R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiat"Nie bądź frajer - oddaj baner!"

“Nie bądź frajer – oddaj baner!”

Mieszkanki naszego powiatu włączyły się do akcji, która ma na celu rozwiązanie problemu – co zrobić z banerami wyborczymi po zakończonych wyborach.

Organizatorki zbiórki chcą, aby kandydaci przekazali je na schronisko. Banery, które jeszcze kilka dni temu zachęcały do oddania głosu na danego kandydata, teraz mają posłużyć do ogrzania pomieszczeń dla zwierząt. Jak przekonują, plakatem lub banerem można osłonić budy, kojce i wyłożyć klatki dla zwierząt.

“Nie bądź frajer – oddaj baner” to hasło naszej akcji wymyślone przez jednego z naszych darczyńców. Swoje banery oddali juz Adam Nowak, Jacek Lewera, Bogumił Chodak, Grzegorz Jeziorowski, Dariusz Tokarski, Piotr Mielczarek i Marcin Szmigiel, za co bardzo dziękuję. Swoją pomoc zaoferowała i sama już zebrała mnóstwo banerów Ewelina Najman-Wilkoszewska, której również chciałabym mocno podziękować. Zapraszam pozostałych kandydatów do oddawania banerów na ten szczytny cel – mówi Agnieszka Pukacz, organizatorka akcji.

Zgodnie z Kodeksem wyborczym, po zakończeniu głosowania komitety wyborcze muszą w ciągu 30 dni usunąć swoje materiały agitacyjne. Wszyscy kandydaci i sztaby wyborcze, które chciałby dołączyć do akcji i przekazać swoje plakaty na cel charytatywny mogą zrobić to, kontaktując się z Panią Agnieszką Pukacz pod numerm 781979679.

R e k l a m a

8 KOMENTARZE

guest
8 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Wyborca
Wyborca
2 lat temu

Brawo Adam 💪

chamwaudi
chamwaudi
2 lat temu

mają posłużyć do ogrzania… Wyczuwam czarne chmury nad schroniskiem 😁

henryka
henryka
2 lat temu

Piękna akcja, brawo dla organizatorów i darczyńców

Czytelnik
Czytelnik
2 lat temu

Marzenka a ty co? Oddajesz banery czy to nie twoja własność? Swoją drogą taka kampania a tylko 3 miejsce w gminie to wstyd! Oddaj banery, odciaz ploty!

Aneta
Aneta
odpowiedział na komentarz  Czytelnik
2 lat temu

Żeby nie korupcja polityczna (zatrudnienia, obiecywanie, finansowanie) z użyciem firmy to nawet 3 miejsca by nie było. Taki mocny i sprawiedliwy jest pajęczański PiS. To wszystko kicha.

Abc
Abc
odpowiedział na komentarz  Aneta
2 lat temu

Pielucha i spółka pokazali poziom w Działoszynie. Zawistni ludzie.

Zawada już wylecial
Zawada już wylecial
odpowiedział na komentarz  Czytelnik
2 lat temu

Marzenia już działkę z tyłu ogrodziła banerami

zwierzyniec
zwierzyniec
2 lat temu

Jeżeli dobrze rozumię to nic tu nie jest napisane o paleniu więc proszę nie smuć teorii. Brawo dla organizatorów.