R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatOskar walczy o życie, chłopiec ponownie potrzebuje pomocy

Oskar walczy o życie, chłopiec ponownie potrzebuje pomocy

Historię Oskara poznał już chyba każdy mieszkaniec naszego powiatu. Chłopczyk urodził się ze skomplikowaną wadą serca, jednak dzięki ogromnemu wsparciu ludzi dobrej woli udało się pomóc maluchowi i zebrać fundusze na operacje w Watykanie. Niestety chłopiec znowu potrzebuje Waszej pomocy.

Oskar Pułka to mały mieszkaniec Działoszyna, który niemal od urodzenia walczy o każdy dzień swojego życia. Chłopczyk urodził się z bardzo skomplikowaną wadą serca. Dzięki bezinteresownej ofiarności ludzi w 2018 roku na pomoc Oskarowi zebrano astronomiczną kwotę ponad 250 tysięcy złotych. Watykańscy lekarze zoperowali małe serduszko. Dzięki hojności darczyńców maluch jest z nami. Rośnie, rozwija się i napawa rodziców dumą. To była jednak dopiero pierwsza runda. Przed chłopcem kolejne starcie o szczęśliwe i długie życie.

Pierwszą operację przeszedł, kiedy miał zaledwie 8 miesięcy. Kolejną – w ubiegłym roku, chwilę później następną. A ja za każdym razem stałam na szpitalnym korytarzu, umierając ze strachu. Za wszystko odpowiedzialna jest złożona wada serca, z którą urodził się mój synek. To ona zabrała nam spokój, pewność i poczucie bezpieczeństwa. To ona wplątała nas w desperacki wyścig o życie, które już kilka razy ratowano w Rzymie, pod okiem profesora Carottiego. I choć wiemy, że nie będzie łatwo, to wiemy, że jest warto! Na szali leży przyszłość mojego ukochanego synka, o którą będę walczyć do utraty tchu! Dziś musimy podjąć rękawicę po raz kolejny! U Oskara dochodzi do nadciśnienia płucnego, przez co konieczna jest kolejna operacja. Powinna być przeprowadzona teraz i już… Jednak mimo że tak szalenie potrzebna, kolejna operacja w Rzymie jest poza naszym zasięgiem finansowym. Proszę Cię, pomóż nam! – apeluje Izolda Rus, mama Oskara.

Każdy kto chciałby wspomóc Oskara w jego walce o życie może dokonać wpłaty za pomocą strony SięPomaga https://www.siepomaga.pl/serduszko-oskara

R e k l a m a