R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPodwójne morderstwo w Gruszewni - matka i córka nie żyją

Podwójne morderstwo w Gruszewni – matka i córka nie żyją

Zwłoki dwóch kobiet – marki i córki – zostały odnalezione w domu jednorodzinnym w miejscowości Gruszewnia. Trwa obława za mordercą.

Do tragedii doszło we wtorek 9 sierpnia w sąsiednim powiecie Kłobuckim.
W miejscowości Gruszewnia ujawniono zwłoki dwóch kobiet w wieku 70 i 48 lat. Ciała odnalazł członek rodzinny zaniepokojony brakiem kontaktu z kobietami.

Wezwane na miejsce służby przeprowadziły oględziny miejsca zdarzenia. W toku prowadzonych czynności zabezpieczono bardzo obszerny materiał dowodowy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że prawdopodobną przyczyną zgonu pokrzywdzonych kobiet były liczne rany kłute, które zadane zostały ostrym narzędziem. Wkrótce przeprowadzone zostaną sekcje zwłok kobiet celem ustalenia dokładnych przyczyny zgonu.

Aktualnie trwa policyjna obława. Na miejsce zabójstwa skierowano ogromne siły policji, strażaków, a także psy tropiące w celu przeszukania terenu. Policja apeluje, aby mieszkańcy pobliskich miejscowości zgłaszali wszelkie informacje mogące ująć sprawcę tej makabrycznej zbrodni.

 

R e k l a m a

4 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

4 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Hmm
Hmm
1 rok temu

Jak ten artykuł ma się do naszego powiatu czy to jest portal ogólnopolski 🤔

Ewa
Ewa
odpowiedział na komentarz  Hmm
1 rok temu

Kogo to obchodzi.

Pablo
Pablo
odpowiedział na komentarz  Hmm
1 rok temu

Z Gruszewni do Pajęczna jest ok 40 km. Nie wiem jak ty, ale ja chcę wiedzieć, że jakiś świr co nie miał problemu z zabiciem dwóch kobiet jest na wolnosci. Za pewne ucieka więc może dotrzeć do Pajęczna. Teraz wiem, żeby nie zostawiać dzieciaków samych na podwórku.