R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatKierowca mazdy zatrzymany po pijanemu i z zakazem prowadzenia

Kierowca mazdy zatrzymany po pijanemu i z zakazem prowadzenia

Pajęczańscy policjanci zatrzymali kierującego Mazdą, który jechał „na podwójnym gazie” i wbrew sądowemu zakazowi. 38-latkowi grozi za to kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. 

W czwartek 15 grudnia policjanci z pajęczańskiej „patrolówki” wyeliminowali z ruchu 38-letniego mieszkańca powiatu kłobuckiego, który jeździł mazdą ulicami Pajęczna mając blisko prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Podczas kontroli okazało się, że nieodpowiedzialny mężczyzna złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Dzięki szybkiej reakcji pajęczańskich policjantów 38-latek zakończył jazdę i nikomu nic się nie stało. Mężczyzna odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości i złamanie sądowego zakazu – informuje mł. asp. Wioletta Mielczarek.

Za te przestępstwa podejrzanemu grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności, dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów oraz świadczenie pieniężne na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym i Pomocy Postpenitencjarnej w wysokości co najmniej 10 tysięcy złotych.

R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments