R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatMieszkanka Pajęczna chce spróbować sił w Miss Polonia. Możesz jej pomóc!

Mieszkanka Pajęczna chce spróbować sił w Miss Polonia. Możesz jej pomóc!

20-letnia mieszkanka Pajęczna postanowiła spróbować swoich sił w konkursie Miss Polonia 2020. W walce o wejście do półfinału liczy się każdy głos.

Patrycję Hutną możecie pamiętać z jej udziału w programie telewizyjnym TVN Project Lady. Teraz 20-latka pochodząca z Marzęcic chce wystartować w konkursie Miss Polonia. Absolwentka technikum gastronomicznego zakwalifikowała się do grupy F w eliminacjach Miss Polonia 2020 OPEN. 

Cześć wszystkim!
Nazywam się Patrycja Hutna, mam 20 lat i mieszkam w Pajęcznie. Jestem absolwentką technikum gastronomicznego w Częstochowie. Na codzień pracuje przy produkcji żywności. Moim hobby jest motoryzacja (głównie crossy i ścigacze) oraz straż w której działam od kilku lat. Interesuje się fitness-em, off-roadem, gotowaniem oraz szermierką. Na codzień jestem pozytywną i charakterną osobą która nigdy się nie poddaje i walczy o swoje. Jestem uczestniczką programu telewizyjnego Projekt Lady 3. Jakiś czas temu wysłałam zgłoszenie konkursowe do MISS POLONIA 2020. Nie tak dawno dostałam informacje o zakwalifikowaniu się do etapu „przeglądu otwartego open”. Proszę Was o głos i każdemu z osobna bardzo dziękuje za pomoc!

Jak wesprzeć mieszkankę Pajęczna w walce o tytuł Miss Polonia 2020? Wystarczy wziąć udział w głosowaniu SMS-owym i wysłać wiadomość o treści „ MISSPOLONIA.F.5 „ na numer 73601. Ta dziewczyna z grupy F która otrzyma największa liczbę głosów w głosowaniu SMS przechodzi automatycznie  do półfinału MISS POLONIA 2020, razem z nią do 5 kandydatek wybranych przez jury.
Głosowanie trwa do 30.06.2020r do godziny 23.59 .

R e k l a m a

3 KOMENTARZE

3 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
3 lat temu

Miss powinna być raczej ładna.

Dabre
Dabre
3 lat temu

Weź się lepiej za naukę.

Ingrid
Ingrid
3 lat temu

Dajcie dziewczynie szanse nalane grubasy. Ja tam propsuje, z takiego kurwidolka jak Pajęczno gdzieś się wyrwać to tragedia