R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPajęcznoSAD SMILES zagra na złomowisku w Pajęcznie

SAD SMILES zagra na złomowisku w Pajęcznie

Już w ten weekend w Pajęcznie odbędzie się niezwykle oryginalne wydarzenie muzyczne. W sobotę, 7 sierpnia w w postindustrialnej i niezwykle klimatycznej scenerii starego złomowiska wystąpi zespół SAD SMILES.

Zespół z Tarnowa to prawdziwy fenomen na polskiej scenie muzycznej – kapela złożona jest z czterech nastolatków, których średnia wieku wynosi… 15 lat. Młody wiek absolutnie nie przeszkadza im w tworzeniu i komponowaniu znakomitej muzyki. Już teraz mają na koncie wygraną w World Talent Show, oraz świetnie przyjętą EP-kę „Sad Smiles”.

Na koncert zaprasza Wojciech Beśka jeden z pomysłodawców tego wydarzenia:
Organizując wydarzenie muzyczne czasami warto zadbać o jakąś oryginalną i klimatyczną otoczkę, która jeszcze bardziej podkreśli wyjątkowy charakter danej muzyki. I to właśnie robimy w Pajęcznie – w zeszłym roku na jednym z pajęczańskich złomowisk wystąpił Henry No Hurry – ten eksperyment spotkał się z tak zaskakująco ciepłym przyjęciem, że postanowiliśmy kontynuować ten szalony pomysł. W tym roku na ZŁOMOWISKU przy ul. Wieluńskiej zaprezentuje się zespół SAD SMILES. Zespół jest po prostu znakomity, chłopaki są szokująco młodzi i piekielnie zdolni – gwarantuje, że jeszcze nieraz usłyszymy wiele dobrego na temat tego składu. Zespół wystąpi w sobotę, 7 sierpnia na ZŁOMOWISKU przy ul. Wieluńskiej. Koncert odbywa się dzięki uprzejmości pana Andrzeja Janusa i we współpracy z agencją Borówka music, oraz MOK Pajęczno. Zapraszam – wstęp wolny – a jeśli koncert Wam się spodoba będzie można wesprzeć chłopaków symboliczną kwotą wrzuconą do kapelusza!

R e k l a m a