Mieszkanka Pajęczna chce spróbować sił w Miss Polonia. Możesz jej pomóc!

3

20-letnia mieszkanka Pajęczna postanowiła spróbować swoich sił w konkursie Miss Polonia 2020. W walce o wejście do półfinału liczy się każdy głos.

Patrycję Hutną możecie pamiętać z jej udziału w programie telewizyjnym TVN Project Lady. Teraz 20-latka pochodząca z Marzęcic chce wystartować w konkursie Miss Polonia. Absolwentka technikum gastronomicznego zakwalifikowała się do grupy F w eliminacjach Miss Polonia 2020 OPEN. 

Cześć wszystkim!
Nazywam się Patrycja Hutna, mam 20 lat i mieszkam w Pajęcznie. Jestem absolwentką technikum gastronomicznego w Częstochowie. Na codzień pracuje przy produkcji żywności. Moim hobby jest motoryzacja (głównie crossy i ścigacze) oraz straż w której działam od kilku lat. Interesuje się fitness-em, off-roadem, gotowaniem oraz szermierką. Na codzień jestem pozytywną i charakterną osobą która nigdy się nie poddaje i walczy o swoje. Jestem uczestniczką programu telewizyjnego Projekt Lady 3. Jakiś czas temu wysłałam zgłoszenie konkursowe do MISS POLONIA 2020. Nie tak dawno dostałam informacje o zakwalifikowaniu się do etapu „przeglądu otwartego open”. Proszę Was o głos i każdemu z osobna bardzo dziękuje za pomoc!

Jak wesprzeć mieszkankę Pajęczna w walce o tytuł Miss Polonia 2020? Wystarczy wziąć udział w głosowaniu SMS-owym i wysłać wiadomość o treści „ MISSPOLONIA.F.5 „ na numer 73601. Ta dziewczyna z grupy F która otrzyma największa liczbę głosów w głosowaniu SMS przechodzi automatycznie  do półfinału MISS POLONIA 2020, razem z nią do 5 kandydatek wybranych przez jury.
Głosowanie trwa do 30.06.2020r do godziny 23.59 .

R e k l a m a
3 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
17 dni temu

Miss powinna być raczej ładna.

Dabre
Dabre
17 dni temu

Weź się lepiej za naukę.

Ingrid
Ingrid
17 dni temu

Dajcie dziewczynie szanse nalane grubasy. Ja tam propsuje, z takiego kurwidolka jak Pajęczno gdzieś się wyrwać to tragedia