Bezpłatne zajęcia Karate

3

Urząd Gminy w Sulmierzycach zaprasza wszystkie chętne dzieci (również spoza terenu gminy) do uczestnictwa w treningach karate tradycyjnego połączonych z gimnastyką korekcyjną. Preferowany wiek dzieci to 12 – 16 lat, ale mile widziani są również młodsi adepci.

Zajęcia będzie prowadził Tomasz Jończyk – wielokrotny medalista mistrzostw Polski, mistrz Europy z 2011 roku, wicemistrz świata z 2012 roku, trener mistrzów Polski w różnych kategoriach wiekowych, instruktor współpracujący z trenerem kadry narodowej.

W związku z tym, że na zajęcia udało pozyskać się środki zewnętrze z ogólnopolskiego programu „Kumulacja Aktywności”, uczestnictwo w treningach jest bezpłatne dla wszystkich chętnych – również spoza gminy Sulmierzyce. Zajęcia będą odbywały się na hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Sulmierzycach dwa razy w tygodniu – w środy o 17:00 i soboty o 11:00 i potrwają do 31 maja 2018 r.

Urząd Gminy w Sulmierzycach serdecznie zapraszamy na pierwsze zajęcia w środę 13 września o godz. 17:00 (wszystkich chętnych wraz z rodzicami). Na spotkaniu tym zostaną omówione najważniejsze zagadnienia związane z projektem.

Poprzedni artykułDzień Otwartych Drzwi w Cementowni Warta
Następny artykułUroczystości związane z posadzeniem „Dębu Pamięci”
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

3 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
moni
moni
6 lat temu

Bardzo dobra inicjatywa. Dzieciaki trochę ruchu zasmakują, a i przydadzą się może w przyszłości takie umiejętności, patrząc na „niemoc” niektórych organów. Szkoda, że dla starszych i dorosłych nie ma zajęć. Do zajęć karate proponuję też rozmowy edukacyjne, żeby potem te dzieciaki nie tłukły się między sobą, wykorzystując poznane umiejętności, bo z dziećmi rożnie bywa. Coś na zasadzie tłumaczenia, po co takie umiejętności nabywamy i w jakich sytuacjach je stosować, bo wszystko dla ludzi, ale z głową.

ala
ala
odpowiedział na komentarz  moni
6 lat temu

Dokładnie.

emil
emil
6 lat temu

Sam bym poszedł gdyby były gzieś w mojej okolicy.