R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPajęcznoW gminie Pajęczno przedszkola nadal zamknięte

W gminie Pajęczno przedszkola nadal zamknięte

Przedszkola i żłobki zlokalizowane na terenie gminy Pajęczno pozostaną zamknięte do 24 maja. 

Urząd Miejski w Pajęcznie poinformował, że w związku z brakiem możliwości przygotowania placówek wychowania przedszkolnego zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia oraz Ministra Edukacji Narodowej dyrektorzy placówek z terenu gminy Pajęczno po uzyskaniu zgody organu prowadzącego zawiesili prowadzenie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej.

Publiczne Przedszkole Nr 1 w Pajęcznie, Publiczne Przedszkole Nr 2 w Pajęcznie (dotyczy również żłobka), oddział przedszkolny w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Juliana Tuwima w Pajęcznie oraz w oddział przedszkolny w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Makowiskach pozostaną zamknięte do dnia 24 maja 2020r. w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

R e k l a m a

2 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

2 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Siara
Siara
4 lat temu

Najlepiej niech wszystko pozamykają w pi…zdu ludziom niech zabronią całkowicie wychodzić z domu i całą gospodarkę trafi szlag

jak cie złapie
jak cie złapie
4 lat temu

To jest tylko takie opóźnianie wszystkiego i tak każdy z nas to pewnie przejdzie, a ile na tym traci cała gospodarka to głowa mała, nie wygrzebiemy się z tego.