R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatIV Powiatowa Prezentacja Regionalnych Tradycji Wielkanocnych

IV Powiatowa Prezentacja Regionalnych Tradycji Wielkanocnych

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pajęcznie, Starostwo Powiatowe, Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego, oraz LGD Kraina Wielkiego Łuku Warty zapraszają na IV Powiatową Prezentację Regionalnych Tradycji Wielkanocnych.

Impreza odbędzie się 13 marca (godz. 16.30) w Cechu Rzemiosł Różnych. W programie m.in. prezentacje lokalnych technik rękodzielniczych, ekspozycje wielkanocnych ozdób i dekoracji. Imprezę uświetni występ zespołu folklorystyczny „Trębaczewianie”.
Wstęp wolny!

 

plakat2

źródło: pajeczno.pl
R e k l a m a

5 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

5 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Wii
Wii
8 lat temu

W sobote 12.03. w Nowej Brzeznicy odbyła się XI regionalna prezentacja potraw i wyrobów wielkanocnych,gdzie wystawialy swoje wyroby gminy z 4 powiatów. Na te imprezę przyjechało kilku posłów,senatorow i starostów Ale oczywiście na tej stronie cisza! Tak samo jak obchodzono 600 lecie urodzin Długosza,którego rokiem był rok 2015! Na tej stronie chyba nie było to nawet wspomniane! Czy portal twojepajeczno.pl jest tylko portalem o pajecznie,czy o całym powiecie?

Wii
Wii
odpowiedział na komentarz  Redakcja
8 lat temu

Dziękuję za odpowiedź. Na stronie informacja była od dwóch tygodni. Dziś gmina musiała usunąć te informacje,bo wczoraj wieczorem jeszcze byla.Pozdrawiam

sss
sss
odpowiedział na komentarz  Redakcja
8 lat temu

Rozumiem że nie pełnicie funkcji lokalnego recenzenta poczynań kulturalnych w regionie, ale jak gminy prezentują folklor to cisza, lepiej jak czynią to Pani Aldona i Starosta, Pan Grab czy burmistrz Pajęczna, to WYSOKA KULTURA – zasługująca na nagrody. Naprawdę żenujący jest również fakt, jak w wydarzeniach,przedstawiamy koncert zespołu disco polo, Czyżby zdziczenie ogarnęło cały ten lud. Jakie rządy taki poziom kultury. Po co jest powiat, szczególnie w rolniczych terenach, wystarczy konstatacja że folklor, trochę strażackiej muzyki i samozadowolenie władz pełne. Spróbujmy nauczyć młode pokolenie innej wrażliwości na kulturę, na pewno pomoże to w przyszłości formować kompetencje społeczne pozwalające zrozumieć współczesny… Więcej »