R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPajęcznoXI Gala Taneczna w Pajęcznie za nami

XI Gala Taneczna w Pajęcznie za nami

Pokaz niezwykłych umiejętności tanecznych i przepięknych kreacji mogliśmy oglądać podczas „XI GALI TANECZNEJ PAJĘCZNO DEMARKO CUP 2016 o Puchar Burmistrza Pajęczna”, która odbyła się w minioną sobotę na hali sportowej pajęczańskiego gimnazjum.

Na organizowanym już po raz jedenasty turnieju wystąpiło ponad 200 par reprezentujących kluby taneczne z całej Polski. Przygotowana przez Szkołę Tańca Dobrowolscy, UGiM Pajęczno oraz Miejsko Gminny Ośrodek Kultury gala po raz kolejny przyciągnęła tłumy gości. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć autorstwa Wojtka Beśki oraz relacji wideo z ubiegłorocznej, jubileuszowej gali tanecznej w Pajęcznie.

fot.: W. Beśka

 

R e k l a m a

7 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

7 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
mieszkaniec
mieszkaniec
8 lat temu

Brawo dla Burmistrza, szkoda że Powiat nic nie robi a wydaje ponad 400 tyś na „kulturę”

pajeczanka
pajeczanka
odpowiedział na komentarz  mieszkaniec
8 lat temu

Jak żyje to nie pamiętam żebym była na imprezie organizowanej przez powiat. Może szanowna redakcja zainteresuje się na co wydawane są te pieniądze???

Urzędnik powiatowy
Urzędnik powiatowy
odpowiedział na komentarz  mieszkaniec
8 lat temu

Rozmawiając ze znajomymi zauważyłem, że chyba nie wszyscy do końca rozróżniają powiat i gminę. Niektórzy sądzą, że „Dni Pajęczna” organizuje też powiat. Co śmieszniejsze jak mówią o tragicznych drogach powiatowych to jadą po Tokarskim zamiast po Rysiu 🙂
Niestety potem tacy ludzie idą głosować i mamy w powiecie różne ciekawe osobistości.

gminny urzędnik
gminny urzędnik
8 lat temu

Niestety jeszcze gorzej jest w gminach gdzie zamiast animatora kultury zatrudnia się pełnomocnika, a z 500 tyś unijnych projektów zostaje przysłowiowa figa lub kamieni kupa.

chodowca trzody :-D
chodowca trzody :-D
8 lat temu

Tylko konie konie i nic więcej ehh…

borys
borys
odpowiedział na komentarz  chodowca trzody :-D
8 lat temu

Tylko debile, debile i nic wiecej

Ze wsi NB
Ze wsi NB
8 lat temu

Narzekacie na konie ale pomimo szczupłych środków coś się dzieje, co można nazwać kulturą. Gorzej jak środki idą na imprezy gaszenia pragnienia braci ….
Przykład marnowania funduszy to LGD „Kraina Wielkiego Łuku Warty” z przybudówkami partyjnymi, tworzy działania dla urzędników a nie dla ludzi. Dzielą forsą jak w PRl-u, głupia ta UE (mogliby raz sprawdzić)
U mnie na wsi są stowarzyszenia dla nagród i interesów a dla ludzi jeszcze nic nigdy nie zrobili, po prostu nie potrafią, Ryś i tak da im nagrody.