R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatPiknik Rodzinny w Woli Jankowskiej – POMOC DLA KUBUSIA SZWAGRUKA

Piknik Rodzinny w Woli Jankowskiej – POMOC DLA KUBUSIA SZWAGRUKA

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli Jankowskiej, we współpracy z Radnym Rady Gminy w Strzelcach Wielkich Markiem Błasiakiem, serdecznie zapraszają na Piknik Rodzinny, który odbędzie się 16 lipca 2022 r. na placu OSP w Woli Jankowskiej. 

Piknik rozpocznie się o godzinie 15:00. W harmonogramie imprezy zostało przewidzianych wiele atrakcji dla najmłodszych m.in. dmuchańce, wata cukrowa oraz zabawa taneczna z animatorką. W tym czasie dorośli będą mogli przyglądać się występom muzycznym lokalnych zespołów folkowych, orkiestry dętej ze Strzelec Wielkich, a także występom tanecznym mażoretek VIVA.  W trakcie wydarzenia, będzie można zakupić dania z grilla oraz specjalne potrawy przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich. Wieczorem organizatorzy zapraszają do muzycznej zabawy z DJ-em ACTIVE BiT.

Wydarzeniu przyświeca szczytny cel. Podczas pikniku przewidziana jest zbiórka charytatywna na rzecz 3 – letniego Kubusia Szwagruka ( z gminy Nowa Brzeźnica ) chorego na bardzo skomplikowaną wadę serca. Jedyną szansą na przeżycie dla Kubusia jest operacja w Bostonie ( USA ). Operacja ta jest jednak bardzo kosztowa, bo wynosi 2.000.000,00 zł. Jak na razie w zbiórce udało się zebrać ok. połowy tej sumy.

R e k l a m a

10 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

10 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Antoś
Antoś
2 lat temu

Jakie to przykre że nasz NFZ jest tak nieudolny a PiS naszą kasę daje na Ukrainę ile takich niewiniątek mogłoby być szczęśliwych

Mały
Mały
odpowiedział na komentarz  Antoś
2 lat temu

Ano tak rządzi PIS i Pielucha.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
2 lat temu

Chwała organizatorom pikniku, ale smutne jest to, że służba zdrowia nie daje rady i trzeba składek publicznych. Służba zdrowia zarządzana przez PIS, Wójt z PIS, wicewojewoda, lekarz z PIS, posłanka Pielucha, bliska gminie, też z PIS. I co, nie mogą czy nie chcą pomóc rodzinie w trudnej sytuacji? Jak przyjdą wybory to będą szukać głosów i będą się pokazywać. Czy to jest normalne?

Wyborca
Wyborca
2 lat temu

Pani Poseł Pielucho, gdzie jest węgiel po 996 zł, no gdzie? Co wyście pisowcy narobili z tą Polską? Kiedy będziecie siedzieć za to gnębienie ludzi?

Tomek
Tomek
odpowiedział na komentarz  Wyborca
2 lat temu

Łysek ma taniej

Jasiu mróz.
Jasiu mróz.
odpowiedział na komentarz  Tomek
2 lat temu

Za niego też się nie ma kto wziąść. Wszystko pisowskie układy. Patologia, złodziejstwo i dziadostwo.

Górnik ze Zloczewa
Górnik ze Zloczewa
odpowiedział na komentarz  Jasiu mróz.
2 lat temu

A węgla nie ma. Podobno posłowie w swoich regionach mają pomagać w pozyskaniu węgla. Beata i Mariusz już załatwili węgiel ze Zloczewa. Dziękujemy.

Polak nie Polin
Polak nie Polin
odpowiedział na komentarz  Wyborca
1 rok temu

Pisiory zniszczyli Polskę. Zlikwidowali 14 kopalń od 2015, wyskoczyli przed szereg z embargiem na rosyjski węgiel, marnotrawstwo dookoła (np. elektrownia Ostrołęka), a teraz ręka w nocniku. Oni nawywijali a ludzie zapłacą. Moim zdaniem tak mogą robić tylko zdrajcy, bo tacy głupi nie są, wiedzą jak kasę dla siebie doić, np. Matousz. A Pielucha Stąd za wszystkim rączkę podnosiła. No, no.

Znachor
Znachor
odpowiedział na komentarz  Polak nie Polin
1 rok temu

Słyszeliście, handlarz respiratorami, pisowski kumpel, podobno zmarł w Albani. A gdzie kasa. Może Szumowski coś wie?

Konfi
Konfi
odpowiedział na komentarz  Polak nie Polin
1 rok temu

Poczytajcie prawicowe pisma to się dowiecie ilu posłów reprezentuje polskie interesy. Tylko róbcie to na siedząco.