R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatPolicja zatrzymała sprawcę rozboju

Policja zatrzymała sprawcę rozboju

Do zdarzenia doszło w niedzielę 16 sierpnia w godzinach popołudniowych. Policjanci Wydziału Kryminalnego uzyskali informację o możliwości dokonania rozboju na terenie gminy Sulmierzyce. Dotarli do pokrzywdzonej mieszkanki gminy Sulmierzyce lat-34, która potwierdziła fakt napadnięcia jej przez 29-letniego mieszkańca gminy Sulmierzyce.

Mężczyzna znając kobietę oraz jej konkubenta przyszedł pożyczyć pieniądze jednak kiedy spotkał się z odmową wykorzystał fakt opuszczenia domu przez konkubenta, oraz wyjścia z pomieszczenia kobiety. Sprawca zaczął przeszukiwać portfel kobiety, a kiedy ta weszła do mieszkania złapał kobietę za ręce, po czym zaczął ją uderzać i dusić doprowadzając do bezbronności. Wtedy z portfela zabrał pieniądze.

Policjanci po dokonanych ustaleniach zdarzenia szybko ujęli sprawcę rozboju, który w chwili zatrzymania znajdował się w stanie nietrzeźwości. Na wniosek prokuratora Sąd zastosował wobec 29-letniego mężczyzny areszt tymczasowy. Za dokonanie rozboju mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 12 lat.

tekst: KPP Pajęczno
R e k l a m a

4 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

4 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

Policjanci zatrzymali? chyba pokrzywdzona wskazała sprawcę,

Wola
Wola
odpowiedział na komentarz  Anonimowo
8 lat temu

sier…krasc uwielbiaja

Anonim
Anonim
8 lat temu

tylko do tego rodzina jest stworzona Alko !!

Anonim
Anonim
odpowiedział na komentarz  Anonim
8 lat temu

słyszałem właśnie