R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPajęcznoGminne zawody sportowo-pożarnicze w Pajęcznie

Gminne zawody sportowo-pożarnicze w Pajęcznie

W niedzielę 6 września na stadionie Zawiszy w Pajęcznie odbyły się Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze. Do rywalizacji przystąpiły cztery jednostki OSP z terenu gminy Pajęczno: Gajęcice Nowe, Makowiska, Niwiska Górne oraz Pajęczno.

Tego dnia pogoda nie rozpieszczała. Ochotnicy zmagali się nie tylko z przygotowanymi dla nich konkurencjami, ale również z deszczem, wiatrem i zimnem, które przez przemokniętą odzież dawało się we znaki. Na szczęście na strudzonych druhów czekała ciepła grochówka.

W klasyfikacji mężczyzn najlepsza okazała się drużyna OSP Makowiska, zaraz za nią uplasowała się OSP Gajęcice Nowe. Trzecie miejsce przypadło gospodarzom imprezy OSP Pajęczno. Wśród młodzieżowych drużyn pożarniczych pierwsze miejsce również zdobyła reprezentacja Makowisk, na drugim miejscu znalazła się jednostka OSP Niwiska Górne. Podczas zawodów wystartowały również dziewczęta z OSP Niwiska Górne, które z racji braku konkurencji zajęły pierwsze miejsce.

Na zakończenie burmistrz Gminy i Miasta Pajęczno Dariusz Tokarski, krótko podsumował zmagania i pogratulował druhom znakomitego wykonania przygotowanych dla nich zadań. Wszystkie drużyny biorące udział w zawodach otrzymały dyplomy, a drużyny zwycięskie otrzymały nagrody pieniężne.

W niedzielę 27 września w Rząśni odbędą się zawody w których zmierzą się najlepsze drużyny z powiatu pajęczańskiego.

R e k l a m a

8 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

8 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Jan
Jan
8 lat temu

Nie wiedziałem że tylko 4 straże są w gminie Pajęczno,resztę zlikwidowali?

winiar
winiar
odpowiedział na komentarz  Jan
8 lat temu

Burmistrz ograniczył ilość drużyn, żeby na konie była kasa…

Tvrtytartykos.pl
Tvrtytartykos.pl
8 lat temu

Winiar. Kup se wino i zalej smutki swej patologi haaa Burmistrz ograniczył ilosc drużyn zeby ci na psychologa starczylo i caoroczny pobyt w leczenicy dla niespełnionych….niezrealizowanych……niekochanych i chyba wyr…….przez życie.

winiar
winiar
odpowiedział na komentarz  Tvrtytartykos.pl
8 lat temu

Po Twojej mało inteligentnej wypowiedzi śmiem twierdzić że musi zmienić lekarza bo ten już nie jest wstanie Ci pomoż .

bartr
bartr
odpowiedział na komentarz  Tvrtytartykos.pl
8 lat temu

brawo kolego za komenta wszyscy ci co narzekaja na burmistrza to ewidentnie ludzie pokroju szydlowskiego ,czyli ludzie chorzy na wladze ktorym w zyciu nic nie wyszlo 🙁

jan
jan
odpowiedział na komentarz  bartr
8 lat temu

Nie musi komuś nie wyjść w życiu żeby narzekać na obecnego burmistrza, każdy ma prawo do swojego zdania ale widocznie niektóry razi to i nie widzą nic po za czubkiem własnego nosa.

tylko zawodowa straż
tylko zawodowa straż
8 lat temu

Ale 200 bel słomy (100 zł sztuka) w Dylowie Rz. nie było komu gasić…

Z xyz
Z xyz
odpowiedział na komentarz  tylko zawodowa straż
8 lat temu

Takiego pożaru się nie gasi tylko pilnuje żeby nie rozprzestrzenil się dalej. Gaszenie czegoś takiego można by porównać do dyngusowej psikawki na duże ognisko