R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatFestyn Rodzinny w Sulmierzycach

Festyn Rodzinny w Sulmierzycach [ZDJĘCIA]

Masa atrakcji i dużo świetnej zabawy szczególnie dla najmłodszych. Tak w skrócie można podsumować piknik rodzinny w Sulmierzycach.

W słoneczne niedzielne 11 sierpnia na placu Publicznego Przedszkola w Sulmierzycach odbył się Festyn rodzinny. Impreza rozpoczęła się uroczystym powitaniem zgromadzonych uczestników festynu przez wójta Gminy Sulmierzyce Gabriela Orzeszka. Następnie głos zabrali zaproszeni goście – przewodnicząca Sejmiku Województwa Łódzkiego Iwona Koperska oraz opseł na Sejm RP Krzysztof Ciebiada.

Festyn obfitował w masę atrakcji, szczególnie dla najmłodszych. Dzieci bawiły się wspólnie z animatorami, robiły tatuaże z henny, korzystały z możliwości przejażdżki konnej czy szalały na dmuchańcach i karuzelach. Ochotnicza Straż Pożarna w Sulmierzycach przygotowała zabawy w pianie. Z kolei dla dorosłych zorganizowano zawody strzeleckie w konkurencji karabin pneumatyczny.

Swoje umiejętności kulinarne zaprezentowały stowarzyszenia działające na terenie gminy Sulmierzyce, koło gospodyń wiejskich oraz kółko kulinarne, dzięki którym można było spróbować wyśmienitych lokalnych potraw oraz wypieków. Pracownicy Przedszkola w Sulmierzycach pod okiem dyrektor Ewy Makos serwowali potrawy z grilla, hot-dogi oraz ciasta. Na scenie wystąpił zespół folklorystyczny „Trębaczewianie”. Niewątpliwie festyn należy zaliczyć do udanych, zarówno miejscowi jak i przybili goście szaleli do wspólnie do wieczora.

R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments