R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatGroźna kolizja w Pajęcznie. Kierująca Renault wymusiła pierwszeństwo

Groźna kolizja w Pajęcznie. Kierująca Renault wymusiła pierwszeństwo

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu to główna przyczyna zdarzenia drogowego w Pajęcznie. 

W sobotę 1 lipca 2023 o godzinie 11:05 na skrzyżowaniu ulicy Okólnej z ulicą Długą w Pajęcznie doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. 40-letnia mieszkanka powiatu wieluńskiego, kierując osobowym Renault, na skrzyżowaniu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z prawidłowo jadącym osobowym Seatem, którym kierował 49-letni, mieszkaniec gminy Pajęczno.

Kierowca Seata został przewieziony do szpitala. Uczestnicy zdarzenia drogowego byli trzeźwi. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego wypadku.

źródło i fot.: KPP Pajęczno
R e k l a m a

19 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

19 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
kierowca
kierowca
1 rok temu

Sugestia dla zarządcy drogi.
Wyjeżdżając z ulicy Długiej wskazane jest namalowanie znaku poziomego P-13
Ponieważ, widoczność jest słaba. Dojeżdżając do skrzyżowania z Okólną, trudno określić gdzie jest bezpieczna granica wysunięcia się samochodu na tym skrzyżowaniu.

Niwiscok
Niwiscok
1 rok temu

Na tej drodze ciągle dochodzi do kolizji. Wystarczy próg zwalniający i myślę że będzie ok. Zresztą w Niwiskach G na ul Leśnej dwa progi też są potrzebne ale radnemu to nie przeszkadza tak samo jak sześć wywrotek gruzu na drodze do Grądów i stara kostka na starych paletach koło cmentarza

nergal
nergal
odpowiedział na komentarz  Niwiscok
11 miesięcy temu

Radnemu nic nie przeszkadza nawet dziury w drodze bo przecież rowerem jeździ, a co do kostki no może jeszcze z 3 lata postoi i ktoś ją wykorzysta, a może nie.

Wyborca
Wyborca
1 rok temu

To oczywista oczywistość.

Brum
Brum
1 rok temu

Tam już dawno powinno być rondo.
W Ostrołęce też co chwile były wypadki aż w końcu powstało.

ktoś nie stąd
ktoś nie stąd
1 rok temu

Powtórzę to po raz kolejny – PIS to nie moja bajka jak i nie znam tej Pani o której tek źle się wyrażacie,ale ŻENUJĄCE są wasze wpisy nie na temat. Jaka musi w was być nienawiść dla drugiego człowieka. Jeśli ta Pani jest taka zła jak piszecie to uważam, że nie jesteście nic lepsi skoro zniżacie się swoimi komentarzami do poziomu błota. Spytam czy wy jesteście tak idealni? Nie oceniaj by ciebie nie ocenili mówi przysłowie. Więc piszcie na temat, albo wcale. I jeszcze słowo do redakcji – czy u was istnieje instytucja MODERATORA ? Albo chcecie być poważną gazetą… Więcej »

Wyborca
Wyborca
odpowiedział na komentarz  ktoś nie stąd
1 rok temu

Ta Pani na złe oceny zasłużyła sobie swoim postępowaniem, narobiła innym ludziom szkód, odnosząc z tego korzyści.. Jak kto ściele tak śpi.

ktoś nie stąd
ktoś nie stąd
odpowiedział na komentarz  Wyborca
1 rok temu

Nie chcę polemizować, czy ta pani zasłużyła czy nie bo ja – nie jestem stąd i nie znam waszych „układów”, ale jeśli jest t5ak źle jak to przedstawiacie to dyskutujcie na argumenty, a nie zniżajcie się do poziomu ….. Pisanie o majtkach, rogaczu…… Naprawdę to ŻENUJĄCE. Jeśli jesteście tacy odważni to powiedzcie to tej pani prosto w oczy co wam na sercu leży- bo Pajęczno chyba nie Paryż i spotykacie się na ulicach. Dyskutujmy na argumenty, a przede wszystkim na TEMAT artykułu!!!. I powtórzę pytanie do Redakcji – czy istnieje u wasz instytucja moderatora? Czy pretendujecie do bycia poważną gazetą… Więcej »

Epj
Epj
odpowiedział na komentarz  ktoś nie stąd
1 rok temu

Na tym portalu tylko ruda dycha i tak ciągle do każdego artykułu .nic innego nie umią.skoro wam krzywdę zrobiła i o tym wiecie to są odpowiednie służby którym powinniście to zgłosić,bo jeśli coś wiecie i ukrywacie jesteście współwinni .a ja tej pani się dziwię że ona z wami nie robi porządku .za oczernianie publiczne .także nie jest taka zła .

Stad
Stad
odpowiedział na komentarz  ktoś nie stąd
1 rok temu

Chłopie, jak nie znasz tutejszej sytuacji w sprawie tej osoby to zapytaj kogoś stąd. W regionie prawie każdy zna tę osobę i wie co to za ziółko. Nie broń dziadostwa i patologi.

Epj
Epj
odpowiedział na komentarz  Stad
1 rok temu

To jak pisałem wyżej zgłoś to odpowiednim służbom .a nie wylewasz żale pod każdym artykułem .nie ma artykułu bez jakiejś rudej dychy .

Pablo
Pablo
odpowiedział na komentarz  Epj
1 rok temu

Po co jak sądy są pisowskie, masz przykład posłanki za termomodernizację szkoły. Powiat stracił 3 miliony i co?

ktoś nie stąd
ktoś nie stąd
odpowiedział na komentarz  Stad
1 rok temu

Ludzie skąd w was tyle zacietrzewienia, nienawiści, złości….Powtórzę to jeszcze raz – takim postępowaniem jak wasze staje się tacy sami. Z całym szacunkiem do was, ale moim skromnym zdaniem jesteście żałośni bo tylko powtarzacie kilka oklepanych sloganów – ” ruda dycha, ruda dycha” i nic po za tym. Zawsze mówię, że KRYTYKUJMY, ale nie OBRAŻAJMY. Jak ja mam coś do kogoś to jasno wyrażam swoje zdanie. Większość z was tylko potrafi biadolić i się uskarżać , ale jak potrzeba działać w realu to was nie ma.

Ehh
Ehh
odpowiedział na komentarz  ktoś nie stąd
1 rok temu

Jak mają działać w realu skoro PIS przywłaszczył sobie wszystko co państwowe. Sądy są pisowskie , prokuratura jest pisowska i policja też. To co Ty chcesz zdziałać ?

ktoś nie stąd
ktoś nie stąd
odpowiedział na komentarz  Ehh
1 rok temu

O czym Ty piszesz? Co ma do tego prokuratura, policja ? Każdy z Was potrafi tylko biadolić w necie, a jak potrzeba działać w realu to jakoś nikogo nie ma. Pamiętam jaka tu kiedyś rozgorzała ostra dyskusja gdy miasto Pajęczno przekazało działkę przy ulicy Przemysłowej między Ośrodkiem Kultury, a placem zabaw pod budowę bloków. Ogólnie była wielka wrzawa i oburzenie – oczywiście tutaj w necie i anonimowo. Kiedy pisałem abyście wzięli sprawy w swoje ręce, zebrali podpisy mieszkańców, poszli na sesję rady, porozmawiali z radnymi …. Co z tego wyszło? Zapewne wielkie NIC !!!! No bo wtedy trzeba by ruszyć… Więcej »

Paweł
Paweł
odpowiedział na komentarz  ktoś nie stąd
1 rok temu

Super ze ty jesteś. Ogarnij się.

ktoś nie stąd
ktoś nie stąd
odpowiedział na komentarz  Paweł
1 rok temu

Aż mi się głupio zrobiło tak mi wjechałeś na ambicję Jesteś kolejnym z tych – KOZAK W NECIE DUPA W ŚWIECIE

Tam
Tam
1 rok temu

Bo kawki powinii latać a jeździć samochodem