XII Olimpiada Sportowa Przedszkolaków

1

Cztery drużyn z terenu powiatu pajęczańskiego zmierzyły się z konkurencjami sportowymi podczas XII Olimpiady Sportowej dla Przedszkolaków, która odbyła się piątek 13 maja w hali sportowej pajęczańskiego gimnazjum.

Do wspólnej rywalizacji przystąpili reprezentanci SP z Pajęczna, SP z Makowisk, PP Nr 1 z Pajęczna oraz PP Nr 2 z Pajęczna. Jednak zanim rozpoczęły się sportowe zmagania, dzieciaki uświetniły wydarzenie, prezentując na parkiecie swoje taneczne umiejętności. Na hali sportowej nie zabrakło także kibiców, którzy okrzykami i głośnymi brawami zagrzewali do walki o jak najlepsze wyniki.

Zawodnicy zmagali się w pięciu konkurencjach, m.in. w rzucie woreczkiem do krążka czy zręcznościowym torze przeszkód. Po emocjonującej walce I miejsce zdobyła reprezentacja Publicznego Przedszkola Nr 1 w Pajęcznie.

Klasyfikacja końcowa:
1 miejsce – Publiczne Przedszkole nr 1 w Pajęcznie 16 pkt
2 miejsce – Publiczne Przedszkole nr 2 w Pajęcznie 13 pkt
3 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 w Pajęcznie 11 pkt
4 miejsce – Szkoła Podstawowa w Makowiskach 8 pkt

Jednak tego dnia nie było przegranych. Każda drużyna biorąca udział w olimpiadzie otrzymała pamiątkowe dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe, nie zabrakło też słodkiego poczęstunku. Głównymi fundatorami nagród byli Burmistrz Gminy i Miasta Pajęczno, Cementownia „WARTA” S.A. w Trębaczewie oraz ESBANK.

 

Poprzedni artykułZbieramy krew dla Polski w Pajęcznie
Następny artykułRekordowe Targi Końskie w Pajęcznie
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

1 Komentarz
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Aneta
Aneta
7 lat temu

Oczywiście Pajęczno i Makowiska a gdzie inne szkoły?