R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatBurmistrz Działoszyna i starosta powiatu pajęczańskiego deklarują współpracę

Burmistrz Działoszyna i starosta powiatu pajęczańskiego deklarują współpracę

Burmistrz Działoszyna, Rafała Drab, spotkał się z nowo wybranym starostą powiatu pajęczańskiego, Pawłem Sikorą. W spotkaniu wzięli również udział wiceprzewodniczący rady powiatu pajęczańskiego, Kamil Bąk, oraz członek zarządu powiatu, Jarosław Szczęsny.

Spotkanie miało na celu podjęcie współpracy pomiędzy powiatem, a gminą Działoszyn. Samorządowcy omówili plany inwestycyjne oraz projekty kluczowe dla mieszkańców. W pierwszej kolejności planowane jest rozpoczęcie prac drogowych w miejscowościach Bobrowniki, Sadowiec Wrzosy i Sadowiec Pieńki. Wśród planowanych inwestycji jest również wykonanie drogi prowadzącej z ulicy Parkowej w Trębaczewie do Dylowa Rządowego.

– „Cieszę się z owocnego spotkania z panem starostą i radnymi powiatu” – powiedział burmistrz Działoszyna. Mam nadzieję, że wspólne działania pozwolą nam na szybszą realizację ważnych dla mieszkańców inwestycji drogowych. Dobra współpraca pomiędzy powiatem a gminą jest kluczowa dla rozwoju naszego regionu.” – podsumował spotkanie Burmistrz Rafał Drab.

Starosta Paweł Sikora również wyraził zadowolenie z przebiegu spotkania.
– „Wspólnie z panem burmistrzem i radnymi powiatu będziemy pracować nad tym, aby mieszkańcy Działoszyna i całego powiatu pajęczańskiego mogli korzystać z komfortowych i bezpiecznych dróg” – powiedział starosta.

Deklaracja współpracy pomiędzy powiatem pajęczańskim, a gminą Działoszyn to dobra wiadomość dla naszych mieszkańców. Wspólne działania pozwolą na szybszą realizację ważnych inwestycji.

tekst i fot.: UMiG Działoszyn
R e k l a m a

32 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

32 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
ciekawski
ciekawski
12 dni temu

burmistrzowi Działoszyna sugerowałbym zacząć od zrobienia porządku z syfem który zanieczyszcza nasze wody tj: srAnitą i przetwórniami z Zalesiaków które ładują ścieki do rzeki …

Kawka
Kawka
odpowiedział na komentarz  ciekawski
12 dni temu

Ta sprawą powinna się też zająć superspecjalistka od odpadow, Koperska. To jej zaległości.

Wyborca
Wyborca
odpowiedział na komentarz  Kawka
10 dni temu

PiS zasypał Polskę odpadami i śmieciami jak nikt dotąd. I teraz podpalają.

Klapa
Klapa
odpowiedział na komentarz  Wyborca
10 dni temu

Koperska jako przewodniczaca sejmiku łódzkiego jest wspolodpowiedzialna za te składowiska odpadów, np. w Rogowcu. Kupili ją za stanowisko wiceprezesa ekoregionu. Katastrofa. Taka pisowska Polska.

Kret
Kret
odpowiedział na komentarz  Klapa
10 dni temu

Tylko patrzeć jak się zaczną palić w naszym regionie odpady, tak jak hala na Piaskach, którą zawiadowali pisiory od pieluchy.

Ekolog
Ekolog
odpowiedział na komentarz  Kret
10 dni temu

Najpierw załadowali ja odpadami ropopochodnymi pod sam dach a potem musiała się spalić. Oczyszczalnia na Piaskach zakitowana, martwe ryby z Widawki pływały pod Szczercowem. Hala była przekazana do Rambu. Kto wtedy rządził w Rambie? Pisiory. To była dziupla odpadowa. Dlaczego jeszcze nikt nie siedzi? Tak pis zrobił z Polską. Co na to Pielucha?

Marcin Slowik
Marcin Slowik
odpowiedział na komentarz  Ekolog
9 dni temu

Jak już coś to te śmieci przybywają do Polski z całej Europy,a szczególnie z Niemiec, i to już się zaczęło za poprzednich rządów PO,nie PiSu.

Michał
Michał
odpowiedział na komentarz  Marcin Slowik
9 dni temu

Ale pis ten biznes rozkręcił i nic z tym nie robił. Ile składowisk się za ich kadencji spaliło.

mieszkaniec
mieszkaniec
odpowiedział na komentarz  Ekolog
6 dni temu

To podobno Ławniczek z tym z Częstochowy od Pieluchy Jamrózem odwalili ten numer, kasy nabili co nie miara

Odpadowy mariusz
Odpadowy mariusz
odpowiedział na komentarz  mieszkaniec
6 dni temu

Temat rozwojowy, sprawiedliwość powinna być. Mam nadzieję, że Pielucha nad tym panuje. Ale mogę się mylić.

Darek
Darek
odpowiedział na komentarz  mieszkaniec
6 dni temu

Po pisowsku. Nic nowego.

Becik
Becik
odpowiedział na komentarz  Darek
6 dni temu

Beata powiedz coś. Czy sprawiedliwość jest Ci obca? Czy to tak samo jak z powiatem i zwrotem kasy?

Becik
Becik
odpowiedział na komentarz  Becik
6 dni temu

Przecież nabilas kasy to zrób coś sprawiedliwie , niech mieszkańcy to docenią.

Mieszkaniec powiatu
Mieszkaniec powiatu
12 dni temu

Powiat szuka współpracy z gminami, czyli kasy. Wiedzą że zewnętrznej kasy nie będzie. Starosta niech udowodni czynami, że na jakąś współpracę zasługuje bo jak dotąd to słabo to wyglądało. Najlepiej aby każdy szczebel samorządu robił swoje zadania, to do czego został powołany. W starostwie rozdają kasę na lewo i prawo dla pisiorow , tworzą stanowiska do spraw niepotrzebnych a na drogi chcą zebrać po gminach. Starosta w kampanii wyborczej obiecywał złote góry, to co nie wiedział, że powiatu na to nie stać, dobrze wiedział do jakiej roboty się wynajmuje.

mieszkaniec
mieszkaniec
odpowiedział na komentarz  Mieszkaniec powiatu
11 dni temu

przez ostatnie 5 lat czeki tylko przywozili ciekawy ile czeków teraz pan starosta przywiezie, przylizuje się włodarzom gmin z powiatu żeby kasą sypnęli, nie dajcie się doić pisiorom, niech z Siemkowicami i Działoszynem współpracują i liczą na Przydacza, w końcu kampanię mu zrobili którą powiat opłacił !!!!!!

Joanna
Joanna
odpowiedział na komentarz  mieszkaniec
11 dni temu

Idzie powiatowa klęska.

Wacek
Wacek
odpowiedział na komentarz  mieszkaniec
11 dni temu

Pielucha nabija kasy niech daje , a poza tym 3 miliony za jej starostowania powiat stracił . Pamiętacie.

Klapa
Klapa
10 dni temu

Wiele struktur partyjnych od sejmików po poziom powiatów i gmin uświadamia sobie po wyborach samorządowych, że prawdopodobieństwo powrotu do władzy PiS na poziomie państwowym w najbliższych wyborach jest minimalne – zauważył politolog prof. Rafał Chwedoruk

Krzysiu
Krzysiu
odpowiedział na komentarz  Klapa
10 dni temu

Pisowska klapa, złodziei do paki.

Krycha
Krycha
odpowiedział na komentarz  Krzysiu
10 dni temu

Oj tak tak, nadoili do oporu.

Elka
Elka
odpowiedział na komentarz  Krycha
10 dni temu

PiS to partia grabarzy i złodziei.

Obiektywny
Obiektywny
odpowiedział na komentarz  Elka
10 dni temu

Pisowców absolutnie nie można dopuszczać do żadnej władzy!!! Tam , gdzie PIS, tam zawsze złodziejstwo, przekręty , afery i zgarnianie publicznych pieniędzy do własnych kieszeni !!! Tylko wstyd przynoszą Polsce !!! Teraz kryształy chcą to samo robić w Brukseli lub uciekają na Białoruś , gdy grunt pali się pod nogami !!! Polskę mają gdzieś !!!

Caryca z pałacu
Caryca z pałacu
9 dni temu

Ostatnie sondaże i wyniki wyborów sugerują, że poparcie dla PiS będzie maleć. Działacze, widząc spadające słupki, obawiają się o swoje przyszłe kariery polityczne. Wielu z nich zdaje sobie sprawę, że kontynuowanie obecnej polityki i stylu przywództwa może prowadzić do dalszych strat, co z kolei odbije się na ich osobistych ambicjach.

Czarek
Czarek
8 dni temu

To, że mamy pożary składowisk odpadów, to nie jest ludzka głupota albo niewiedza. Raczej wszystko wskazuje, że to po prostu nielegalny biznes. Ci, którzy go prowadzą, dochodzą do wniosku, że taniej jest spalić taki materiał, niż zlecić profesjonalną utylizację. Trzeba z tym walczyć — komentuje w rozmowie z Onetem nadbryg. Janusz Skulich, były zastępca Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej i ekspert ds. pożarnictwa. Jakie zdanie ma Iwona, wielka specjalistka odpadowa.

Bronek
Bronek
odpowiedział na komentarz  Czarek
8 dni temu

Iwona po pisowsku, doi szmal.

Rogowiec
Rogowiec
odpowiedział na komentarz  Bronek
7 dni temu

A stosy odpadów na składowiskach czekają, żeby się spalić. Pis preferuje składowanie w chmurze. Ino patrzeć jak składowisko w Rogowcu będzie musiało się spalić. A władze województwa z Koperska na czele przez tyle lat tego zagrożenia nie zlikwidowały. Teraz w regionie szkoli się straże pozarne na wypadek zagrożenia chemicznego. To katastrofa wymiaru sprawiedliwości i urzędników jak choćby władz województwa. To się w głowie nie mieści co pis zrobił ze środowiskiem. Winni i nic z tym nierobiacy odpowiedzialni urzednicy powinni gnić w więzieniach przez lata. Kto kogo kupil i przekupił? Budźmy się. Dlaczego nie ma protestów społeczeństwa? Chcecie to wdychać?

Reniek
Reniek
7 dni temu

Jarosław Kaczyński nie ukrywa już swoich proputinowskich sympatii i zapatrywań. Na wczorajszym spotkaniu na Podlasiu używał języka wprost z putinowskiej Rosji.

Książę
Książę
odpowiedział na komentarz  Reniek
6 dni temu

Czy Pajecoki noszą już z pałacu carycę w lektyce?

Mykola
Mykola
odpowiedział na komentarz  Reniek
53 minut temu

A w twojej upainie dyktatura trwa i zlikwidowano wszelkie wybory.

Leszek
Leszek
4 dni temu

Brawo 👏

Remik
Remik
3 dni temu

Najważniejsza współpraca

Korytko
Korytko
55 minut temu

Koalicja ex PiS z PSL?