R e k l a m a
Strona głównaSportPodział punktów w Pajęcznie

Podział punktów w Pajęcznie

Wczoraj o godzinie 16.00 na boisku Zawiszy zagościła drużyna Boruty Zgierz. Po ostatnim zwycięstwie Zawiszy z RKS Radomsko 2:0, mogło by się wydawać że to nasz zespół jest faworytem do wygrania ze Zgierzem. Niestety stało się inaczej. Brak skuteczności pod bramką gości szczególnie w pierwszej połowie doprowadził do zmiany przebiegu spotkania i w 25 minucie po strzale z dystansu Krzysztofa Baszczyńskiego to Boruta objęła prowadzenie. Doskonałą sytuację do zdobycia bramki dla Zawiszy miał Bartek Piłatowski, niestety po jego strzale piłka uderzyła w poprzeczkę.

Druga część spotkania to znacznie lepsza gra naszych. Po kilku ciekawych akcjach piłka w końcu znalazła drogę do siatki. Strzelcem jedynej bramki dla Zawiszy był kapitan Daniel Dymek, który wspaniałym strzałem z głowy w 58 minucie pokonał bramkarza Boruty. Ważną asystą popisał się wracający do formy Tomasz Popiel, który został wprowadzony tuż po przerwie.

Złą informacją jest pauza bramkarza Dawida Wnuka, który nie zagra w meczu z Bełchatowem za piątą żółtą kartkę.
Dla Zawiszy ten mecz kończy się tylko podziałem punktów.
Kolejne spotkanie jakie rozegra drużyna z Pajęczna odbędzie się w sobotę 11 kwietnia o godzinie 15.00 na wyjeździe z GKS II Bełchatów SA.

Zawisza Pajęczno – MKP Boruta Zgierz 1-1

skład Zawisza: Wnuk – Wilkoszewski, Okrzesik, Pałyska, Kołuda – Leszczyk, Krężel, Dymek(C), Staszczyk (73′ Juszczyk), Piłatowski (55′ Konecki) – Grabowski (45′ Popiel)
rezerwa: Smolarz, Konecki, Jasiński , Juszczyk, Popiel, Piekielny, Brożyna

żółte kartki Zawisza: Okrzesik, Krężel, Wilkoszewski, Wnuk