R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatUroczyste przekazanie wozu dla OSP Makowiska

Uroczyste przekazanie wozu dla OSP Makowiska

W sobotę 10 lipca w Makowiskach odbyła się uroczystość przekazania OSP Makowiska samochodu pożarniczego. Jest to lekki samochód pożarniczy typu ratownictwa technicznego z funkcją gaśniczą, marki IVECO.

Samochód zakupiony został w ramach: dotacji budżetowej ze środków Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego w kwocie: 150 000 zł, środków finansowych MSWIA w kwocie: 150 000zł oraz dotacji samorządu Urzędu Miejskiego w Pajęcznie w wysokości: 91 994,86 zł.

W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście, długoletni członkowie oraz czynni strażacy OSP Makowiska, a także druhowie z jednostek OSP z terenu Gminy Pajęczno. Strażacy OSP Makowiska kierowali bardzo serdeczne podziękowania do wszystkich osób, których starania przyniosły efekt w postaci nowego wozu strażackiego, który będzie służył bardzo szerokiej rzeszy mieszkańców naszej gminy i naszego powiatu.

OSP z Makowisk jest jedyną jednostką z terenu gminy Pajęczno należącą do Krajowego Systemu Gaśniczo-Ratowniczego. Druhowie aktywnie biorą udział w akcjach ratowniczych na terenie powiatu pajęczańskiego. Strażacy ochotnicy mogą również pochwalić się wysokimi lokatami w zawodach sportowo-pożarniczych. Druhom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Makowiskach gratulujemy nowego nabytku i życzymy, aby musieli używać go jak najrzadziej.

R e k l a m a

13 KOMENTARZE

guest
13 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Hmm
Hmm
16 dni temu

I bardzo dobrze na bezpieczeństwie nie powinno się oszczędzać…tylko dziwi mnie troszkę że urząd w Pajęcznie dał większą dotację niż Krajowy System Gaśniczo-Ratowniczy

Zibi
Zibi
16 dni temu

I co znowu posłanka zalatwila?

Onyxia
Onyxia
16 dni temu

A czemu o nozowniczce ze slumsow artykulu jeszcze nie ma?

Ciekawy
Ciekawy
odpowiedział na komentarz  Onyxia
15 dni temu

A poza tobą w domu wszyscy zdrowi 🤔

Onyxia
Onyxia
odpowiedział na komentarz  Ciekawy
14 dni temu

Mieszkam sam. Nie tak jak ty ze 40 lat i z rodzicami

IRYS
IRYS
15 dni temu

A co Rychlik tam robił? W Wieluniu niech sobie bryluje!!!

Druch
Druch
odpowiedział na komentarz  IRYS
15 dni temu

Poseł Paweł Rychlik angażuje się w sprawy regionu, pomaga samorzadom, nie to co złośliwa Becia.

IRYS
IRYS
odpowiedział na komentarz  Druch
15 dni temu

Widzę, że masz zacięcie ogrodnika, bo lubisz przesadzać. Ciekawe za co i z czyich funduszy utrzymają Makowiska ten darmowy sprzęt od Rychlika. Jeszcze sputnika im brakuje do nawigacji i śmigłowca.

Siwy
Siwy
odpowiedział na komentarz  Druch
15 dni temu

Co to za wierny wielbiciel Pani Poseł wszędzie ją wspomina, pewnie jakiś stary dziad którego z pisu pogoniła ale po wpisach wszędzie czy w temacie czy nie to widać bardzo dobrze zrobiła, że pogoniła takiego wielbiciela! Administrator powinien zablokować bo to nie wielbiciel a dręczyciel

Druch
Druch
odpowiedział na komentarz  Siwy
15 dni temu

A ty co jesteś pisowskim trolem, pewnie jakieś stanowisko dostałeś od wielmożnej posłanki i masz zobowiązania. Pamiętaj, prawdziwa cnota krytyk się nie boi. Póki co można jeszcze coś napisać, chyba, że PiS wprowadzi totalny zamordyzm a to akurat dobrze im idzie. Pozdrawiam.

IRYS
IRYS
odpowiedział na komentarz  Druch
15 dni temu

Coś ty się tak czepił PiS,u jak pijany kozak płotu. Nie mam w zwyczaju opowiadać o prywatnych rozmowach, ale dla ciebie zrobię wyjątek i zacytuję jednego makowickiego druha ,,Nawet z diabłem się zaprzyjaźnię, żeby zdobyć pieniądze”. To świadczy o mentalności druhów makowickich.Nie wiem czy dobrze to zrozumiałeś, ale to twoja sprawa ,,Druhu”. Bez pozdrowienia……..i odpowiedzi

Darek
Darek
odpowiedział na komentarz  IRYS
15 dni temu

Kolejny pisowski trol.

IRYS
IRYS
odpowiedział na komentarz  Darek
15 dni temu

A powiedz mi Darek, czy nie dlatego Makowiska dostały tyle dotacji teraz, że nic nie dostały za poprzedników, że nie załatwił tego co do dzisiaj dostały Makowiska, dawny kacyk gminny z ulicy Radomszczańskiej, albo ten jego sąsiad co jest przeciwnikiem szczepień C19, aż musiał to załatwić Pisowski Rychlik. Nie jest ważne czy jestem z PiS, czy nie i przedstawiać się nie będę, tylko, że są inne potrzeby w gminie, może mniej ważne, ale wydać 80,000 zł bo ktoś coś załatwił i UG musi wydać kasę. To jest szantaż!! i okradanie innych mieszkańców Gminy Pajęczno.