R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatFord wypadł z drogi i uderzył w drzewo

Ford wypadł z drogi i uderzył w drzewo

Dwie osoby zostały poszkodowane w wyniku zdarzenia drogowego, do jakiego doszło dzisiejszego popołudnia w miejscowości Bobrowniki.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Mondeo nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wskutek czego jego samochód zjechał z drogi, a następnie uderzył czołowo w drzewo.

Poszkodowani uczestnicy kolizji nie odnieśli większych obrażeń, opuścili pojazd o własnych siłach. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.

fot.: OSP Działoszyn
R e k l a m a
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

8 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

8 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
ołówek
ołówek
8 lat temu

Jedna formułka „kierowca nie dostosował prędkości bla bla bla” jest wytłumaczeniem na wszystko. To nic, że drogi dziurawe, nieodśnieżane, bez wyraźnie namalowanych pasów na jezdni. Winny kierowca. Gościu powinien zaskarżyć zarządcę tej drogi (powiat?) za niewywiązywanie się ze swoich obowiązków, bo zdaje się, że grube setki tysięcy złotych idą na utrzymanie dróg powiatowych. A problem z ich odśnieżaniem, nie mówiąc nic o posypywaniu piaskiem, jest rokroczny. Wszystko tak po macoszemu jest u nas traktowane. Rowy pozarastane krzakami. Nie ma komu się za to zabrać. Nie ma kto tego przypilnować. Byle kasę wziąć i rok bez większych problemów zleciał. Ten nasz… Więcej »

Lejenapowiat
Lejenapowiat
odpowiedział na komentarz  ołówek
8 lat temu

Racja! Nic nie jest odśnieżane. Jechałem wczoraj z Częstochowy to do granicy województwa drogą była dobra. Jak tylko wjjechałem do pow.pajęczno to tragedia!!! Bialo,ślisko,grudy śniegu na jezdni. Odcinek od granicy województwa do brzeznicy tragiczny !!! Na ważnych mlynach kilka samochodów wczoraj leżało w rowie. Dziś to samo nic nie odsniezaja!!! Tym wszystkim którzy mieli wczoraj jakaś przygodę w rowie na tym odcinku radzę zgłosić sprawę do prokuratury. Mogę być świadkiem. Bo to co się dzieje w tym zasciankowym powiecie wola o pomstę do nieba!!!!

chamwaudi
chamwaudi
8 lat temu

Prawda jest taka, że od dwóch dni juz nie pada śnieg a większość dróg nadal pokryta śniegiem. Placimy takie ogromne podatki gminom i te pieniądze idą, na przykładzie Pajęczna, na całodobowe oswietlanie placu targowego gdzie świeci się kilkadziesiąt latarni a osiedle na Matusowcu od zawsze pogrążone jest w ciemnościach.
Caly ten nasz powiat trzeba zaorać i posadzic chrzan i cebule, a urzędników zatrudnić to wyrywania chwastów bo tylko do tego się nadają.

ANIA
ANIA
8 lat temu

TO PRAWDA ….DYREKTOR DROGÓWKI PRZESIADUJE W SIEMKOWICACH I UKŁADA SIĘ Z PIS W GODZINACH PRACY …A STAROSTA RYŚ NIE REAGUJE …DROGI ROBIĄ TAM CO NIE TRZEBA ALE RYŚ RZĄDZI .TO ŻE RADNI I WICESTAROSTA SIĘ SPRZECIWIA TO NIC MA TO W D…… RZĄDZI RYŚ I LEWERA JAK LEWERA ZAGRA TAK RYŚ ROBI ZA PLECAMI WSZYSTKICH’

fan
fan
8 lat temu

to prawda zmienimy to 'DAMY RADE’ DO SESJ

anubis
anubis
8 lat temu

Obraz lokalnych dróg w pow. pajęczańskim mam zawsze kiedy wracam po podróży do miejsca zam. w w/w powiecie. Chociaż bym usnął i tak się zbudzę na tych dziurach. Przykład: droga z Wielunia przez Przywóz i Toporów. W pow. wieluńskim gładki asfalt, pomalowane linie. Od granicy powiatów, horror! Wstyd!!! Ale czy ci urzędasy znają to uczucie? B. wątpię.

Opel
Opel
8 lat temu

Ford g…no wart 😉

fordofil
fordofil
odpowiedział na komentarz  Opel
8 lat temu

Nie każda morda pasuje do Forda!