R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatMikołajkowy kurs samoobrony dla kobiet

Mikołajkowy kurs samoobrony dla kobiet

Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie oraz Miejski Ośrodek Kultury w Pajęcznie zapraszają do wspólnie zorganizowanej akcji pod nazwą „Mikołajkowy kurs samoobrony dla kobiet”. Akcja ma cel charytatywny. Wspólnie chcemy pomóc choremu na SMA Jasiowi z Pajęczna.

Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie oraz Miejski Ośrodek Kultury w Pajęcznie wspólnie organizują charytatywne spotkanie pod nazwą „Mikołajkowy kurs samoobrony dla kobiet”. Kurs jest całkowicie bezpłatny, skierowany do pełnoletnich mieszkanek naszego powiatu.

Uczestniczki zdobędą cenną wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie podstawowych technik samoobrony oraz zachowania się w sytuacji zagrożenia. Zajęcia prowadzone będą przez pajęczańskich instruktorów taktyk i technik interwencji kom. Mieczysława Botóra oraz st.asp. Łukasza Borowieckiego – medalistę i laureata zawodów w podnoszeniu ciężarów na szczeblu krajowym oraz europejskim.

Zajęcia odbędą się w dwa kolejne wtorki – 6 i 13 grudnia – o godzinie 19.15 w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 1 im. Juliana Tuwima w Pajęcznie na ul. Wiśniowej 7. Zapisy pod numerem telefonu 34 31125587 lub osobiście w Miejskim Ośrodku Kultury w Pajęcznie.

Spotkanie ma na celu wsparcie w walce z SMA naszego Jasia, „Małego Wojownika” z Pajęczna, poprzez wpłatę dowolnej kwoty na  mikołajkowy prezent dla chorego chłopca. Nasza wspólna inicjatywa ma szczytny cel, nie jesteśmy obojętni wobec cierpiących i potrzebujących. Wspólnie damy wiele i pomożemy Jasiowi i jego rodzicom w walce z chorobą. Zapraszamy kobiety do uczestnictwa, dzięki któremu zrobimy mikołajkowy prezent Jasiowi – mówi mł. asp. Wioletta Mielczarek

Uczestniczki szkolenia zobowiązane będą do wypełnienia deklaracji uczestnictwa w zajęciach samoobrony oraz zapoznania się z regulaminem i stosowania się do niego. Obowiązkowy strój sportowy.

Link do zbiórki https://www.siepomaga.pl/jas-pokona-sma zrobi

R e k l a m a

1 KOMENTARZ

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

1 Komentarz
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
ktoś nie stąd
ktoś nie stąd
1 rok temu

Pogratulować pomysłu i wielkie uznanie dla policji.
Może warto rozszerzyć te kursy o inne miejscowości w powiecie, bo nie każdy może mieć czas i możliwość dojazdu do Pajęczna.