W gminie Pajęczno przedszkola nadal zamknięte

2

Przedszkola i żłobki zlokalizowane na terenie gminy Pajęczno pozostaną zamknięte do 24 maja. 

Urząd Miejski w Pajęcznie poinformował, że w związku z brakiem możliwości przygotowania placówek wychowania przedszkolnego zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia oraz Ministra Edukacji Narodowej dyrektorzy placówek z terenu gminy Pajęczno po uzyskaniu zgody organu prowadzącego zawiesili prowadzenie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej.

Publiczne Przedszkole Nr 1 w Pajęcznie, Publiczne Przedszkole Nr 2 w Pajęcznie (dotyczy również żłobka), oddział przedszkolny w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Juliana Tuwima w Pajęcznie oraz w oddział przedszkolny w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Makowiskach pozostaną zamknięte do dnia 24 maja 2020r. w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

R e k l a m aslideslideslideslideslideslideslideslide

2
Odpowiedz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
jak cie złapieSiara Recent comment authors
najnowsze najstarsze najpopularniejsze
Siara
Siara

Najlepiej niech wszystko pozamykają w pi…zdu ludziom niech zabronią całkowicie wychodzić z domu i całą gospodarkę trafi szlag

jak cie złapie
jak cie złapie

To jest tylko takie opóźnianie wszystkiego i tak każdy z nas to pewnie przejdzie, a ile na tym traci cała gospodarka to głowa mała, nie wygrzebiemy się z tego.