R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatJesienne Targi Końskie w Pajęcznie odwołane

Jesienne Targi Końskie w Pajęcznie odwołane

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną oraz w trosce o zdrowie mieszkańców organizaotrzy “Ogólnopolskich Targów Końskich” zdecydowali o odwołaniu również jesiennej edycji imprezy.

“Ogólnopolskie Targi Końskie” to wydarzenie, które co roku przyciąga do Pajęczna kilkuset hodowców i tysiące miłośników koni nie tylko z Polski, ale i całej Europy. Po raz drugi od kilkunastu lat impreza się nie odbędzie. Z uwagi na bezpieczeństwo i zdrowie uczestników, z powodu zwiększonego prawdopodobieństwa zarażenia się wirusem SARS-Cov-2, organizatorzy podjęli decyzje o odwołaniu również jesiennej edycji targów:

– Drodzy Przyjaciele, Koledzy, Hodowcy, w związku z ciągle trwającą sytuacją epidemiologiczną, z odpowiedzialności i w trosce o zdrowie Wasze, Waszych bliskich i wszystkich Mieszkańców Pajęczna wrześniowa edycja Targów Końskich w Pajęcznie nie odbędzie się. Jeśli sytuacja pozwoli szykujemy się na 15 maja 2021 roku.
Dbajcie o siebie i swoje zwierzaki, pozostańcie zdrowi – napisał na swoim facebookowym profilu Dariusz Tokarski.

R e k l a m a

2 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

2 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Mariusz
Mariusz
3 lat temu

Epidemia trwa ale od 1 września dzieci do szkoły jakoś wysyłają wtedy nie będzie dziennie po 800 czy 700 tylko po ponad 1000 dziennie .

Róbcie tak dalej a nigdy ta epidemia sie nie skończy w polsce zamiast wszystko zamknąć prócz sklepów dopłóki wszystko dobrze nie zwalczą żeby nie rosło i ludzie nie umierali to wszystko niech otworą a sory zapomniałem że już prawie wszystko jest otwarte to niech jeszcze dystans zniosą żeby nie stać 1,5m od siebie i wtedy nie bendziemy musieli sie obawiać wirusa jak to powiedział premier.

Księgowy
Księgowy
3 lat temu

Zarobki bogaczy od Pieluchy, np. Marzena Kowalska wg oświadczenia za 2019 rok-215 328,86 zł. To tylko dochód z PGE. A prąd coraz droższy.