R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPolicyjna maskotka oficjalnie zaprezentowana

Policyjna maskotka oficjalnie zaprezentowana

W dniu dzisiejszym na świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie dokonano oficjalnej prezentacji „Maskotki Pajęczańskiej Policji”. Maskotka powstała w wyniku rozstrzygniętego konkursu na „Maskotkę Pajęczańskiej Policji” który został ogłoszony w maju 2014 roku.

10 września w Pałacu Męcińskich w Działoszynie odbyło się rozstrzygniecie konkursu. Laureatką została Martyna Beśka lat 12 uczennica Szkoły Podstawowej w Sulmierzycach której praca przedstawiała pingwina. Na podstawie tej pracy opracowano i wykonano projekt maskotki. Wizualizację projektu w postaci maskotek oraz kostiumu przedstawiono w obecności pomysłodawczyni projektu.

W oficjalnej prezentacji wzięła udział Dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Działoszynie pani Iwona Koperska, wicestarosta Powiatu Pajęczańskiego pan Jacek Lewera oraz wójt Gminy Kiełczygłów Kazimierz Jędrzejski. Wykonanie projektu było możliwe dzięki współpracy z Powiatową Biblioteką Publiczną w Działoszynie, która współfinansowała projekt oraz pozyskała dodatkowe środki z Łódzkiego Domu Kultury. Projekt był również współfinasowany przez wszystkie Urzędy Miast i Gmin powiatu pajęczańskiego. Teraz maskotka będzie promować pajęczańską Policję podczas imprez profilaktycznych skierowanych do dzieci i młodzieży.

????????????????

tekst, fot.: asp. Mieczysław Botór, KPP Pajęczno
R e k l a m a

1 KOMENTARZ

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

1 Komentarz
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
ptak
ptak
9 lat temu

Ładny ptaszek, tylko koszulka trochę za krótka 🙂