R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPajęcznoSpektakl w Parku Miejskim

Spektakl w Parku Miejskim

Przedstawieniem o „Kniaziu Popielu” Miejsko Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pajęcznie rozpoczął drugi miesiąc programu wakacyjnego.

W słoneczne wtorkowe popołudnie pajęczański MGOKiS przygotował dla mieszkańców gminy – szczególnie tych najmłodszych – kolejną porcję wakacyjnej rozrywki.  W Parku Miejskim aktorzy krakowskiego studia małych form teratralnych Art-Re wystawili spektakl pod tytułem „Legenda o kniaziu Popielu i Piaście Kołodzieju”. Artyści zapewnili widzom podróż w mityczną przeszłość państwa polskiego, opartą na wątkach historycznej powieści Józefa Ignacego Kraszewskiego pt. „Stara baśń”. Dodatkową atrakcją dla publiczności była możliwość czynnego uczestnictwa w przedstawieniu, co wśród najmłodszych widzów wzbudziło wiele emocji.

Pełen program sierpniowych, bezpłatnych zajęć kulturalnych i sportowych przygotowanych przez Miejsko Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pajęcznie znajdziecie w dziale aktualnych wydarzeń.

R e k l a m a

4 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

4 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Stęskniony za dawnym parkiem
Stęskniony za dawnym parkiem
7 lat temu

Niestety pajęczański park został zbeszczeszczony powycinane krzewy został jakby odkryty z parku zrobiono plac zabaw zamiast wybudować nowy gdzie indziej park to nie wesołe miasteczko ale oaza spokoju odcięta od centrum zarośnięta piękną zielenią

Ozi
Ozi
odpowiedział na komentarz  Stęskniony za dawnym parkiem
7 lat temu

Lepszy busz w centrum miasta.

Ozi
Ozi
odpowiedział na komentarz  Ozi
7 lat temu

Po co tęsknić, idź do lasu.

Paj
Paj
7 lat temu

Dawny park był o niebo lepszy obejrzyjcie sobie fotki jak wyglądał kiedyś a teraz został spaskudzony