R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatUroczyste przekazanie wozu dla OSP Makowiska

Uroczyste przekazanie wozu dla OSP Makowiska

W sobotę 10 lipca w Makowiskach odbyła się uroczystość przekazania OSP Makowiska samochodu pożarniczego. Jest to lekki samochód pożarniczy typu ratownictwa technicznego z funkcją gaśniczą, marki IVECO.

Samochód zakupiony został w ramach: dotacji budżetowej ze środków Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego w kwocie: 150 000 zł, środków finansowych MSWIA w kwocie: 150 000zł oraz dotacji samorządu Urzędu Miejskiego w Pajęcznie w wysokości: 91 994,86 zł.

W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście, długoletni członkowie oraz czynni strażacy OSP Makowiska, a także druhowie z jednostek OSP z terenu Gminy Pajęczno. Strażacy OSP Makowiska kierowali bardzo serdeczne podziękowania do wszystkich osób, których starania przyniosły efekt w postaci nowego wozu strażackiego, który będzie służył bardzo szerokiej rzeszy mieszkańców naszej gminy i naszego powiatu.

OSP z Makowisk jest jedyną jednostką z terenu gminy Pajęczno należącą do Krajowego Systemu Gaśniczo-Ratowniczego. Druhowie aktywnie biorą udział w akcjach ratowniczych na terenie powiatu pajęczańskiego. Strażacy ochotnicy mogą również pochwalić się wysokimi lokatami w zawodach sportowo-pożarniczych. Druhom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Makowiskach gratulujemy nowego nabytku i życzymy, aby musieli używać go jak najrzadziej.

R e k l a m a

13 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

13 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Hmm
Hmm
2 lat temu

I bardzo dobrze na bezpieczeństwie nie powinno się oszczędzać…tylko dziwi mnie troszkę że urząd w Pajęcznie dał większą dotację niż Krajowy System Gaśniczo-Ratowniczy

Zibi
Zibi
2 lat temu

I co znowu posłanka zalatwila?

Onyxia
Onyxia
2 lat temu

A czemu o nozowniczce ze slumsow artykulu jeszcze nie ma?

Ciekawy
Ciekawy
odpowiedział na komentarz  Onyxia
2 lat temu

A poza tobą w domu wszyscy zdrowi 🤔

Onyxia
Onyxia
odpowiedział na komentarz  Ciekawy
2 lat temu

Mieszkam sam. Nie tak jak ty ze 40 lat i z rodzicami

IRYS
IRYS
2 lat temu

A co Rychlik tam robił? W Wieluniu niech sobie bryluje!!!

Druch
Druch
odpowiedział na komentarz  IRYS
2 lat temu

Poseł Paweł Rychlik angażuje się w sprawy regionu, pomaga samorzadom, nie to co złośliwa Becia.

IRYS
IRYS
odpowiedział na komentarz  Druch
2 lat temu

Widzę, że masz zacięcie ogrodnika, bo lubisz przesadzać. Ciekawe za co i z czyich funduszy utrzymają Makowiska ten darmowy sprzęt od Rychlika. Jeszcze sputnika im brakuje do nawigacji i śmigłowca.

Siwy
Siwy
odpowiedział na komentarz  Druch
2 lat temu

Co to za wierny wielbiciel Pani Poseł wszędzie ją wspomina, pewnie jakiś stary dziad którego z pisu pogoniła ale po wpisach wszędzie czy w temacie czy nie to widać bardzo dobrze zrobiła, że pogoniła takiego wielbiciela! Administrator powinien zablokować bo to nie wielbiciel a dręczyciel

Druch
Druch
odpowiedział na komentarz  Siwy
2 lat temu

A ty co jesteś pisowskim trolem, pewnie jakieś stanowisko dostałeś od wielmożnej posłanki i masz zobowiązania. Pamiętaj, prawdziwa cnota krytyk się nie boi. Póki co można jeszcze coś napisać, chyba, że PiS wprowadzi totalny zamordyzm a to akurat dobrze im idzie. Pozdrawiam.

IRYS
IRYS
odpowiedział na komentarz  Druch
2 lat temu

Coś ty się tak czepił PiS,u jak pijany kozak płotu. Nie mam w zwyczaju opowiadać o prywatnych rozmowach, ale dla ciebie zrobię wyjątek i zacytuję jednego makowickiego druha ,,Nawet z diabłem się zaprzyjaźnię, żeby zdobyć pieniądze”. To świadczy o mentalności druhów makowickich.Nie wiem czy dobrze to zrozumiałeś, ale to twoja sprawa ,,Druhu”. Bez pozdrowienia……..i odpowiedzi

Darek
Darek
odpowiedział na komentarz  IRYS
2 lat temu

Kolejny pisowski trol.

IRYS
IRYS
odpowiedział na komentarz  Darek
2 lat temu

A powiedz mi Darek, czy nie dlatego Makowiska dostały tyle dotacji teraz, że nic nie dostały za poprzedników, że nie załatwił tego co do dzisiaj dostały Makowiska, dawny kacyk gminny z ulicy Radomszczańskiej, albo ten jego sąsiad co jest przeciwnikiem szczepień C19, aż musiał to załatwić Pisowski Rychlik. Nie jest ważne czy jestem z PiS, czy nie i przedstawiać się nie będę, tylko, że są inne potrzeby w gminie, może mniej ważne, ale wydać 80,000 zł bo ktoś coś załatwił i UG musi wydać kasę. To jest szantaż!! i okradanie innych mieszkańców Gminy Pajęczno.