R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatGroźne dachowanie w Ważnych Młynach

Groźne dachowanie w Ważnych Młynach

Niebezpieczne dachowanie na drodze wojewódzkiej nr 483 w miejscowości Ważne Młyny.

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj około godziny 10:30 na odcinku drogi wojewódzkiej nr 483 w miejscowości Ważne Młyny (Gmina Nowa Brzeźnica). Na zakręcie, samochód osobowy marki Ford Galaxy wypadł z drogi i dachował wpadając do rowu. Na miejscu pracują służby ratownicze. Ruch na odcinku drogi odbywa się wahadłowo.

Wkrótce więcej informacji…

Policja przypomina!!! Art 19 Prawo o Ruchu Drogowym. Kierujący pojazdem jest obowiązany jechać z prędkością zapewniającą panowanie nad pojazdem, z uwzględnieniem warunków, w jakich ruch się odbywa, a w szczególności: rzeźby terenu, stanu i widoczności drogi, stanu i ładunku pojazdu, warunków atmosferycznych i natężenia ruchu.

R e k l a m a

2 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

2 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Nygus
Nygus
2 lat temu

Poszedł jak dzik w kartofle

Adam
Adam
2 lat temu

Często jeżdżę po tej drodze do rodziny. Muszę przyznać że ludzie nie przestrzegają tam żadnych ograniczeń i zasad ruchu drogowego, byle szybciej i przed innymi. Policja stoi w tych samych miejscach a kierowcy wzajemnie się ostrzegają. Zresztą funkcjonariusze nastawieni są raczej na obcych niż swojaków, bo jak inaczej wytłumaczyć, że lokalsi mają gdzieś wszystkie przepisy? Przykre ale prawdziwe. W Niemczech tego nie ma.