R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatNielegalne automaty w Działoszynie

Nielegalne automaty w Działoszynie

Dzięki wspólnym działaniom policjantów Wydziału Kryminalnego pajęczańskiej komendy oraz funkcjonariuszy Urzędu Celnego w Piotrkowie Trybunalskim na terenie Działoszyna zabezpieczono 5 nielegalnych automatów do gier. Za prowadzenie działalności bez wymaganej koncesji grozi grzywna i kara pozbawienia wolności do lat trzech.

W czwartek 9 lutego policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego w Piotrkowie Trybunalskim przeprowadzili działania skierowane przeciwko osobom zajmującym się organizowaniem gier, niezgodnie z obowiązującą ustawą o grach hazardowych.

Akcja zakończyła się sukcesem. W jednym z lokali na terenie Działoszyna zabezpieczono 5 nielegalnych automatów do gier oraz pieniądze służące do wypłaty wygranych. Pracownicy Urzędu Celnego na miejscu przeprowadzili eksperyment procesowy który dowiódł, że sposób w jaki organizowane były w tym miejscu gry hazardowe jest przestępstwem określonym w kodeksie karnym skarbowym. Ujawnione automaty do gry zostały przekazane funkcjonariuszom Urzędu Celnego w Piotrkowie Trybunalskim, którzy dokonali zabezpieczenia maszyn. Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie prowadzi czynności procesowe w celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności w powyższej sprawie.

fot.: Urząd Celny w Piotrkowie Trybunalslkim
R e k l a m a

8 KOMENTARZE

guest
8 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
mieszkaniec
mieszkaniec
5 lat temu

Działało to od roku a dopiero teraz się dopatrzyli… Dobre 😊

nielegalny sort😊
nielegalny sort😊
5 lat temu

W sumie to nie ma się co dziwić jak w naszym kraju to jedynie garba można się dorobić z legalnej pracy a nie pieniędzy😞 wiadomo że pieniądze szczęścia nie dają ale do życia są potrzebne..

żab
żab
odpowiedział na komentarz  nielegalny sort😊
5 lat temu

cały przemysł hazardowy znajduje się w rękach synów Izraela!

Maszyna
Maszyna
5 lat temu

Juz otwarte na nowo 🙂

Nowoczesnie
Nowoczesnie
5 lat temu

kiedy bedzie nalot na 3 obiekty w Sulmierzycach ktore tez posiadaja takie automaty!!!!

tentamten
tentamten
odpowiedział na komentarz  Nowoczesnie
5 lat temu

To są bankomaty debilu.

Mieszkaniec Grajdolu
Mieszkaniec Grajdolu
odpowiedział na komentarz  Nowoczesnie
5 lat temu

Kolejny nowoczesny! Zapatrzony na rysia,ktory na wszystko doniesie do Brukseli! Widzę, że w tych szeregach jest jakaś nowa moda ,,zostań konfidentem” i donies na wszystko i wszystkich wokół siebie!!! Wstyd Polacy!!! Honor rynsztokowy

Bezdomny
Bezdomny
5 lat temu

Najlepiej to wszystko zakazać pozamykać i gdzie ta młodzież ma wyjść wieczorem? Co za chore czasy nic nie wolno wszystko zakazane. Każdy ma swój rozum i wie co robi chce to gram nie chce to nie gram. Nie to że bronie hazardu ale coś trzeba robić w wolnych chwilach bo inaczej pierdolca się dostanie jak będzie wszystko zakazane