Dwie osoby trafiły do szpitala na skutek wypadku do jakiego doszło w sobotnie popołudnie w miejscowości Zielęcin. Sprawca znajdował się pod wpływem alkoholu.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Opel Astra 45-letni mieszkaniec gminy Rząśnia nie zachował należytej ostrożności i wjechał w VW Polo, który w skutek zderzenia uderzył dodatkowo w przydrożne drzewo. Na miejscu niezbędna była pomoc strażaków, którzy w pierwszej kolejności musieli wydostać zakleszczoną w VW 34-letnią mieszkankę powiatu bełchatowskiego.
Poszkodowana kobieta z podejrzeniem urazem kręgosłupa trafiła do szpitala w Bełchatowie. Mężczyzna kierujący Oplem Astrą z ogólnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Wieluniu. 45-latek znajdował się pod wpływem alkoholu.
Za spowodowanie wypadku grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.




