R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPieniądze dla rezerwistów i ochotników

Pieniądze dla rezerwistów i ochotników

Nawet 875 złotych może otrzymać rezerwista, który zgłosi się na 10 dniowe szkolenie żołnierzy rezerwy. Wysokość wynagrodzenia zależy od stopnia wojskowego otrzymanego podczas służby. Najmniej otrzymają szeregowi – 700zł – jednak jak zauważył na antenie Radia Ziemi Wieluńskiej major Mariusz Kotas z sieradzkiej Wojskowej Komendy Uzupełnienień, jest to solidny zastrzyk gotówki i na pewno może zmotywować nie jednego rezerwistę, szczególnie tych, którzy nie posiadają aktualnie stałego zatrudnienia.

Zgodnie z nową ustawą podpisaną przez premier Ewę Kopacz, od 1 marca do wojska mogą zostać wcieleni nie tylko rezerwiści, ale każdy mężczyzna czy kobieta podlegający powszechnemu obowiązkowi obrony.
Te osoby, które wcześniej nie służyły w wojsku, również mogą ochotniczo zgłaszać się do Wojskowej Komendy Uzupełnień na odbycie 10 dniowego szkolenia.
Więcej informacji na znajdziecie na stronie www.sieradz.wku.wp.mil.pl.

źródło: radiozw.com.pl
R e k l a m a

10 KOMENTARZE

guest

10 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
michał
michał
8 lat temu

850 zł za 10 dni dupy nie urywa niech nasi kochani politycy sami zakladaja kamasze za takie drobniaki , z drugiej strony moze w koncu wezma sie za pedalstwo i rurki pojda do szafy

Mateusz
Mateusz
odpowiedział na komentarz  michał
8 lat temu

Ja za 50 zł robię laskę przy szalecie na pajęczańskim PKS. Zapraszam jakby co w weekendy 😉 Swoją droga zastanawia mnie dlaczego portal nie poruszył jeszcze kwestii pajęczańskich gejów, bo naprawdę nie mamy gdzie się spotykać…

Jozeph
Jozeph
odpowiedział na komentarz  Mateusz
8 lat temu

……na gejów najlepszy był , od razu zdrowieli

Jozeph
Jozeph
odpowiedział na komentarz  Jozeph
8 lat temu

Coś ucięło ………na gejów najlepszy był Hitler , od razu zdrowieli

anonim
anonim
8 lat temu

widać że w tym kraju wszystko trzeba robić za pieniądze, które i tak pochodzą od podatników. Nie wiem dlaczego zlikwidowano przymusowy pobór do wojska. nie musieliby trwonić pieniędzy których i tak zbytnio nie mają. ten kraj schodzi na psy. jeżeli będą za takie coś będą oferować pieniądze, to na pewno walczyć za darmo i tak nie będą. trochę coś nie wyszło. pozdr.

Jozeph
Jozeph
odpowiedział na komentarz  anonim
8 lat temu

A za co tu walczyć?

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

dramat

jan
jan
8 lat temu

Rosół bez kury to zupa, chłopak bez wojska to du..:)

Jozeph
Jozeph
8 lat temu

Ja tam za taki kraj walczył nie będę, pierwsze co zrobię to ,,spierpapier”!!!

faja
faja
odpowiedział na komentarz  Jozeph
8 lat temu

to spieprzaj!!