R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatNoworoczna zbiórka dla Schroniska w Trębaczewie

Noworoczna zbiórka dla Schroniska w Trębaczewie

Zima to szczególnie ciężki czas dla czworonożnych podopiecznych Schroniska w Trębaczewie. Dlatego wolontariusze związani z grupą MTB Działoszyn postanowili zorganizować noworoczną zbiórkę na rzecz zwierzaków.

Wraz z nadejściem nowego roku członkowie grupy MTB Działoszyn oraz ich przyjaciele przy wsparciu burmistrza Działoszyna Rafała Draba postanowili zorganizować zbiórkę dla gminnego schroniska dla psów w Trębaczewie.

Zachęcamy do udziału w zbiórce na rzecz podopiecznych Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Trębaczewie. Każdy z Was może podarować prezent pod choinkę podopiecznym schroniska. Może to być karma sucha lub mokra, przydadzą się również ręczniki koce, miski, zabawki, legowiska, smycze, obroże czy klatki kennelowe. Za każdy, nawet najskromniejszy prezent dziękujemy w imieniu psiaków z Trębaczewa – mówi Maciej Leszczyk założyciel MTB Działoszyn

Podarunki będą zbierane w siedzibie MTB Działoszyn w Działoszynie przy ulicy Żeromskiego 22. W sobotę 16 stycznia zgromadzone rzeczy zostaną przekazane do schroniska. Członkowie grupy będą tam od godziny 12:00 do 16:00 i zapraszaj na odwiedziny oraz wspólny spacer. Przyłącz się już dziś i wesprzyj podopiecznych Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Trębaczewie.

R e k l a m a

3 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

3 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
FAN
FAN
3 lat temu

można byłoby zrobić akcję zaadoptuj psa

Kici kici
Kici kici
odpowiedział na komentarz  FAN
3 lat temu

A może kota, bo u nas w powiecie koty są na fali. No i prezes ma kota, zawsze to powiat by inaczej wyglądał.

Bre
Bre
3 lat temu

Dobra akcja brawo