Pijany ojciec miał 4 promile i wiózł samochodem dziecko

20

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który mając 4 promile alkoholu w organizmie przewoził samochodem swojego 6-letniego syna. Nieodpowiedzialny ojciec miał również aktualny zakaz kierowania pojazdami a auto, którym się poruszał zatrzymany dowód rejestracyjny.

Policjanci z Działoszyna wyeliminowali z ruchu kierującego, który kierował pojazdem pod wpływem alkoholu, jak się okazało to nie jedyne przewinienie na koncie mężczyzny:

W sobotę 29 lutego około godziny 22:30 do policjantów dotarł sygnał, że droga Działoszyn – Ożegów porusza się samochód marki Mitsubishi, którego kierujący może znajdować się pod wpływem alkoholu. Policjanci namierzyli wspomniany pojazd i zatrzymali go do kontroli. Gdy otworzyli drzwi od razu wyczuli silna woń alkoholu od kierującego. Okazało się, że 32-latek miał w organizmie blisko 4 promile. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna ma orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów do 2023 roku, a Mistubishi, którym się poruszał miało zatrzymany elektronicznie dowód rejestracyjny. Mężczyzna nie dość, że wsiadł za kierownice w stanie upojenia alkoholowego wiózł autem swojego 6-letniego syna – relacjonuje rzecznik prasowy KPP w Pajęcznie mł. asp. Marcin Pawełoszek.

Dziecko zostało przekazane pod opiekę matce. Mężczyzna po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany. Za swoje wysoce nieodpowiedzalnezachowanie w więzieniu może spędzić nawet 5 lat. Policja apeluje, aby widząc podobne sytuacje lub mając choćby przypuszczenia, że kierowca znajduje się pod wpływem alkoholu nie wahać się powiadamiać służb. Odpowiednia reakcja może zapobiec tragedii na drodze.

R e k l a m a
guest
20 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
PekaesJuzSzedł
PekaesJuzSzedł
1 rok temu

Jak się ledwie na nogach trzymał, to miał iść pieszo? 😀

Paniusia
Paniusia
odpowiedział na komentarz  PekaesJuzSzedł
1 rok temu

Takich to zaraz zdięcie i na drzewa porozwieszać, żeby juz nawet nie mogli chodzić po ulicach

Bronek
Bronek
odpowiedział na komentarz  Paniusia
1 rok temu

To pewnie pisior bo oni mają dużo kasy i chlaja.

Wyborca
Wyborca
odpowiedział na komentarz  Bronek
1 rok temu

To że piją to wiadomo, łatwa kasa jest to co będą robić. Nawet na sesjach niektórzy są pod wpływem. A głupie ludzie głosują.

Anna
Anna
odpowiedział na komentarz  Bronek
1 rok temu

Bronek skąd w to ie tyle jadu nie osądzaj bo będziesz sadzony kto cie wychował wielki post a ty posądzasz ze to pisior a może mamusia bierze 500 i podwyżkę emerytury nie 5 zł jak dało PO

Matka dwójki dzieci
Matka dwójki dzieci
odpowiedział na komentarz  PekaesJuzSzedł
1 rok temu

Tak, a jeśli nie miał siły iść – to powinien się czołgać. Swoją drogą gratulacje dla mamusi 6-latka , że pozwoliła synowi podróżować z nawalonym jak meserszmit tatusiem bez prawka. Brawo:((

Asia
Asia
1 rok temu

Masakra!!!
Dobrze że ktoś go zgłosił!

Gabi
Gabi
1 rok temu

Mam nadzieję że pójdzie siedzieć.

MAP
MAP
1 rok temu

Jak czytam te Wasze wpisy to śmiać mi się chce i żal mi Was. Nie pochwalam pijaków, cwaniaków i chamów na ulicy, ale skarżenie i donoszenie to mnie przeraża. A tak na marginesie to on cymbał z kimś chyba pił? /chyba że…?- no cóż !!/. Mam już trochę lat i pamiętam czasy panowania władzy która przyniosła nam wolność na bagnetach i miała na swoich usługach gnidy. Takie mendy właśnie w niebieskich beretach biegały i donosiły co się dało i na kogo się dało. A ja stary i głupi myślałem, że tamte niechlubne czasy minęły bezpowrotnie, wraz z reformą ustroju. Jest… Więcej »

rom
rom
odpowiedział na komentarz  MAP
1 rok temu

Jeżeli uważasz doniesienie na pijanego kierowce za naganne to właśnie mi Ciebie żal. Zacytuję Ci Twoje słowa “Obowiązkiem obywatelskim jest ratowanie życia, zdrowia i mienia ” Po co piszesz słowa których nie rozumiesz? Właśnie pijany kierowca to zagrożenie życia (np jego 6-scio letniego dziecka). Ale do Ciebie i tak to nie dotrze, bo Ty masz kult tego , że z zakładu pracy trza wszystko wynosić bo po co kupować, a wszyscy inni co nie piją to kapusie. Cholera chyba Ci gdzieś umknęło jakieś 30 lat.

MAP
MAP
odpowiedział na komentarz  rom
1 rok temu

rom ja nie pochwalam pijaków na drogach, tylko kapusie mnie wnerwiają i tacy co razem z nimi piją i pozwalają jeździć

rom
rom
odpowiedział na komentarz  MAP
1 rok temu

A ja nie rozumiem pojęcia kapuś. Dla mnie ma pejoratywne znaczenie dotyczące środowisk patologicznych i kryminalnych. I donoszenie na pijanego kierowcę nie traktuję ta miarą. Natomiast denerwują mnie wszyscy którzy widzą na przykład że ktoś włamuje się do sklepu i nie zadzwoni na Policję, bo nie będzie kapusiem. – bo tak odbieram Twoją wypowiedź.

MAP
MAP
odpowiedział na komentarz  rom
1 rok temu

Właśnie o to mi chodzi.Menda pozostanie mendom.I pozostańmy każdy przy swoim zdaniu.Pozdrawiam

Becik
Becik
odpowiedział na komentarz  MAP
1 rok temu

Najwięcej sygnalistów jest w PiS. Widzimy to dookoła
Taka zmiana, kablowanie środkiem do awansu i pieniędzy.

Adaś
Adaś
odpowiedział na komentarz  Becik
1 rok temu

Przecież większość to ma korzenie w PZPR, nawet nie potrzeba sięgać do życiorysów rodzinnych. Widać to po kablowaniu, zawiści i złośliwości. Po trupach do celu. Nic nie robić tylko doić innych. W naszym lokalnym środowisku dokładnie to widać.

MAP
MAP
odpowiedział na komentarz  Adaś
1 rok temu

Właśnie o tym wspomniałem wcześniej

Historia
Historia
odpowiedział na komentarz  Adaś
1 rok temu

Przecież wiadomo czyja matka była dyrektorką szkoły, czyj ojciec przewodniczącym rady, czyj milicjantem, czyj taksówkarzem itd. w PRL. To wszystko ludzie wiedzą. Nie ma przypadków, szczególnie na wysokich stołkach. Każdy w domu rodzinnym czymś nasiąka.

Roman
Roman
odpowiedział na komentarz  Historia
1 rok temu

Resortowe dzieci ale udają innych.

Doświadczony w tym temacie
Doświadczony w tym temacie
1 rok temu

W Działoszynie sam nie raz zgłaszałem, z podaniem wszystkich szczegółów podejrzanego lub po prostu nawalonego kierowcy. Policja reagowała ale z takim zapłonem, że gość zdążył wytrzeźwieć. Lub odjechać. I dobra rada dla zgłaszających:nie podawajcie nr REJ. pojazdu, a na pewno nie całego. Policjanci w tej wsi wrzucają to na bęben i jak widzą kolegę czy jakiegoś lokalnego bogacza to interweniują tak żeby go nie złapać. Najlepiej obywatelskie zatrzymanie lub tylko podać kolor i markę auta i w którą stronę jedzie. Jeszcze lepiej jak na 112 zadzwonicie. Pozdrawiam.

Abstynent
Abstynent
1 rok temu

Pisiory chlaja na potęgę, prezydent Sieradza, nasi lokalni na kajakach itd. pewnie nie trzeźwieją bo żadna robota im nie idzie, drogi, rondo itd.