R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPajęcznoŚwięto Policji w Pajęcznie

Święto Policji w Pajęcznie

W miniony piątek w Komendzie Powiatowej Policji w Pajęcznie odbyły się uroczystość z okazji Święta Policji. Z uwagi na panującą pandemię koronawirusa ceremonia miała skromny charakter.

W piątek 24 lipca w Komendzie Powiatowej Policji w Pajęcznie miała miejsce uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji. Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną tegoroczne święto było obchodzone skromniej niż w latach wcześniejszych. Jednak nadal była to okazja aby podziękować policjantom i pracownikom Policji za ich służbę i zaangażowanie.

W uroczystej zbiórce udział wzięli wyłącznie funkcjonariusze mianowani na wyższe stopnie policyjne, kadra kierownicza oraz starostowie pajęczańscy. Nominacje i gratulacje policjanci odebrali z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie insp. Karola Mielczarka. W tym roku z okazji Święta Policji akty mianowania odebrało 11 policjantów – w korpusie oficerów 3, aspirantów 6, sierżantów 2.

źródło i fot.: KPP Pajęczno
R e k l a m a

3 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

3 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
andzia
andzia
3 lat temu

to chyba w tym dniu 2 lata temu byłemu burmistrzowi coś nie pykło

Po drugiej stronie
Po drugiej stronie
3 lat temu

Raczej już święto Milicji bo Policja jest od pomagania, pilnowania porządku publicznego uznanego przez obywateli. Obecna formacja zmieniła się w opresyjne ramię Pisu.

Jan
Jan
odpowiedział na komentarz  Po drugiej stronie
3 lat temu

a kiedy rozpoczna budowe nowej komendy