R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiat72-latek wypadł z drogi i dachował

72-latek wypadł z drogi i dachował

Lincoln Navigator kierowany przez mieszkańca powiatu radomszczańskiego wypadł z drogi i dachował. 72-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala w Radomsku.

Do groźnego zdarzenia doszło w czwartek 30 marca w godzinach porannych w miejscowości Wiewiec (gmina Strzelce Wielkie). Według informacji, jakie przekazała pajęczańska policja, 72-letni mieszkaniec powiatu radomszczańskiego, kierujący samochodem marki Lincoln, prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków, wypadł z drogi, wjechał do osuszonego stawu, a ostatecznie dachował. Mężczyzna odniósł obrażenia ciała i został odwieziony do szpitala w Radomsku. Kierowca Lincolna był trzeźwy.

R e k l a m a

9 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

9 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Hmm
Hmm
1 rok temu

Co ten artykuł ma wspólnego z naszym miastem może czas zmiany nazwy strony z twojePajęczno na twój powiat

RTD
RTD
odpowiedział na komentarz  Hmm
1 rok temu

Jak widać są u niektórych problemy z czytaniem i związanym z tym zrozumieniem czegoś więcej niż etykiety z opakowania cebuli, więc proponuje przesunąć stronę w dół i przeczytać sekcje „o nas”. W przypadku kontuzji kończyny co zapewne to uniemożliwia cytuje: „TwojePajeczno.pl to lokalny portal informacyjny. Znajdziesz u nas informacje z gmin: Działoszyn, Kiełczygłów, Nowa Brzeźnica, Pajęczno, Rząśnia, Siemkowice, Strzelce Wielkie, Sulmierzyce. Miesięcznie notujemy już ponad 500 000 odsłon.”.

Hmm
Hmm
odpowiedział na komentarz  RTD
1 rok temu

No właśnie o tym mówię jeżeli jest zbiór informacji z lokalnych miejscowości to tym bardziej ta strona powinna się nazywać twój powiat… różnica była by taka że jak jest w tytule twoje Pajęczno to powinno być tylko o Pajęcznie może strona powinna się wzbogacić o zakładkę powiat wtedy mogły by być tam umieszczane informacje z powiatu bo tak tylko wprowadza w błąd…kapisz fersztejen understand..

RTD przestań się uczyć zdalnie może coś zrozumiesz

RTD
RTD
odpowiedział na komentarz  Hmm
1 rok temu

Dobre to jest. Cebula za mocno weszła, że chcesz decydować o nazwie prywatnego portalu. Toż, np. Rzeczpospolita powinna wtedy pisać tylko o Polsce a nie o wydarzeniach z całego świata. Z innych portali np. Wirtualna Polska ośmiela się mieć dział zagraniczny. Hańba.!

Hmm
Hmm
odpowiedział na komentarz  RTD
1 rok temu

Ja nie wiem czy język Polska to jest zbyt trudna mowa do tych którzy reprezentują czerwone barwy.. napiszę ci po raz enty… guzik mnie obchodzi wirtualna Polska ale jak sam zauważyłeś jest tam dział zagraniczny i tam są wszystkie wiadomości zagraniczne tutaj natomiast strona wprowadza w błąd przeciętnego internautę dlatego powinien być tutaj dział czy też zakładka..wiadomości z powiatu tak żeby zwykły czytelnik miał wybór co chce czytać czy informacje z powiatu czy z samego Pajęczna

Kop
Kop
odpowiedział na komentarz  Hmm
1 rok temu

ja nie wiem czy jesteś jakiś upośledzony czy po prostu troll. Przecież obok napisu WIADOMOŚCI masz możliwość sortowania po kategoriach: Pajęczno, Powiat, Region.

RTD
RTD
odpowiedział na komentarz  Kop
1 rok temu

Rzuciło mu się na oczy od wiadomego warzywa 😃

piotrek
piotrek
odpowiedział na komentarz  Hmm
1 rok temu

Popieram cię!
Należy też zmienić nazwy portali dot. mojego m8asta Radomska np. radomsko24 pulsradomska, radomszczanska!! Oni pisać nie tylko o Radomsku ale I o okolicznych miejscowościach!! Ba! Trzeba Obajtkiem potrząsnąć bo mamy takie kwiatki jak radomsko nasze miasto!!
Masz kolego rację!!

Ewa
Ewa
odpowiedział na komentarz  Hmm
1 rok temu

Piszą od rzeczy cały czas.