R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPajęcznoRodzina z Siedlca otrzyma "nowy dom"

Rodzina z Siedlca otrzyma „nowy dom”

“Nasz nowy dom” to program Telewizji Polsat, w którym ekipa budowlana pod kierownictwem Katarzyny Dowbor w kilka dni remontuje dobytek ludziom po przejściach. W każdym odcinku pod czujnym okiem kamer, specjaliści – architekt i ekipa budowlana toczą wyścig z czasem i pojawiającymi się trudnościami, by odmienić domy i życie pokrzywdzonych przez los rodzin.

W najnowszym sezonie polsatowskiego show zobaczymy rodzinę z powiatu pajęczańskiego. W poniedziałek ruszyły prace remontowe budynku mieszkalnego w miejscowości Siedlec w gminie Pajęczno. Cała rodzina na czas realizacji programu zostanie przeniesiona do hotelu, natomiast na miejscu dzień i noc będzie pracowała kilkudziesięcioosobowa ekipa. Telewizyjny remont wywołuje niemałą sensację. Pod domem bohaterów programu pojawiają się nie tylko mieszkańcy Siedlca. Wszyscy chcą podejrzeć tworzenie programu od kuchni. Nie brakowało też fanów głównej prowadzącej Katarzyny Dowbor.

Ekipa programu „Nasz nowy dom” gościła już w naszym powiecie w roku 2017. Wtedy wyremontowano dom w Raciszynie. Odcinek z rodziną z Siedlca widzowie będą mogli zobaczyć dopiero po wakacyjnej przerwie w jesiennej ramówce Polsatu.

R e k l a m a

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Ojej
Ojej
3 lat temu

Fajnie. Dziewczynie należała się pomoc. Wielu ludzi ją izoluje z uwagi na jej biede, a ona samotnie wychowuje dwójke dzieci, w tym jedno chore. Nalezy dodać, że dziewczyna zaradna i uczciwa. Jestem jej sąsiadką i bardzo podziwiam. Wszyscy otrzymaliśmy w życiu jakąś pomoc, a to od rodziców, a to od męża… a ona na nikogo nie mogła liczyć. W dodatku Sąd chciał jej zabrać dzieci przez jej biede. Wspaniale, że jej pomogli. Trzymam kciuki za nią ! jest rewelacyjną osobą i wspaniałą matką.