R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPodziel się podatkiem - przekaż swój 1% Dawidowi

Podziel się podatkiem – przekaż swój 1% Dawidowi

Mieszkańcy Pajęczna zapewne znają historię Dawida, który wygrał walkę z nowotworem. Ten niebywale skromny chłopak, od 5 lat dzielnie zmaga się z przeciwnościami losu. 

Dawid 19 kwietnia 2008 roku przeszedł bardzo poważną operację usunięcia guza mózgu (Medulloblastoma). Po  zabiegu nastąpił u niego szereg powikłań : mutyzm akinetyczny, niedowład kończyn ,zespół móżdżkowy (zaburzenia równowagi).
Uaktywniło się wodogłowie –  ma w głowie zastawkę komorowo – otrzewnową. Przeszedł bardzo intensywne leczenie chemioterapią i naświetlaniami.  Jest cały czas rehabilitowany – w wyniku czego robi znaczne postępy. Nadal potrzebuje pomocy w życiu codziennym.

Jest pod opieką poradni Onkologicznej i Audiologicznej w Szpitalu Klinicznym nr. 4 w Łodzi oraz poradni Neurochirurgicznej w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Przed Dawidem jeszcze długa droga rehabilitacji. Dzięki Twojej pomocy Dawidowi będzie znacznie łatwiej walczyć o powrót do sprawności fizycznej.

Jeśli chcesz mu pomóc wystarczy wypełnić tegoroczny PIT według poniższego przykładu.

dawid trzcina pit37


Postanowiłem, że przez cały 2014 rok pieniądze z reklamy banerowej zamieszczanej przez lokalnych przedsiębiorców będą w całości przekazane na pomoc Dawidowi. Dlatego jeśli chcesz zamieścić swoją reklamę na naszej stronie, dokonaj wpłaty bezpośrednio na konto fundacji Gajusz. Kliknij w ten LINK aby dowiedzieć się dlaczego warto zamieścić reklamę.

Więcej informacji na temat Dawida znajdziecie na stronie fundacji Gajusz

R e k l a m a

1 KOMENTARZ

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

1 Komentarz
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
SĄSIADKA
SĄSIADKA
10 lat temu

Jestem częstym gościem tego portalu i widzę,że wiele osób go przegląda.Mam więc nadzieje ,że nie pozostanie bez echa ten apel i popłyną jak lawina wpłaty na konto fajnego chłopaka,(chłopaka z naszych okolic)zmagającego i dzielnie walczącego z chorobą. Jak to mówią -pieniądze to nie wszystko,ale tu pomagają ! widze postępy Dawida i dzielnie mu kibicuje-wpłacam co roku ten 1%.Marny ten mój 1%,ale dobre serce biednego,a jesli będzie nas więcej ? może i bogatszym otworzy się serce ? Uważam,że lepiej wpłacać na podane konto,aniżeli dawać pieniądze zbierającym „łazikom”-jak to nie tak dawno było w miejscowości Wręczyca,którego to zwinęła policja,dzięki czujności pewnej mieszkanki… Więcej »