowiedział na komentarz  obywatel
2 lat temu

Polityk musi być transparentny. Czysty jak łza, jak kryształ, jak źródlana woda. Więc nie p…….ol się ktoś pogubił

Staszek
Staszek
odpowiedział na komentarz  Moralność
2 lat temu

Tak jak Marzenka.

Severyn
Severyn
odpowiedział na komentarz  obywatel
2 lat temu

Pogubili się politycy. Poseł czy radny powinien mieć kręgosłup moralny; być jak żona Cezara. Jeśli nie rozumie, jaka to odpowiedzialność być na świeczniku, to jest po prostu głupi.
Ci uważają że wszystko im wolno, chlać, ku*wic się, dbać tylko o swoje koryto, zastraszać i gnębić łudzi.Mylą się.
Pozdrawiam.

Staszek
Staszek
odpowiedział na komentarz  Severyn
2 lat temu

Marzenka czytaj powyższy post, i co Ty na to.

Sulimir
Sulimir
odpowiedział na komentarz  Staszek
2 lat temu

Staszek, czyżby kobita ci się puściła i teraz masz żal??

Sulimir
Sulimir
odpowiedział na komentarz  Sulimir
2 lat temu

PiS znów skoczył na samorządy. Od lipca obniża wynagrodzenia wójtów, burmistrzów, prezydentów. Tak jak PiS ogranicza samorządność (ustawą RIO, oświata, odbieranie opłat eksploatacyjnych, narzucanie dodatkowych obowiązków nie dając na to środków) tak po1989 roku żadna partia nie robiła. Jednocześnie nie szanuje pieniędzy publicznych (rozpasanie totalne w spółkach skarbu państwa, nagrody, tworzenie dodatkowych podmiotów jak choćby Polska Agencja Geologiczna, które do niczego nie są potrzebne). Jak to jest, że wójt czy burmistrz, który zarządza kilkoma i więcej tysiącami mieszkańców, odpowiada za finanse gmin, organizuje życie lokalnych społeczności zarobi po nowemu około 7 tysięcy zł a taki pracownik spółki, który niczego do… Więcej »

Obserwator 4
Obserwator 4
odpowiedział na komentarz  Sulimir
2 lat temu

No i prawidłowo.

Sulimir
Sulimir
odpowiedział na komentarz  Sulimir
2 lat temu

Mi po prostu nie dali kraść i teraz muszę ich krytykować, niestety wójt nie załatwił mi wejścia na kopalnie bo za mało d… lizałem

Sulimir
Sulimir
odpowiedział na komentarz  Sulimir
2 lat temu

Czytaliście w IPP jaka propaganda pajęczańskiego PiSu. Załatwili trochę pieniędzy na drogę, drogę którą jeździ wicewojewoda ( jak w PRL). Mam nadzieję, że zarząd powiatu wyczuwa, że to podpucha przed wyborami. PiS załatwił, za te pieniądze nie da się zrealizować tego zadania (cena po przetargu) i trzeba będzie je zwrócić. I jaki będzie finał, PiS dobry, zarząd powiatu zły bo nie zrobił. Kumacie.

Fiona
Fiona
odpowiedział na komentarz  Sulimir
2 lat temu

Te pieniądze były przyznane 3 lata temu. Starały się o nie obecne władze powiatu i Gminy. Ale sobie sukces przypisali…wstyd…żenada…

platfus
platfus
odpowiedział na komentarz  Fiona
2 lat temu

To znaczy kto sobie przypisał sukces?? Władze powiatu załatwiły i muszą oddać i to jest sukces?? Czy PIS załatwił a władze powiatu muszą oddać to też sukces?? Coś się platfusy w zeznaniach gubią i nie wiedzą gdzie sukces a gdzie porażka, typowe platfusy

Xyz
Xyz
odpowiedział na komentarz  platfus
2 lat temu

Ale się pisiory lansują a będzie kicha.

Kalendarz
Kalendarz
odpowiedział na komentarz  Fiona
2 lat temu

Chyba się nie słyszysz. A kto rządził trzy lata temu. Chyba kalendarza wyborczego nie zmieniali, bo 4 lata temu były wybory samorządowe. A wcześniej też rządziła ta sama ekipa to kiedy ta kasa była przyznana. Bo jeszcze wcześniej to była dziura budżetowa Tonący przegrywający wybory to się brzytwy chwyta.

Marek i Karol
Marek i Karol
odpowiedział na komentarz  Sulimir
2 lat temu

To niech załatwią sobie jeszcze sklepy monopolowe na Warcie. Będzie w sam raz na ich spływy kajakowe 🙂

Po platfusach
Po platfusach
2 lat temu

PIS w opozycji zaltwil wiecej drog niz platfusy z psl przy wladzy. Wniosek nasunie sie sam przy urnie wyborczej. Zal tylko krzykaczy forumowych ktorym znow mordy bezwstydne zamkneli

Mieszkaniec
Mieszkaniec
odpowiedział na komentarz  Po platfusach
2 lat temu

A mówili coś o tym jak zadłużyli powiat, że do tej pory i jeszcze przez 20 lat będziemy spłacać po nich długi? Spowodowali niemalże bankructwo powiatu, a teraz mają czelność się chwalić nie swoimi zasługami? To takie pisowskie…

Pipa
Pipa
odpowiedział na komentarz  Mieszkaniec
2 lat temu

Mieszaniec widze braki z podstawowki. Czytanie ze zrozumieniem. Dlatego nie bede ci wiecej tlumaczyl bo raczej nie zrozumiesz

Mieszkaniec
Mieszkaniec
odpowiedział na komentarz  Pipa
2 lat temu

Jaki nick, taka wypowiedź. :/

Pipa
Pipa
odpowiedział na komentarz  Mieszkaniec
2 lat temu

Tego też nie zrozumiałeś? w sumie czemu ja się dziwie, jakie poglądy taki syf we łbie

Dzialosz
Dzialosz
odpowiedział na komentarz  Mieszkaniec
2 lat temu

Kto jeszcze wierzy, że za tymi pieniędzmi chodziła posłanka. Przecież ona nic nie załatwi, no chyba, że robotę pisiewiczom.

Platforma to dno
Platforma to dno
odpowiedział na komentarz  Dzialosz
2 lat temu

a kto wierzy takim bezmózgom jak ty, myślisz że twój płacz w czymś pomoże?? kwicz świnko kwicz bo korytko się skończyło

Tadek
Tadek
odpowiedział na komentarz  Platforma to dno
2 lat temu

Kultura PiSu.

Platforma to dno
Platforma to dno
odpowiedział na komentarz  Tadek
2 lat temu

przyganiał platfus garnkowi

Platforma to dno
Platforma to dno
2 lat temu

Po ostatnim artykule w ipp widać jakie dno prezentuje koalicja rządząca platformy i psl. Widać jak na dłoni że środki na inwestycje by się znalazły, trzeba tylko ruszyć d… np do władz wojewódzkich, ale po co. Lepiej siedzieć sobie w ciepłym … i wypłacać ekwiwalent za niewykorzystany urlop. Złodzieje i oszuści!!!

Ktoś
Ktoś
odpowiedział na komentarz  Platforma to dno
2 lat temu

Dokładnie! Posłanka do tej pory nie została pociągnięta do odpowiedzialności za zadłużenie powiatu! Notorycznie nie stawiała się na rozprawy. Czego się bała?

Stach
Stach
odpowiedział na komentarz  Ktoś
2 lat temu

Koleżankę zrobiła dyrektorem sądu w Wieluniu, i wszystko jasne. Jest taka prawa i sprawiedliwą.

Marek
Marek
odpowiedział na komentarz  Ktoś
2 lat temu

To, że zadluzyla to jedno, ale niedopelniala obowiązków za które brała niemałe pieniądze to drugie, i za to powinna odpowiadać.

Xyz
Xyz
odpowiedział na komentarz  Platforma to dno
2 lat temu

To ostatnie zdanie dotyczy pisiorow, tak.

Platforma to dno
Platforma to dno
odpowiedział na komentarz  Xyz
2 lat temu

to ostatnie zdanie to kwintesencja platfusów

Sąsiad
Sąsiad
odpowiedział na komentarz  Platforma to dno
2 lat temu

Tak, platforma to dno, tylko że PiS to dno codziennie pogłębia, jak choćby Marzenka.

o to to
o to to
odpowiedział na komentarz  Sąsiad
2 lat temu

nauczyciel pogłębia bardzo muliste dno, nauczal o katolicyźmie, wierności, ideałach a jak się przesiadł do limuzyny to rucha co się rusza, stary obleśny dziad

Platforma to dno
Platforma to dno
odpowiedział na komentarz  o to to
2 lat temu

nie da się pogłębić dna po platfusach

Xyz
Xyz
odpowiedział na komentarz  Platforma to dno
2 lat temu

Jak to się nie da, przecież widzimy to każdego dnia.

Zawiedziony
Zawiedziony
odpowiedział na komentarz  Xyz
2 lat temu

Zobaczcie oświadczenia majątkowe pisiewiczow to Wam oczy zbieleja. Bez kompetencji, doświadczenia na objętym stanowisku tyle kasy, to się w głowie nie mieści, a na niepełnosprawnych brakuje. Takie to pisowskie rządy. Koniec jak najprędzej.

Platforma to dno
Platforma to dno
odpowiedział na komentarz  Zawiedziony
2 lat temu

a co jesteś nieudacznik i nie potrafisz utrzymać rodziny że się żalisz??

Zawiedziony
Zawiedziony
odpowiedział na komentarz  Platforma to dno
2 lat temu

Nie, nikomu się nie żale tylko piszemy o prawych i sprawiedliwych, ale Ciebie to przecież nie dotyczy, Ty jesteś z PiS.

Edek
Edek
odpowiedział na komentarz  Zawiedziony
2 lat temu

Ale się nachapali, w głowie się nie mieści, nauczyciel, Marzenka itd.

idealista
idealista
odpowiedział na komentarz  o to to
2 lat temu

społeczność katolicka mówi zdecydowane NIE!!!

Zorientowany
Zorientowany
odpowiedział na komentarz  idealista
2 lat temu

Na szczęście notowania PiS lecą w dół, oby ich pseudorzadzenie jak najszybciej się skończyło. Tylko kasa i prywata.

Platforma to dno
Platforma to dno
odpowiedział na komentarz  Zorientowany
2 lat temu

zdezorientowany jeśli coś ci leci to sobie podnieś a nie żalisz się światu

Zawiedziony
Zawiedziony
odpowiedział na komentarz  Platforma to dno
2 lat temu

Boli prawda, co. Eldorado się skończy.

Platforma to dno
Platforma to dno
odpowiedział na komentarz  Zawiedziony
2 lat temu

oj jak boli jak boli, oj jak boli jak boli. A w domu wszyscy są??

Edek
Edek
odpowiedział na komentarz  Platforma to dno
2 lat temu

Co Cię tak boli, cnotę (polityczną) tracisz.

Platforma to dno
Platforma to dno
odpowiedział na komentarz  Edek
2 lat temu

Edek musiałbym być twoją żoną

Edek
Edek
odpowiedział na komentarz  Platforma to dno
2 lat temu

Musiałbym, czy musialabym

Platforma to dno
Platforma to dno
odpowiedział na komentarz  Edek
2 lat temu

ja tam nie wiem, choć w sumie rowerem zalatujesz

Marek
Marek
odpowiedział na komentarz  Platforma to dno
2 lat temu

Ty też zalatujesz i jakoś jest.

Platforma to dno
Platforma to dno
odpowiedział na komentarz  Marek
2 lat temu

Wowo marek jaki ty jesteś fajny, potrafiłeś mi tak orginalnie pojechać, po prostu w głowę zachodzę skąd czerpiesz teksty (btw i typowi tobie) no powiedz coś jeszcze bo klękają narody!!! Wałęsa czy co???

Katolik
Katolik
odpowiedział na komentarz  idealista
2 lat temu

I ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską

Wolski
Wolski
odpowiedział na komentarz  o to to
2 lat temu

To przecież kolega Marzenki.