R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatDzień Kobiet w Rząśni

Dzień Kobiet w Rząśni [ZDJĘCIA]

Występ zespołu „Baciary” był gwoździem programu podczas tegorocznego Święta Kobiet w Rząśni. Jak co roku impreza przyciągnęła prawdziwe tłumy.

Wydarzenie podobnie jak w latach ubiegłych odbyło się w Hali sportowej przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Rząśni. Wójt Gminy Rząśnia Tomasz Stolarczyk złożył wszystkim paniom serdeczne życzenia oraz wręczył symboliczny bukiet kwiatów na ręce dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rząśni, bez której wyjątkowego zaangażowania Święto Kobiet w tej formie nie mogło by się odbyć.

W programie imprezy znalazły się występy artystyczne dzieci oraz młodzieży. Swoje niesamowite umiejętności wokalne zaprezentowały podopieczni Gminnego Ogniska Muzycznego oraz Sandra Aleksanderek z Rząśni. Na scenie zatańczyły również dziewczęta z zespołu tanecznego “Tęcza” działającego przy świetlicy w Będkowie. Gwiazdą wieczoru był zespół „Baciary”. Wypełniona po brzegi hala sportowa wspólnie bawiła się podczas energicznego koncertu w biesadno-rockowych rytmach.

Po części artystycznej przyszedł czas na kwiaty dla Pań. Żadna z nich nie opuściła hali w Rząśni bez okolicznościowego tulipana, które wręczane były przez Wójta oraz Przewodniczącego Rady Gminy Jarosława Popławskiego. Uroczystość zakończył słodki poczęstunek przygotowany przez pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rząśni.

źródło / fot.: UG w Rząśni / Maciej Ratajczyk
R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments