Koncert z okazji Dnia Kobiet odwołany!

8

Niestety mieszkańcy naszego powiatu odczują pierwsze efekty obecności koronawirusa w Polsce. Uroczyste spotkanie z okazji Dnia Kobiet w Rząśni i Sulmierzycach nie odbędzie się. 

W niedzielę 8 marca w Rząśni miało odbyć się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Program jak zwykle obfitował w masę atrakcji, a gościem specjalnym imprezy miał być Jacek Stachursky. Niestety w związku z zaleceniami wydanymi przez Państwową Inspekcję Sanitarną impreza została odwołana.

Decyzja podyktowana jest ewentualnym zagrożeniem powodowanym przez koronawirusa w Polsce i ma charakter profilaktyczny. Wójt Gminy Rząśnia Tomasz Stolarczyk zdecydował, że nie warto igrać z zagrożeniem epidemiologicznym i mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców gminy i zaproszonych gości oraz minimalizację kontaktów, zdecydowano o odwołaniu wydarzenia.

Na odwołanie spotkania z okazji Dnia Kobiet zdecydowały się również władze Sulmierzyc. Zaplanowana na 6 marca uroczystość również się nie odbędzie.

Pełna treść komunikatów:

W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną spowodowaną koronawirusem SARS-CoV-2 na terenie Polski, zgodnie z zaleceniami Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Pajęcznie, Gmina Rząśnia wraz z jej jednostkami organizacyjnymi, mając na względzie zdrowie Mieszkańców i Gości, odwołuje zaplanowaną na najbliższą niedzielę 8 marca 2020 r. uroczystość z okazji Dnia Kobiet.

Wyrażamy nadzieję, że powyższa decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

Wójt Gminy Rząśnia

(-) Tomasz Stolarczyk

R e k l a m a
guest
8 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek
Jacek
10 miesięcy temu

Heh i po imprezie

arielekdsadasd
arielekdsadasd
10 miesięcy temu

hahahahahhahahaha

Wkirzony
Wkirzony
10 miesięcy temu

Was poyebało do reszty, ehhh wybaczcie ale dramat intelektualny i paniczny świadczy tylko o waszym niezorganizowaniu powiatowym i waszym debiliźmie jaki serwujecie jako zarząd społeczeństwu

XyZ
XyZ
odpowiedział na komentarz  Wkirzony
10 miesięcy temu

Moze zamiast udzielania rad innym, sam wezmiesz sie za czytanie ze zrozumieniem? W tekście jest na wyraźnie napisane ze zgodnie Z ZALECENIAMI wydanymi poprzez PAŃSTWOWĄ INSPEKCJE SANITARNĄ. Czyli te imprezy nie zostaly odwołane z powodu widzimisie gminy a na wyraźne zalecenie władz CENTRALNYCH czyli PANSTOWYCH, wiec mozna pokusić sie o stwierdzenie , ze gminy nie chca sie narażać i postępują tak jak nakazują im władze państwowe, nie jest to sianie paniki a postępowanie zgodne z wytycznymi wydanymi przez rząd …

wit75
wit75
10 miesięcy temu

zbierają na CBA każdy grosz sie przyda.i każda wymówka dobra

Marek
Marek
odpowiedział na komentarz  wit75
10 miesięcy temu

To powiat i na karę za rondo będzie chciał od Rząsni albo od Sulmierzyc?

UciekajcieBoCoronaIdzie
UciekajcieBoCoronaIdzie
10 miesięcy temu

xD

Jutek
Jutek
10 miesięcy temu

Czyli można przyjąć że Dni Działoszyna czy Pajęczna też nie będzie, o Targach Końskich nie wspomnę.