R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPajęcznoWyjazdowe Mikołajki w przedszkolu

Wyjazdowe Mikołajki w przedszkolu

W tym roku z okazji Mikołajek przedszkolaki z Publicznego Przedszkola Nr 1 w Pajęcznie uczestniczyły w wycieczce autokarowej do Sali zabaw Hula Kula w Rędzinach, gdzie spotkały się z Świętym Mikołajem. 

Oczekując upragnionego gościa dzieci z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyły w zabawach ruchowych, konkursach i tańcach przygotowanych przez wykwalifikowanych animatorów. Po zakończonej zabawie dzieci nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka i świadczyło to o tym, że zbliża się do nich nikt inny jak Święty Mikołaj. Dzieci były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się na kolanach Świętego Mikołaja trochę zawstydzone. Oprócz pełnego prezentów worka Święty Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiając z dziećmi, zachęcał je do tego, by były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu.

Na zakończenie Święty Mikołaj wręczył wszystkim przedszkolakom paczki, w nich dla każdego coś dobrego.

Oczekiwane przez cały rok spotkanie ze Świętym Mikołajem upłynęło w bardzo miłej atmosferze i przyniosło naszym podopiecznym wiele radości.

Mikołajki w formie wyjazdowej spotkały się z ogromną aprobatą i uznaniem ze strony rodziców. Świadczą o tym bardzo pozytywne komentarze i miłe słowa kierowane do wychowawców grup. No cóż aż szkoda, że Święty Mikołaj odwiedza nas tylko raz w roku…

Publiczne Przedszkole Nr 1 w Pajęcznie
R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments