Poseł Beata Mateusiak-Pielucha chce deportować obcokrajowców?

152

W ogólnopolskich mediach zrobiło się głośno o poseł z powiatu pajęczańskiego. Beata Mateusiak-Pielucha jest na pierwszych stronach Wirtualnej Polski, Gazeta.pl, Wykop.pl, a nawet Pudelka.

„Posłanka PiS chce… deportować ateistów!”, „Ateiści do Ateistanu” między innymi takie nagłówki znajdziemy dzisiaj na pierwszych stronach najbardziej poczytnych serwisów internetowych w Polsce. Wszystko za sprawą artykułu, jaki Beata Mateusiak-Pielucha opublikowała kilka dni wcześniej na łamach portalu wPolityce.pl.

Zdaniem dziennikarzy, z tekstu zamieszczonego przez poseł z powiatu pajęczańskiego wynika, że “niekatolicy” powinni podpisywać specjalne zobowiązania do przestrzegania polskich wartości. W przypadku złamania oświadczenia lub niespełnienia wymogów, powinni zostać deportowani.

Fragment tekstu zamieszczanego przez posłankę:

Ukraina jest w stanie wojny. To teraz miejsce biedy, strachu i śmierci. Ale też miejsce życia i walki o przyszłość. Uważam, że to prawo sąsiada spytać, jakiej Ukraińcy chcą dla siebie przyszłości? Tak ci, żyjący w Polsce, jak i ci, którzy zostali w swojej ojczyźnie.

Oczywiście uznaję za obowiązek katolika pomaganie potrzebującemu, muzułmaninowi czy prawosławnemu. Równocześnie jednak, jeżeli chcą mieszkać w Polsce i pracować obok mnie, mam prawo spytać ich o poglądy, przekonania i nastawienie do wartości, które w Polsce uznajemy za ważne.

Mam prawo oczekiwać od rządu i rządzącej partii polityki otwartych oczu i rozwiązywania rzeczywistych problemów. Wolni w swoim myśleniu i działaniu powinniśmy żądać od mieszkających i pracujących w Polsce cudzoziemców legalizowania pobytu i stworzyć skuteczniejszy mechanizm bezwzględnego egzekwowania tego obowiązku przez państwowe służby. Ale także, powinniśmy wymagać od ateistów, prawosławnych czy muzułmanów oświadczeń, że znają i zobowiązują się w pełni respektować polską Konstytucję i wartości uznawane w Polsce za ważne. Niespełnianie tych wymogów powinno być jednoznacznym powodem do deportacji.

W internecie zawrzało, pod każdą z publikacji pojawia się masa negatywnych komentarzy, które mówiąc delikatnie nie są zbyt pochlebne dla posłanki z naszego powiatu. Udało nam się skontaktować z poseł, która wydała oświadczenie w tej sprawie. Zdaniem Beaty Mateusiak-Pielucha publikowane w mediach artykuły są zmanipulowane, a napisany przez nią tekst miał na celu wyłącznie zwrócenie uwagi na problem i zapoczątkowanie dyskusji na temat coraz większej rzeszy imigrantów przybywających do Polski.

Szanowni Państwo, zwracam uwagę wszystkim dyskutującym i wypowiadającym się na temat mojej publikacji o filmie „Wołyń” w portalu wpolityce.pl, że napisałam o problemie związanym z zagrożeniem, jakie stanowi coraz większa ilość pracujących i żyjących w Polsce imigrantów, od których, moim zdaniem, należy wymagać poszanowania naszych praw i wartości, jak od każdego gościa, który chce przebywać w naszym domu. Nie ma to nic wspólnego z katolicyzmem, czy innym wyznaniem. Wyrwane z kontekstu zdanie i nazywanie mnie w hejtach faszystowską kurwą to kiepski sposób na dyskusję na tak ważny temat, który staje się w Europie coraz większym problemem. Myślę, że nie tylko ja nie chcę byśmy w Polsce przeżywali tragedie, które były udziałem innych w Europie. Teraz, uważam jest czas na dyskusję jak uniknąć błędów innych. Przypisywanie mi tego, że napisałam o Polakach ateistach, których należałoby deportować i wszelkie wynikające z takiej interpretacji opinie są zwykłą manipulacją. Mam wrażenie, że większość hejtujących wcale mojego artykułu nie czytała, opierając się na komentarzach niektórych portali. Poziom agresji i nienawiści jaki zaprezentowali moi adwersarze zmusza mnie do wydania tego oświadczenia. Wszystkich zainteresowanych proszę o przeczytanie całości artykułu i wyrobienie sobie własnego zdania – pisze w oświadczeniu poseł Beata Mateusiak-Pielucha.

152
Odpowiedz

avatar
44 Comment threads
108 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
77 Comment authors
TygrysXYZpisANKABamberBush Recent comment authors
najnowsze najstarsze najpopularniejsze
StopDyktaturze
StopDyktaturze

Nie da się zaprzeczyć, że Ukraińcy odbierają pracę Polakom, którzy przez to muszą wyjeżdżać na Zachód.

Maniek
Maniek

Jaką Ci odbierają pracę? Tą, której nikt niechce! Za marne grosze! Zresztą większość Polaków na zachodzie wykonuje taką właśnie pracę, której niechcą wykonywać Niemcy czy Brytyjczycy. Pomyśl zanim coś palniesz.

Mieszkanka
Mieszkanka

ZGADZAM SIE Z TOBA W 100%

Bush
Bush

Kwestia jest jedna taka że pracodawca “polski biznesmen” musi kupić nowe BMW serii 6 odliczyć VAT a ty za zapłacisz kupując dziecku ubrania lub węgiel kamienny na zimę, a pseudo biznesmeni kupią to samo bez wat poprą PO bo dalej zapłacę ja ty i Ukraińcy i tak dalej i dalej. ….

Bamber
Bamber

Jak go stać to kupuje nawet BMW 7.
Żeby móc VAT odliczyć to trzeba go najpierw wypracować.
Zresztą nikt ci nie broni otworzyć “polskiego biznesu” i kupować nowego BMW.

Tomm
Tomm

Może to Polacy zaczęli wyjeżdżać na Zachód 15 lat temu a Ukraińcy zaczęli przyjeżdżać rok, dwa temu. Rozumu u Ciebie brak

Mieszkanka
Mieszkanka

Tam od razu zabierają. W naszym okręgu jest mnostwo przetwórni i po pierwsze Ukraińcy dostają polowe lub mniej stawki godzinnej od polakow a druga sprawa wielu z nas niechce ich do przetwórni to ida Ukraińcy za bardzo smieszne pieniadze dla nas i sa happy. Ci ludzie tez chca pracowac i zyc a pracują tak samo jak my albo ciężej bo nie sa u siebie i sie bardziej starają za takie pieniadze ze żadnej Polak by nie poszedł tam pracowac.

nnbvfg
nnbvfg

I ty wyciągasz łapę po nasze podatki.Chyba masz we łbie to,co zwykle mieści się w pielusze.
Wstyd.

10warta
10warta

A przesadzacie.

jjjjjjjj
jjjjjjjj

oszalała jeszcze bardziej ta baba,,,wstyd dla powiatu,,,ciemnogród się szerzy

kara mustafa
kara mustafa

Wstyd jest wstawiać takie komentarze ,nawet anonimowo.Czyżby ktoś zlecił napisanie ?

jjjjjjjj
jjjjjjjj

ta osoba, która myśli podobnie do kara mustafa,,,,,,wszędzie spisek

kara mustafa
kara mustafa

Niezależne dziennikarstwo “pojechało “z panią poseł.Oficer prowadzący kazał,matoły zaatakowały.Kto przeczytał cały tekst to zrozumiał przed czym ostrzega pani poseł.A tym ,którzy dziś są jeszcze za islamskimi uchodźcami podaję link
https://www.youtube.com/watch?v=oIabW8X3cYo

https://www.youtube.com/watch?v=4_G5DmVN008

Ignorantka
Ignorantka

Kto przeczytał cały tekst, to niestety nie był w stanie nic zrozumieć, .Zwyczajnie nic z tego tekstu nie wynika .Jest o wszystkim, co przyszło Pani poseł na myśl, no chyba że ktoś potrafi czytać w myślach Pani poseł i wie co miała na myśli.

SmiechuZdzichu
SmiechuZdzichu

Wy zawsze rozumiecie to co wam TVNy powiedzą!!!

111
kara mustafa
kara mustafa

I podał gość 111 odnośnik tvn24 jako stację wyjątkowo obiektywną,wstajesz i łżesz oto dewiza.

jjjjjjjj
jjjjjjjj

ktoś Ci mustafa zlecił Ci pisanie tych bzdur??

jjjjjjjj
jjjjjjjj

aaaa i fakt tvn24 jest nieobiektywne, tvp jest obecnie mega obiektywna buhahahahahah

SmiechuZdzichu
SmiechuZdzichu

Fakt i tvn ma tyle wspólnego z obiektywizmem,co Mietek żul z abstynentem

ola.ol
ola.ol

tvpis to jest obiektywność hehe

Ze strzelec
Ze strzelec

Do tej pory, przez 8 lat TVPO bronili demokracji kolesi

Maja
Maja

Jestem ateistką i uniżenie proszę,o deportację…najlepiej do Kanady albo Australii,albo na Bali.
Podpiszę stosowne oświadczenia.I nigdy już nie wrócę do kraju,w którym rządy sprawują takie debile,fanatycy i katonaziści… jak pani poseł.Małe litery zamierzone.

Tetra
Tetra

Hehe:) Prawdę mówiąc ja przenoszę się do Australii.Długo się o to starałem.Musiałem podnieść kwalifikacje, angielski opanować na C1 itp.Myślę,że to dobry wybór.Wojna tam nie groźna,jest dobra praca, imigrantów nie ma zbyt wiele.Europa to już upada z wielu względów.

Maja
Maja

Powodzenia 🙂
Przynajmniej ominie Cię smród…. z obsranej pieluchy 😛

Polak
Polak

Tego typu komentarze powinny byc zgłaszane do prokuratury!!! Mozna sie nie zgadzac z czyims zdaniem,ale nie mozna kogos obrażać!!!

jjjjjjjj
jjjjjjjj

Polak a te głupoty o deportacji nie nadają się do prokuratury??

Polak
Polak

Przeczytaj cała wypowiedź a nie wycięte kilka zdań powtarzanych przez interie,pudełko tvny i inne żydowskie wyborcze!!! Nagle wszyscy dostali bólu du.y.

boom
boom

Przeczytałem. Podpiąłbym to pod art.256 który mówi: § 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Wiedzący
Wiedzący

Walnij się w łeb, tylko mocno deklu. W którym miejscu propaguje ustrój faszystowski? Czytałeś cały artykuł czy łykasz wszystko jak młody pelikan? Jak jesteś taki multik-kulti to se przygarnij rodzinkę z somalii 🙂

ola.ol
ola.ol

pisuar bierze przykład w wielu aspektach z hitlera i stalina także Ty pobiegnij i się dowiedz o szczegóły; rok myślała co napisać aby prezes pogłaskał; precz z komuną

Sulmierzyce
Sulmierzyce

Oj moherku zaślepiony.

Wiedzący
Wiedzący

Oj lemingu multi-kulti popierdywaniem makreli naznaczony… Bierz rodzinę beduinów do sulmierzyc 🙂

ola.ol
ola.ol

lepszy leming niż zmuling, bierz rodzinę i na jasną górę rodzyny wybierać lalusiom z pisuaru

Wiedzący
Wiedzący

A ty weź sobie ciapategodo chałupy, jakbyś nie była taką starą raszplą to może by ci nawet dżihat w łóżku zrobił, na ten pusty łeb może by coś pomogło 🙂

Ze strzelec
Ze strzelec

Ola.pl twoje życie musi być mega śmierdzące!

ola.ol
ola.ol

nie podniecaj się, u pisuarów obrażanie polaków o odmiennym zdaniu to zdrada, więc się przyzwyczai

kara mustafa
kara mustafa

Poziom ateistki

gość
gość

jak podpisze oświadczenie to cię nie deportuja tempa dzido nawet tego nie potrafisz zrozumieć a co dopiero przeanalizować artykuł

Kalina
Kalina

Szefie!:) “Ukradłeś” mi temat.:)))

Kleszcz
Kleszcz

Durnaś i ze starości powolna. Szkoda słów

Kalina
Kalina

Byłam pierwsza, ćwoku.:)

viki
viki

O fuck. Ja występuję z kościoła, już odpowiednie dokumenty załatwiłem. Onie otake Polske walczyłem ☹

Akla
Akla

Niestety gimnazjum jeszcze nie moze sie wypisywac! Na wszystko musisz miec podpis rodzica!!!

kara mustafa
kara mustafa

Tutaj masz link do artykułu http://wpolityce.pl/historia/315441-wydarzenia-wokol-wolynia-utwierdzaja-mnie-w-przekonaniu-ze-nie-uciekniemy-od-problemu-wspolczesnej-oceny-ludobojstwa-sprzed-lat
i jeżeli znajdziesz cokolwiek co miałoby znamiona jakiejkolwiek dyskryminacji to przyznam ci rację o ile umiesz czytać ze zrozumieniem

jjjjjjjj
jjjjjjjj

oj zlecenie mustafa masz jak nic,,,,

Spójnik
Spójnik

Mustafa,do gimbazy wróć!

Cyt:”Mam prawo oczekiwać od rządu i rządzącej partii polityki otwartych oczu i rozwiązywania rzeczywistych problemów. Wolni w swoim myśleniu i działaniu powinniśmy żądać od mieszkających i pracujących w Polsce cudzoziemców legalizowania pobytu i stworzyć skuteczniejszy mechanizm bezwzględnego egzekwowania tego obowiązku przez państwowe służby.

“Ale także”!!!!
, powinniśmy wymagać od ateistów, prawosławnych czy muzułmanów oświadczeń, że znają i zobowiązują się w pełni respektować polską Konstytucję i wartości uznawane w Polsce za ważne. Niespełnianie tych wymogów powinno być jednoznacznym powodem do deportacji.

Rodzic dziecka
Rodzic dziecka

W gimnazjum klasa II A jeden uczeń przynosi nóż do szkoły. Dyrekcja jest bezradna. Proszę o interwencję panią poseł. Bo może dojść do tragedii

adsdwdasd
adsdwdasd

w którym gimnazjum?

Rodzic dziecka
Rodzic dziecka

Pajęczno

1234
1234

trzeba go deportować

Rodzic dziecka
Rodzic dziecka

Pajęczno, jest tylko jedno

jarek
jarek

jeszcze jedno w LUBUSKIM ucz się geografii

Rdz
Rdz

Nie chodzi o miejscowość, tylko, że jest w Pajęcznie tylko jedno gimnazjum

Wiedzący
Wiedzący

Nie oceniam tego pomysłu ale mogłaby się zabrać za sprawy naszego grajdoła! Co robi w sprawie Polskiej Służby Geologicznej pani, która miała dbać o interes powiatu się pytam?

Z Pajęczna
Z Pajęczna

Popieram każde słowom, nasz naród taki durny nie widzi islamizacji na siłę przez uchodźców, seriale w telewizji, gdzie są ukryte treści czystego islamu. Później tym starym co to oglądają odbija i czują się sułtanami na polskiej ziemi i czynią wiele złego wbrew naszej wierze. A Ukraińcy nie powinniśmy ich wpuszczać, niedługo nie będziemy panami u siebie, bo ich będzie więcej. Niepotrzebny tu wcale Putin. Nasz naród jest ślepy. Pilnujmy naszych ziem, bo sposobem je zgarną i dopiero się obudzimy jak będziemy pod uciskiem.

Polka
Polka

I to jeszcze te seriale co Islam promują to w Polskiej telewizji publicznej puszczają – Naszej, państwowej z naszych podatków i prezes TVP się na to godzi? Najlepiej żeby zachować kulturę Polską zróbmy mur dookoła naszego Państwa, żeby nikt nie wjechał, a w telewizji tylko i wyłącznie Polskie programy, żadnych informacji z zewnątrz (bo zmanipulowane) najlepiej bądźmy jak Korea Północna! To jest potęga 21 wieku!

adam
adam

Czego się spodziewać po osobie bez wykształcenia i z zarzutami… Musiała czymś błysnąć, widać jaki ma szacunek do ludzi.. Wstyd dla powiatu za taką posranke

SmiechuZdzichu
SmiechuZdzichu

Twoje podstawowe bije wszystkich na łeb!

Ewka Pajęczno
Ewka Pajęczno

Gdyby posłowie musieli mieć wyższe wykształcenie to nie byłoby takich głupich wypowiedzi.
No cóż co można się spodziewać po ludziach bez wykształcenia.

...
...

Przecież studiowała xD To, że nie ukończyła to inna historia 😀
To pięknie ukazuje jakich “mądrych” ludzi mamy w rządzie…

Polak
Polak

Ty nie nadajesz się nawet na sołtysa

gość
gość

nie w rządzie tylko w parlamencie tempaku

Z Pajęczna
Z Pajęczna

A ty jakie masz wykształcenie, pewnie licha polonistka skończona za kasę mamusi w czwie, hahaha też mi mądrość

Z Pajęczna
Z Pajęczna

Moja odpowiedź do ewki wielce wyksztalconej

kara mustafa
kara mustafa

Wykształcenie nie zawsze idzie w parze z mądrością i roztropnością,najlepszym przykładem jest nasz były prezydent,poseł Petru,itp

Kamo
Kamo

Popularność Pajęczno Shore rośnie :D, Mem miesiąca 😀

http://memy.pl/mem/100894/Dobra_zmiana_pozdrawia

Patryk
Patryk

Jest wóda, jest impreza! 🙂

oh..karol
oh..karol

Tko to? czyżby poni poseł, pan wojewoda i dyrektor hr…. Ups przepraszam…. misiewicze się bawią

Polak
Polak

Nowaki i Balcerowicze bawią się zegarkami na Ukrainie!!!

Były uczeń
Były uczeń

Haha, no tego to jeszcze nie grali 🙂
Dla tych co nie poznali to na zdjeciu jest posel Pielucha, wicewojewoda łódzki Młynarczyk, wójt Strzelec Wielkich Jednak i wisienka na torcie szycha z PGE Marek Szydłowski.
Szydłowski jak jeszcze uczył w szkole był moim wychowawca i na temat alkoholu miał zupełne inne zdanie niż to co widać na załączonym obrazku 🙂
Widać, że za kołnierz nie wylewa 🙂

Pajeczanka
Pajeczanka

Na tym spływie tak było wesoło , ze komórki aparaty potopili

Edmundo
Edmundo

Deportować ich!! Plyneli kajakami w niedziele!! Zamiast leżeć krzyżem w kościele!!

Tom
Tom

Ale żeby chlać wódę na kajakach i jeszcze sobie zdjęcia robić? Widziałem to zdjęcie latem na profilu fb pani poseł, ale szybciutko je usunęła. Widać, że w internecie nic nie ginie 😀

lis
lis

dobra zamiana bawi się za pieniądze suwerena

Ze strzelec
Ze strzelec

Starej nie przebije !!! Sowa&przyjaciele

Lesiu
Lesiu

Marek Szydłowski mistrz w polewaniu!! Wójt ugotowany! Marzenka w ekscytacji kto będzie teraz kierował kajakiem!? Pan doktor prosi o jeszcze bo chce się zdobyć na śmiałość!! I tak pijani płynęli dalej szczęśliwi!! Wszystko dla “królowej” 😉

10warta
10warta

Kto to Marzenka?

Zmiana
Zmiana

Misiewiczowna

Wiesia
Wiesia

Wstyd na całą Polskę! To ma być ta dobra zmiana? Zwykli ludzie niczego nie mogą się doprosić, a ci tylko balangi, wóda i pensje po 15000 zł. WSTYD ! W życiu na was już głosu nie oddam i 10 ostrzegę!

Rita
Rita

Ktoś tej kobiecie napisał bzdury a ona publikuje nie rozumiejąc tego co mówi.
Ta pani okazuje jaka to z niej wierząca a ja się pytam kiedy ostatni raz się modliła i była w kościele oprócz tego że z przymusu do zdjęcia bo tak nakazuje prezes.
Jak można mówić o sprawiedliwości czy ta pani zapomniała jak rządziła w Pajęcznie.

Violenti non fit iniuria
Violenti non fit iniuria

Nie wiem czym się przejmować. Pani poseł jest tylko szeregowym w Partii więc jej osobiste wynurzenia nic nie znaczą. Co najwyżej zostanie odsunięta od publikowania w pisowskiej gazecie wyborczej, czyli wPolityce bo przynosi Partii wstyd. Pozostanie jej podnosić rękę i wciskać przycisk na rozkaz “starszych i mądrzejszych” 😉

Patriota
Patriota

każdy ma prawo wyrazić własne zdanie, jednakże szanujmy zdanie 2 osoby a już tym bardziej kogoś kto reprezentuje całe województwo bo owa Pani ma wykształcenie umie się wypowiedzieć i jest bardzo obeznana i oczytana. może b tak ktoś przyjął to tak jak powinien tu nie chodzi o samo nie chodzenie do kościoła. chodzi oto że większość obcokrajowców próbuje nam narzucić swoją kulturę tradycję i obyczaje! ludzie zrozumcie że umiera w nas Polakach i w naszej Ojczyźnie to co jest podstawą funkcjonowania. Coraz mniej ludzię wiedzą i stosują kulturę i tradycję, które przez lata wyrabiali prawdziwi patrioci. I jeszcze jedno zanim… Więcej »

Pajęczanka
Pajęczanka

A jakie ma wykształcenie? Z tego co wiem to w Działoszynie była od propagandy bo na zastępcę burmistrza wyższe jest wymagane. Nawet prawa jazdy nie zdała.

Pajęczanka
Pajęczanka

Ta wypowiedź pachnie mi jednym z lokalnych ” misiewiczów” który ma zapędy ONR

SmiechuZdzichu
SmiechuZdzichu

widocznie w kawkolandii nie ma takiego prawa 🙁 Pokolenie wyborczej i tvnów atakuje jak zawsze!

Sulmierzyce
Sulmierzyce

Średnie wykształcenie to ma każdy.

Sulmierzyce
Sulmierzyce

Jak możecie pisać że nic nie załatwiła.
A kto załatwił Szydłowskiemu, Leszczykowi, Tasarzowi, Młynarczykowi i jeszcze paru innym ciepłe posadki za ogromną kasę, nie ważne że innych dobrych wywalili ze stanowisk bo teren musiała obsadzić swoimi, to między innymi dzięki nim została posłem robili dobrą agitacje.

Jest powiedzenie czas mija a ja niczyja.

Znając życie to wiem że to się sprawdza.

obserwator
obserwator

Pani Poseł wszem i wobec ogłasza, że jest katolikiem i wyznaje Dziesięć Przykazań, to ja się pytam w który miejscu Biblia lub które z Przykazań mówi, iż wszystkich wierzących inaczej trzeba wyrzucać za wiarę, wydaje mi się iż Pismo Święte wręcz przeciwnie nawołuje do miłości bliźniego bez względu na kolor skóry i wiarę , coś tu jest nie tak…

gil
gil

Dobry mem Kamo to jest tzw.,, towarzystwo wzajemnej adoracji – panny i kawalerowie”

krytyczny
krytyczny

No i Pielucha narobiłaś szumu w mediach.. Chciała kobitka zabłysnąć, a narobiła sobie bigosu

Pajęczanin
Pajęczanin

Bigosu to ta kobieta narobiła już przy termomodernizacji szkół w Pajęcznie jako starościna ale ma swoich klakierków i naganiaczy, co nie dziwne bo też mają tylko średnie lub podstawówke i to są tacy wyborcy. Dziwię się że Działoszyn ją trzymał jako asystenta bez obowiązków.
Dobrze że nie ma wykształcenia bo dopiero by narobiła bigosu u nich jako zastępca burmistrza.

10warta
10warta

O Pani Poseł właśnie mówiono w TVN. Ważne figury Ją teraz zapamiętają, ministrowie itd. 🙂

...
...

Niósł wilk razy kilka, ponieśli i wilka…
Wcześniej ekipa od pani poseł nie wyrabiała z komentarzami aby oczerniać innych, a teraz nie wyrabia, żeby się bronić przed kompromitacją przed całą Polską…
Nawet trochę nie pożałuję…

Rozbawiony
Rozbawiony

Pielucha już spalona do domu i wychodzić tylko nocami. To już jest koniec kariery przykro mi

Ann
Ann

Pani Beata jest według mnie mądrą kobietą, na pewno nie można jej odmówić doświadczenia i obycia politycznego, czy to na szczeblu samorządowym, czy krajowym. Jednakże wydaje mi się, że ciut za mocno chciała coś udowodnić, być może trochę sodówka uderzyła do głowy? Wiadomo -źle nie chciała, twierdzi, że wypowiedź jest wyrwana z kontekstu i ktoś chce jej zaszkodzić, a tymczasem niestety, ale najbardziej szkodzi sobie ona sama. Taką wypowiedzią pokazała, że musi uzupełnić podstawowe wiadomości z przepisów Konstytucji, no chyba, że PiS szykuje jakieś zmiany w tej materii i się pospieszyła z wypowiedzią 😉 Poza tym, czy ma Pani świadomość,… Więcej »

Nie wiem
Nie wiem

Ja tylko chce wiedzieć czemu minus 22 😀 przecież to sama prawda 😀 czy wygląda to tak ze ktoś przeczytał tylko początek, a ze Polacy nie czytają ze zrozumieniem to od razu minusujaa na początku? -_-

zBrzeźnicy!
zBrzeźnicy!

Pajęczno! zamiast stac murem za Paną Beatą,która pochodzi z tego terenu plują,oczerniają i wyśmiewają za to ze powiedziała prawde!!! A to jak to zmanipulowały media i odebrały puste głowy wyborców PO,Nowoczesnej,Sld i innych potomków okrągłego stołu to juz inna sprawa.
Pani Beato robić swoje i nie patrzec na przeszkody,manipulacje i zakompleksionych czerwonych ludzików,alimenciarzy, bulów narodó!!! Powodzenia 🙂

Kola
Kola

Z jakiej racji mamy bronić tej kobiety? Za to, że dopuszcza do rabowania gmin powiatu przez ekipę PiSu? Wystarczy, że bronicie jej wy wszyscy, którzy dostaliście posady, gdzie pensje liczy się w dziesiątkach tysięcy złotych…

strzelcok
strzelcok

zgadzam się do przodu pani poseł a tył ci wyklepie karolek

KOLEGA Z WIELUNIA
KOLEGA Z WIELUNIA

Czytam te wszystkie komentarze i naprawdę można tylko ubolewać nad ignorancją polskich obywateli . Pani Poseł , przeczytałem dokładnie Pani wypowiedz i muszę przyznać , że redaktorzy portali społecznościowych lekko poszli na skróty . Nie zmienia to jednak faktu , że Pani wypowiedz jest skandaliczna . Jako Poseł na Sejm RP ma Pani obowiązek myśleć , co Pani mówi publicznie . Powinna Pani upewnić się, czy Pani wypowiedz nie narusza prawa . A tak właśnie stało się w tym przypadku. pisze Pani , cytuję : “…Równocześnie jednak, jeżeli chcą mieszkać w Polsce i pracować obok mnie, mam prawo spytać ich… Więcej »

Uczciwy
Uczciwy

Wstydzę się Pani poseł ze jesteśmy z jednego powiatu

Polak
Polak

Przenieś się do Kłobucka!

adan
adan

Nie wiem skąd ta krytyka LUDZIE czytajcie ze zrozumieniem!!!!

Uczciwy
Uczciwy

Dopchala się do władzy i swoich przydupasow na stołki posadzila. Ludzi którzy nigdy nie byli na Rogowcu A jak się pojawili to biorą pensję kilkanaście tysięcy złotych za to że nic niewiedza ale są dyrektorami marionetkami Pieluchy

orkiestrant
orkiestrant

ale jaja nawet nasz wójt ze Strzelec się załapał na focie na wpisie od ,, Kamo” zobaczcie bo warto walą wódę równo, a na orkiestrę brak kasy podobno…………….

adan
adan

panie administratorze dlaczego jak lubi wypowiedz popierającą panią poseł to za jeden pozytywny administrator dodaje dwa negatywne tak samo jest przy bur. Tokarskim tylko odwrotnie jak jest jeden negatyw to dostaje dwa pozytywy.
jeszcze jedno prosze nie podpinać się pod moje IP przy głosowaniu

Polak
Polak

Też to zauważyłem

Mariusz
Mariusz

Bo lajki musi zatwierdzić admin, żeby nie walili z robotów. Między sprawdzeniami przy oddaniu głosu widzisz przez chwilę ilość oddanych głosów łącznie z niezmoderowanymi. Odśwież stronę to wyjdzie, że w ogóle nie oddałeś głosu. I tak do momentu zatwierdzenia przez admina.

Obudź się Polsko
Obudź się Polsko

To sprawa dla Komisji Weneckiej , KOD u i TVN u !!!

Obudź się Polsko
Obudź się Polsko

Mam uwierzyć w to że sam sobie post negatywnie oceniłem ? Panie redaktorze gdzie ta demokracja ?

Uczciwy
Uczciwy

Szydłowski w szkole twierdził że przygotowanie młodzieży do matury to sprawa priorytetowa A podczas wyborów nie chodził na lekcje tylko zdobywał elektorat w pokoju nauczycielskim A teraz dyrektor który nic poza chęcią władzy nic nie reprezentuje sobą. Taki pajęczański edyp pedyp

Kontrewers
Kontrewers

Walą wódę aż się gotuje! Nawet Jednak się załapał na libację rekraację 😀

http://memy.pl/mem/100894/Dobra_zmiana_pozdrawia

peja
peja

hahaha z tą wódą to mem idalny do Kulis albo Ipp. sprzedaż pińcet % plus… a tak na marginesie to nie jest tak w przepisach że walić sake na kajaku to tak jak za kierownicą w furze? chyba pod ten sam paragraf to podchodzi.

Tetra
Tetra

Za to grozi grzywna do 500 zł, bo kajak to nie pojazd mechaniczny.Mimo wszystko napewno sprawa zostanie umorzona.

KrUl z Wistki
KrUl z Wistki

Widać na forum same ynteligenty,znaffcy,prawniki od siedmiu boleści. Tutaj też demokracja była zagrożona ? Może kajak był szowinista,faszystą albo nie był tolerancyjny? Szczekajcie lewatywy hau hau hau!!! W imię protestu pokolorujcie kreda chodnik przed ratuszem !!!

Tetra
Tetra

A zerówkę żeś Pan skończył?:)

A/A
A/A

Dlaczego popierasz alkoholizm. Chcesz jak w komunie uszczęśliwiać ludzi alkoholem.

Wiedzący
Wiedzący

Wszystko kojarzy ci się z alkoholizmem, często spotyka się to u meneli i obrzygańców. Nie przejmuj się jednak, dzwoń na Parzymiechy

aga
aga

Dziwne dlaczego Jednak nie wiosłuje , tylko macha w górze wiosłem.
Chyba symuluje.

Lesiu
Lesiu

Ty byś wiosłował jak by cię Marek ugotował 🙂

kolosik
kolosik

porąbało się Jej Wstyd na cały POWIAT niech na Ukraine jedzie i doswiadczy to co inni!

kolosik
kolosik

Ukraincy do Polkski Polacy do Niemiec albo GB taka kolej rzeczy

Dobromir
Dobromir

A ja polecam dzisiejszy artykuł w DŁ na temat Pani Poseł. Jest dostępny online za jedyne 62 gr.

Obudź się Polsko
Obudź się Polsko

https://www.youtube.com/watch?v=BzZ6–p01KM
Włochy: Policja siłą zmusza 80 letniego właściciela hotelu do przyjęcia migrantów . Chcecie tego w Polsce ?

XYZ
XYZ

Zastanawiam sie co za ludzie bez rozumu wybierają taką osobę na posła(niezłe pranie mózgu zrobiła) wstyd dla Pajęczna jak nie wiem co. Była już starostą i mało brakowało żeby powiat poszedł z torbami.

Krul z Wistki
Krul z Wistki

Powiat powstał z przypadku!!! I przez to właśnie okoliczne samorządy straciły najwięcej. Nic nie było !!! W sumie teraz też za dużo nie ma 🙂

Tetra
Tetra

Pieluchowa mówiła też o ateistach,prawosławnych i protestantach , którzy są obywatelami Polski.Ich też chciałabym deportować.Zresztą Pieluchowa nie odróżnia deportacji od banicji, a co dopiero mówić o konstytucji.

xxx
xxx

Do Ann: Co do obycia, wykształcenia i podawanego zawodu samorządowiec (takiego w Polsce nie ma) to każdy powinien mieć własny osąd wybierając swoich przedstawicieli; ale cóż wielu uważa pracę w samorządach jako sposób na życie. Praca społeczna to przede wszystkim kompetencje i umiejętności pracy dla ogółu i tak to oceniajmy. Co mają powiedzieć „biedni” starostowie czy wójtowie jak nigdy nie pracowali w wyuczonych zawodach. Samorządowiec po pedagogice ma iść i uczyć w przedszkolu! Ad rem każdy ma jakieś podglądy i najlepiej jeżeli nie potrafi sformułować je czytelnie w artykule to powinien przystąpić do debaty publicznej z wyborcami, tak chyba powinno… Więcej »

gość
gość

Zgadzam się z tobą w 100%, nie wiem jak ktoś może postawić minus przy tak oczywistych i bezsprzecznych sformułowaniach .

Wiedzący
Wiedzący

Tylko krowa nie myśli i łyka wszystko jak młody pelikan. Jesteś więc po prostu zwykłym bydłem 🙂 Sory ale tak to jest 🙂

10warta
10warta

Racja, tak to już jest w tym PISie :/ Smutne tak bez własnych poglądów 🙁

ola
ola

gratulacje Pani Poseł za znajomość Konstytucji, ale kicha i wstyd

komunista
komunista

a mnie się podoba bo wracają stare czasy, kiedyś sekretarze partii też siedzieli w pierwszych ławkach w kościele

Ze strzelec
Ze strzelec

To ci zostało do dziś i całej rzeszy kolesi okupujacych to forum!

KOLEGA Z WIELUNIA
KOLEGA Z WIELUNIA

Jest to jedna z nielicznych , rozsądnych wypowiedz . Ale cieszy mnie , że są w tym kraju ludzie , którzy są bogaci duchowo . Szczególnie w jednym punkcie jestem za : MY ,JAKO WYBORCY , POWINNIŚMY ŻĄDAĆ SPOTKAŃ Z KANDYDATAMI NA POSŁÓW i i dobrze ich przemaglować . ale PAŃSTWO Z WIEJSKIEJ wie , że w większości jest ignorantami i woli rozklejać tylko swoje plakaty

tea
wefw
wefw

Brawo gadzinówka, a elektorat Pani poseł staje się coraz większy – dobrze dbają i Jej promocję 😉

tyyyyyy
tyyyyyy

mmm

milki
milki

patrząc przez pryzmat tego co zrobili ostatnio niepolacy w działoszynie biednej dziewczynie to słowa Pani Pieluchy mają sens.

txx
txx

a coś więcej

ela ela
ela ela

pani poseł ma podobno cos nowego…

KOLEGA Z WIELUNIA
KOLEGA Z WIELUNIA

Nie używaj słowa ” niepolacy ‘ TAKIEGO SŁOWA NIE MA W JĘZYKU POLSKIM. Chcesz coś POWIEDZIEĆ , powiedz konkretnie , kto to zrobił. Jeżeli czynu przestępczego dopuścił się cudzoziemiec , ma być ukarany wg. polskiego prawa. Koniec , kropka . A teraz zapytaj siebie , czy znasz takie rodziny wokół siebie , gdzie dochodzi do przemocy ? zareagowałeś ????????????????

mieszkaniec
mieszkaniec
KOLEGA Z WIELUNIA
KOLEGA Z WIELUNIA

Przeczytałem ostatni wpis ” KARY MUSTAFY”. KIM TY Jesteś ??? Zapewne absolwentem gimnazjum w Działoszynie . To ten poziom . Założę się , że nie wiesz , kto to był KARA MUSTAFA , ale ładnie brzmi . Rozumiem , że przeczytałeś cały tekst wypowiedzi P. POSEŁ i nawet go zrozumiałeś . Składam ci gratulacje za wysiłek intelektualny . To naprawdę musiało boleć !!!! Ale zapewne połowa twoich ziomków weżmie sobie ostrzeżenie P. POSEŁ do serca. Tak to wygląda w małomiasteczkowej społeczność . Skoro jesteś takim obrońcą praw Polaków , to napisz coś na forum o pracy Polek w przetwórniach warzyw… Więcej »

KOLEGA Z WIELUNIA
KOLEGA Z WIELUNIA

DO KARY MUSTAFY : PRZEPRASZAM ZA TO OKREŚLENIE ” ŚMIECIU “. TO SŁOWO NIE POWINNO PAŚĆ NA TYM FORUM. MOJA WINA!!!!!!!!! PRZEPRASZAM!!!!!!!!!!!!!!!!

Tygrys
Tygrys

Pani Beato popieram Twoje wypowiedzi prosze tak trzymaj dalej.!!!