R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatDostał 1500 zł mandatu i stracił prawo jazdy

Dostał 1500 zł mandatu i stracił prawo jazdy

Policjanci zatrzymali do kontroli pirata drogowego, który wykazał się brakiem wyobraźni i ogromną nieodpowiedzialnością. Jechał z prędkością ponad 100 km/h w obszarze zabudowanym. W konsekwencji stracił uprawnienia do kierowania oraz zapłaci 1500 złotych mandatu.

W środę 5 października w godzinach popołudniowych, podczas pomiaru prędkości w miejscowości Zamoście policjanci z pajęczańskiej drogówki zatrzymali Nissana, który jechał z nadmierną prędkością. Za jego kierownicą siedział 56-letni mieszkaniec powiatu pajęczańskiego, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym i pędził 101 km/h. Kierujący stracił uprawnienia do kierowania na trzy miesiące, zgodnie z nowym obowiązującym taryfikatorem został ukarany mandatem 1500 złotych i otrzymał 13 punktów karnych.

Policja przypomina, że zgodnie z przepisami ruchu drogowego w przypadku przekroczenia dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym powyżej 50 km/h, policjant ujawniający takie wykroczenie zatrzymuje kierowcy prawo jazdy już w trakcie prowadzonej kontroli drogowej. Po przesłaniu go do właściwego starosty zostaje wydana decyzja administracyjna skutkująca zatrzymaniem tego dokumentu za pierwszym razem na 3 miesiące.

tekst i fot.: KPP Pajęczno
R e k l a m a

5 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

5 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Xyz
Xyz
1 rok temu

Śnieg w pierwszej dekadzie października? Klimat się ochładza…

Zdzisław
Zdzisław
1 rok temu

Nieprzypominam sobie żeby w środę paxał śnieg:-) Pozdrawiam

Zzzz
Zzzz
1 rok temu

Widać że wiocha Pajęczno i cały powiat skoro o takim czymś specjalnie posty piszo 🤔😂 nic się nie dzieje i piszo byle co żeby tylko napisać 🤮😂

Gustlik
Gustlik
1 rok temu

Przeca to hejnalista gonił z donosem!!! Jak tak można???!!

Bardi
Bardi
odpowiedział na komentarz  Gustlik
1 rok temu

Może był szkolony przez rudą dychę, powiatową donosicielkę.