R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatGroźna kolizja z maszyną rolniczą w Piekarach

Groźna kolizja z maszyną rolniczą w Piekarach

Do bardzo groźnego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj rano w miejscowości Piekary. Hyundai zderzył się czołowo z maszyna rolnicza, a następnie uderzył w wyprzedzaną Skodę.

Zdarzenie miało miejsce w piątek 18 stycznia około godziny 7:00 rano w miejscowości Piekary. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem Hyundai, 67- letni mieszkaniec gminy Sulmierzyce podczas wyprzedzania samochodu Skoda – którym kierowała 54-letnia mieszkanka gminy Rząśnia – uderzył w jadącą z naprzeciwka, nieoświetloną maszynę rolniczą służąca do zbiórki szczawiu. Po zderzeniu się z maszyną rolniczą Hyundai uderzył w Skodę, natomiast maszyna rolnicza przewróciła się do rowu.

– Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Na kierującego maszyną rolniczą za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci drogówki nałożyli mandat karny. Uczestnicy zdarzenia pomimo ogromnych uszkodzeń pojazdów na całe szczęście nie odnieśli żadnych poważnych obrażeń – poinformował rzecznik prasowy KPP w Pajęcznie mł. asp. Marcin Pawełoszek.

Policja apeluje o rozwagę wśród kierowców. Zimowa aura trudne warunki atmosferyczne, a do tego zły stan techniczny pojazdu mogą być przyczyna tragedii.

źródło i fot.: KPP Pajęczno
R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments