R e k l a m a

Ortezy dla Oliwki

„Dziś Ty pomagasz innym, jutro oni pomagają Tobie. Nigdy nie wiemy czy i my nie będziemy kiedyś potrzebowali pomocy. Więc warto sobie na nią zasłużyć a każdy z nas ma coś, co może dać innym”.

W środę 4 października o godzinie 16-tej w przedszkolu Bajka w Działoszynie zorganizowana zostanie akcja charytatywna „Pomóż Oliwce stanąć na nogi”. Zbiórka wspomoże zakup kosztownych ortez dla 7-letniej Oliwki. Dziewczynka jest niepełnosprawna od urodzenia, ponieważ choruje na rozszczep kręgosłupa i przepuklinę oponowo-rdzeniową.

–  Zapraszamy na kiermasz okolicznościowych kartek oraz taneczny fitness prowadzony przez Kamilę Jenś, w przerwie którego odbędzie się wielka loteria fantowa. Żeby jednak mogła się ona odbyć, musimy zgromadzić jak najwięcej fantów. Dlatego zachęcam do przekazywania podarków na loterię, może nim być nietrafiony prezent. Szukamy też sponsora nagrody głównej, może nim być np.tablet. Warunkiem udziału w loterii fantowej jest wykupienie biletu na taneczny fitness – mówi Koryna Krysiak, jedna z organizatorek akcji.

W przypadku niepogody akcja odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 1,ul.Zamkowa1. Fanty należy przynosić do przedszkola. Z organizatorem akcji można skontaktować się pod numerem telefonu 506 463 457.

Chcesz dołączyć do łańcucha ludzi dobrej woli? Każda zebrana dzisiaj złotówka przybliża do realizacji dziecięcego marzenia. Pieniądze należy przekazać na konto:
Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym ,,SŁONECZKO”
STAWNICA 33
77-400 ZŁOTÓW
NR KONTA: 89894400030000208820000010
z dopiskiem: OLIWIA NADIA WOŁOCH SYMBOL-138/W- darowizna

R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments