R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatDzień pełen wrażeń w ŚDS Niżankowice

Dzień pełen wrażeń w ŚDS Niżankowice

W ostatni dzień wakacji burmistrz Działoszyna Rafał Drab wraz z nową sekretarz Martą Gniecioszek odwiedzili jedną z jednostek podległych jaką jest Środowiskowy Dom Samopomocy w Niżankowicach. Właśnie w tym dniu po raz drugi odbywał się Turniej Bocci rozegrany pomiędzy uczestnikami Środowiskowego Domu Samopomocy w Bobrownikach.

Tego dnia na podopiecznych obu środowiskowych domów czekało wiele atrakcji. Głównym punktem imprezy był II turniej Bocci. Rywalizacja przebiegła w przyjaznej atmosferze, jednak wzbudzała wiele emocji. Po zakończeniu zmagań wychowankowie ŚDŚ przenieśli się do bajecznej krainy za sprawą pokazu baniek mydlanych.

W imprezie wziął również udział burmistrz Działoszyna Rafał Drab, który wspólnie z nową sekretarz gminy Martą Gniecioszek wręczył uczestnikom słodkie upominki.

Jestem dumny, że jedna z naszych jednostek tak prężnie się rozwija. Dziękuje Kierownikowi Środowiskowemu Domu Pomocy w Niżankowicach pani Karolinie Chyra oraz pracownikom ŚDSu za zaangażowanie w swoją pracę, za przełamywanie barier między ludzkich, za zmiany wprowadzone w jednostce, które widoczne są na każdym kroku. O czym świadczą uśmiechy na twarzach podopiecznych i radość z przebywania w naszym domu – mówił włodarz.

Pełen wrażeń dzień zakończył się wspólnym posiłkiem i zabawą taneczną.

źródło i fot.: ŚDS Niżankowice

R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments