R e k l a m a

Mikołaj na drodze

Ponad 220 małych mieszkańców powiatu pajęczańskiego wzięło udział w organizowanej przez Komendę Powiatową Policji w Pajęcznie akcji „Mikołaj na drodze”.

We wtorek 6 grudnia policjanci Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego z KPP w Pajęcznie realizowali na terenie powiatu pajęczańskiego działania profilaktyczne w ramach akcji „Mikołaj na drodze”. Funkcjonariusze wraz ze Świętym Mikołajem udali się w patrol po terenie powiatu pajęczańskiego. Gość z odległej Laponii wspólnie ze swoimi pomocnikami z KPP w Pajęcznie rozdawał prezenty dzieciom udającym się do szkoły. Maluchy otrzymały upominki w postaci worków odblaskowych, smyczy, kolorowanek, natomiast ich opiekunom rozdano upominki w postaci zapachów samochodowych.

Następnie funkcjonariusze udali się do Publicznego Przedszkola w Strzelcach Wielkich, gdzie Święty Mikołaj wraz z funkcjonariuszami rozdawał dzieciom worki i kolorowanki. Działania były prowadzone w trosce o zapewwnienie bezpieczeństwa najmłodszym.

R e k l a m a

4 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

4 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Aaaa
Aaaa
7 lat temu

Przystojny ten Mikołaj i pomocnicy 😄

kasia
kasia
7 lat temu

fiu fiu

djurek
djurek
7 lat temu

Pijar na potęgę robią sobie takimi „akcjami” (oczywiście dla maluchów to dobrze) a fakty są nieco inne, przykład pierwszy lepszy: http://pamietnikwindykatora.pl/2016/06/09/dominik-laczyk-policja-opinie/ co rusz coś w tym stylu w całej Polsce.

Kasia
Kasia
7 lat temu

Fajna akcja. Dzieciaki dowiedziały się nieco o bezpieczeństwie na drodze. Oby częściej 😊