R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatMelodyseja: Tajemnicza podróż przez dźwięki i emocje

Melodyseja: Tajemnicza podróż przez dźwięki i emocje

Melodyseja to jedno z tych wydarzeń, które trudno zdefiniować jednym słowem. To nie tylko kolejny koncert, to prawdziwa przygoda dla duszy i zmysłów.

Co sprawia, że ta inicjatywa jest tak wyjątkowa? Otóż, uczestnicy imprezy wiedzą jedynie tyle, że wyruszą w podróż autobusem, który zaskoczy ich miejscem docelowym. To, co nadchodzi, jest pełne tajemnic – zarówno jeśli chodzi o miejsce, jak i o artystę, który zagra dla uczestników. Właśnie ta niewiedza sprawia, że Melodyseja jest niezwykle atrakcyjnym wydarzeniem. Czekanie na moment odkrycia, z kim spędzą wieczór i gdzie zaniesie ich podróż, tworzy niezwykłe poczucie ekscytacji i niepewności. Czujemy się jak podróżnicy w nieznane, gotowi otworzyć się na zupełnie nowe doświadczenia.

Tym razem to przepiękny kamieniołom stał się miejscem, gdzie odsłoniła się ta muzyczna tajemnica. O godzinie 19:00 atmosferę malowniczego otoczenia przełamał dźwięk gitary i niezwykły głos wokalisty. To Hubert Szczęsny, artysta bluesowy, który zdobył uznanie w świecie muzyki, zaskoczył publiczność swoim występem. Magazyn „Twój Blues” uznał go za jednego z najlepszych wokalistów w tym gatunku, a jego występ na Melodysei potwierdził te słowa.

Pomysłodawcą tego wyjątkowego koncertu jest Wojciech Beśka, który postanowił połączyć miłość do muzyki z pasją podróżowania. Jego wizja Melodysei stworzyła wyjątkowe doświadczenie, które potrafi dotrzeć do serc i dusz uczestników, zostawiając w nich piękne wspomnienia. Organizacją Melodysei zajęło się stowarzyszenie Osiedlowe Inicjatywy, we współpracy z agencją Borówka Music. To dzięki ich wysiłkom i zaangażowaniu udało się stworzyć wydarzenie, które na stałe wpisuje się w kalendarz kulturalny naszego powiatu.

Podsumowując, Melodyseja to nie tylko podróż fizyczna, ale przede wszystkim podróż emocjonalna, która skrzy się tajemnicą i muzyką. To wydarzenie, które pozwala oderwać się od codzienności, otworzyć na nowe brzmienia i doświadczyć magii chwili. Kto wie, może już niedługo będziemy mieli okazję wyruszyć w trzecią edycję tego niezwykłego muzycznego święta, gotowi na nową Melodyseję nieznanych dźwięków i niespodzianek.

wideo: Wojtek Beśka
R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments