R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatKolejne "Czerwone serduszka" w gminie Działoszyn

Kolejne „Czerwone serduszka” w gminie Działoszyn

Duże, czerwone serca pojawiły się w kolejnych punktach na terenie gminy Działoszyn. Pojemniki na plastikowe nakrętki pomagają wspierać akcje charytatywne i dbają jednocześnie o segregację odpadów.

Gmina Działoszyn wzbogaciła się o kolejne trzy serca na nakrętki. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Urzędu Miasta i Gminy w Działoszynie nowe metalowe serduszka na nakrętki trafiły już do miejscowości Trębaczew, Raciszyn oraz Szczyty. Serca są zlokalizowane przy wejściach do placówek oświatowych.

Do wielkiego serca można wrzucać wszelkie plastikowe nakrętki, bez względu na kształt, czy kolor. Mogą to być nakrętki np. po napojach, kawie, mleku, czy jogurtach, ale również po chemii gospodarczej, po płynach do zmywania, szamponach i płynach do płukania. Ważne, by nie dorzucać do nakrętek innych przedmiotów, a jeżeli mają one np. tekturowe uszczelki – trzeba je usunąć przed wrzuceniem.

Zebrane nakrętki będą formą wsparcia dla osób potrzebujących pomocy. Zgłoszenia osób wymagających takiego wsparcia należy kierować drogą mailową na adres mailowy kierownikoswiaty@dzialoszyn.pl

R e k l a m a

12 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

12 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Renia
Renia
3 lat temu

A kiedy Pajęczno zadba o taki pojemnik w kształcie serca?

Majster
Majster
odpowiedział na komentarz  Renia
3 lat temu

Z moich obliczeń wynika, że tak na chwilę przed wyborami 😉

Paj
Paj
odpowiedział na komentarz  Renia
3 lat temu

To serce powstało w dwóch celach pierwszy to segregacja odpadów drugi w celu charytatywnym ja bym był zwolennikiem realnych pomocnych działań jeżeli chodzi o sortowanie odpadów to stawiał bym automaty gdzie za zwrot butelek lub innych cennych surowców dostaje się kasę a jeśli chodzi o cel charytatywny to wsparł bym po prostu szpitale w zakupie sprzętu oraz bym nakazał sklepom do stawiania koszy gdzie można było by wrzucać zakupione produkty które by trafiały do szlachetnej paczki lub tym podobnych organizacji…szlachetna paczka nie koniecznie może trwać tylko w grudniu.

Czarek
Czarek
3 lat temu

Pojemniki na małpki potrzebne.

Atina
Atina
odpowiedział na komentarz  Czarek
3 lat temu

To dopiero musiało by być serducho ale od stycznia o złotówke droższe tak jak wszystko , państwo polin musi kosztować

Marks
Marks
3 lat temu

Czy to pomysł socjalistki Pieluchy? Jeśli tak to bym się nie zdziwił.

Niesioł
Niesioł
odpowiedział na komentarz  Marks
3 lat temu

Pomysł twojej starej

Xyz
Xyz
odpowiedział na komentarz  Niesioł
3 lat temu

Cały PIS to ludzie mogący utożsamić się z plemionami w czarnej Afryce. Chociaż nie. Oni też nie tolerują nierobów 😃

Podsądny
Podsądny
odpowiedział na komentarz  Xyz
3 lat temu

Jak pisiory to nieudaczniki i nieroby. Tylko kombinacje, delikatnie mówiąc. Widać do czego dążą, aby się samemu nachapac, a kraj idzie w ruinę. Przyjdzie czas, że rozliczymy.

Klimek
Klimek
odpowiedział na komentarz  Marks
3 lat temu

Tak może być, bo pomysły PiS są bardziej socjalistyczne niż za PZPR. Zresztą nie ma się co dziwić bo czołowe pisiory są z czerwonych domów.

DO REDAKCJI
DO REDAKCJI
3 lat temu

To smutne kiedy pojawia się jakikolwiek artykuł to zaraz psychiczne POlityczne trolle wyłażą z tą samą nudną zdartą płytą i piszą w ogóle nie na temat i bez sensu także … prośba do Administratora o zamknięcie forum i zablokowania pisania komentarzy ponieważ pod każdym nowym artykułem pojawiają się tylko te same wpisy nic tylko PiS PiS PiS

Tadeusz
Tadeusz
odpowiedział na komentarz  DO REDAKCJI
3 lat temu

Niech ludzie PiS robią dobrze to będą pozytywne i dziękczynne wpisy, o co chodzi. Jest również tak, że wiele poruszanych tematów wiąże się z lokalną polityką, chciał czy nie chciał. Rozumiem, że niektórzy dążą to starych czasów i chcą zamordyzmu. Szanowna Redakcjo proszę nie słuchać takich co piszą jak wyżej, jeszcze trochę wolności zostało. Prawdziwa cnota krytyk się nie boi.