R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatKoncert z okazji Dnia Kobiet odwołany!

Koncert z okazji Dnia Kobiet odwołany!

Niestety mieszkańcy naszego powiatu odczują pierwsze efekty obecności koronawirusa w Polsce. Uroczyste spotkanie z okazji Dnia Kobiet w Rząśni i Sulmierzycach nie odbędzie się. 

W niedzielę 8 marca w Rząśni miało odbyć się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Program jak zwykle obfitował w masę atrakcji, a gościem specjalnym imprezy miał być Jacek Stachursky. Niestety w związku z zaleceniami wydanymi przez Państwową Inspekcję Sanitarną impreza została odwołana.

Decyzja podyktowana jest ewentualnym zagrożeniem powodowanym przez koronawirusa w Polsce i ma charakter profilaktyczny. Wójt Gminy Rząśnia Tomasz Stolarczyk zdecydował, że nie warto igrać z zagrożeniem epidemiologicznym i mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców gminy i zaproszonych gości oraz minimalizację kontaktów, zdecydowano o odwołaniu wydarzenia.

Na odwołanie spotkania z okazji Dnia Kobiet zdecydowały się również władze Sulmierzyc. Zaplanowana na 6 marca uroczystość również się nie odbędzie.

Pełna treść komunikatów:

W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną spowodowaną koronawirusem SARS-CoV-2 na terenie Polski, zgodnie z zaleceniami Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Pajęcznie, Gmina Rząśnia wraz z jej jednostkami organizacyjnymi, mając na względzie zdrowie Mieszkańców i Gości, odwołuje zaplanowaną na najbliższą niedzielę 8 marca 2020 r. uroczystość z okazji Dnia Kobiet.

Wyrażamy nadzieję, że powyższa decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

Wójt Gminy Rząśnia

(-) Tomasz Stolarczyk

R e k l a m a

8 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

8 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek
Jacek
4 lat temu

Heh i po imprezie

arielekdsadasd
arielekdsadasd
4 lat temu

hahahahahhahahaha

Wkirzony
Wkirzony
4 lat temu

Was poyebało do reszty, ehhh wybaczcie ale dramat intelektualny i paniczny świadczy tylko o waszym niezorganizowaniu powiatowym i waszym debiliźmie jaki serwujecie jako zarząd społeczeństwu

XyZ
XyZ
odpowiedział na komentarz  Wkirzony
4 lat temu

Moze zamiast udzielania rad innym, sam wezmiesz sie za czytanie ze zrozumieniem? W tekście jest na wyraźnie napisane ze zgodnie Z ZALECENIAMI wydanymi poprzez PAŃSTWOWĄ INSPEKCJE SANITARNĄ. Czyli te imprezy nie zostaly odwołane z powodu widzimisie gminy a na wyraźne zalecenie władz CENTRALNYCH czyli PANSTOWYCH, wiec mozna pokusić sie o stwierdzenie , ze gminy nie chca sie narażać i postępują tak jak nakazują im władze państwowe, nie jest to sianie paniki a postępowanie zgodne z wytycznymi wydanymi przez rząd …

wit75
wit75
4 lat temu

zbierają na CBA każdy grosz sie przyda.i każda wymówka dobra

Marek
Marek
odpowiedział na komentarz  wit75
4 lat temu

To powiat i na karę za rondo będzie chciał od Rząsni albo od Sulmierzyc?

UciekajcieBoCoronaIdzie
UciekajcieBoCoronaIdzie
4 lat temu

xD

Jutek
Jutek
4 lat temu

Czyli można przyjąć że Dni Działoszyna czy Pajęczna też nie będzie, o Targach Końskich nie wspomnę.