R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatBezpłatne zajęcia aerobiku w Rząśni

Bezpłatne zajęcia aerobiku w Rząśni

LKS Czarni Rząśnia zaprasza wszystkie zainteresowane Panie na bezpłatne zajęcia aerobiku. Spotkania odbywać się będą w każdy poniedziałek w sali przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Rząśni przy ul. 1 Maja 16. Zajęcia poprowadzi Adam Uchroński – wykwalifikowany instruktor aerobiku.
Ze względu na specyfikę ćwiczeń gimnastycznych dostosowanych m.in. do wieku oraz intensywności, spotkania prowadzone będą w dwóch grupach:
– grupy „seniorów” w każdy poniedziałek o godz. 16:15,
– grupy „juniorskie” w każdy poniedziałek godz. 17:15.

Bezpłatne zajęcia aerobiku prowadzone przez LKS Czarni Rząśnia dofinansowane są przez Gminę Rząśnia w ramach dotacji na wspieranie zadań z zakresu rozwoju sportu na terenie Gminy Rząśnia. Dodatkowych informacji udziela Pan Adam Uchroński pod nr telefonu: 609-520-946.
R e k l a m a

7 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

7 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Nana
Nana
7 lat temu

No brawo…..tylko w Rzasni za darmo, a w innych miejscowosciach na terenie gm trzeba placic. Wszystko tylko dla Rzasni. Pula na to jest ogromna ale tylko Rzasnia ma sie nachapac. Cwiczenia na mózg by sie przydały urzednikom naszym, nic wiecej. Pozdro

zeter
zeter
odpowiedział na komentarz  Nana
7 lat temu

ale to jest dla wszystkich chętnych z całej gminy, nie pomyślałaś o tym

Nana
Nana
odpowiedział na komentarz  zeter
7 lat temu

Pomyslalam…..tylko ze wkurza to, bo jak byl w Strozy to trzeba bylo placic. Może trzeba zmienic kobietę ktora jestniby od sportu….tyle ma wspolnego ze sportem co swinia z gwiazdami.

gzik
gzik
odpowiedział na komentarz  Nana
7 lat temu

Komuna sie dawno skonczyla, nic za darmo

Nana
Nana
odpowiedział na komentarz  gzik
7 lat temu

To widocznie w Rząśnia nadal konuna istnieje;-)

adsdwdasd
adsdwdasd
odpowiedział na komentarz  Nana
7 lat temu

łolaboga płacić trzeba…

jak nie wiadomo o co chodzi – chodzi o pieniądze. Rząśnia jest troszkę bogatsza od innych gmin bo ma to szczęście, że jej tereny eksploatuje kopalnia i ich stać na takie atrakcje jak darmowy aerobic.

a Kleszczów – to dopiero Eldorado.

anan
anan
odpowiedział na komentarz  Nana
7 lat temu

Nana – czytaj ze zrozumieniem ” LKS Czarni Rząśnia zaprasza wszystkie zainteresowane Panie na bezpłatne zajęcia aerobiku. …” najlepiej jakby jeszcze dowozili. A w Stróży kto organizował? Też LKS Czarni?