R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatPiknik Rodzinny w Woli Jankowskiej – POMOC DLA KUBUSIA SZWAGRUKA

Piknik Rodzinny w Woli Jankowskiej – POMOC DLA KUBUSIA SZWAGRUKA

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli Jankowskiej, we współpracy z Radnym Rady Gminy w Strzelcach Wielkich Markiem Błasiakiem, serdecznie zapraszają na Piknik Rodzinny, który odbędzie się 16 lipca 2022 r. na placu OSP w Woli Jankowskiej. 

Piknik rozpocznie się o godzinie 15:00. W harmonogramie imprezy zostało przewidzianych wiele atrakcji dla najmłodszych m.in. dmuchańce, wata cukrowa oraz zabawa taneczna z animatorką. W tym czasie dorośli będą mogli przyglądać się występom muzycznym lokalnych zespołów folkowych, orkiestry dętej ze Strzelec Wielkich, a także występom tanecznym mażoretek VIVA.  W trakcie wydarzenia, będzie można zakupić dania z grilla oraz specjalne potrawy przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich. Wieczorem organizatorzy zapraszają do muzycznej zabawy z DJ-em ACTIVE BiT.

Wydarzeniu przyświeca szczytny cel. Podczas pikniku przewidziana jest zbiórka charytatywna na rzecz 3 – letniego Kubusia Szwagruka ( z gminy Nowa Brzeźnica ) chorego na bardzo skomplikowaną wadę serca. Jedyną szansą na przeżycie dla Kubusia jest operacja w Bostonie ( USA ). Operacja ta jest jednak bardzo kosztowa, bo wynosi 2.000.000,00 zł. Jak na razie w zbiórce udało się zebrać ok. połowy tej sumy.

R e k l a m a

10 KOMENTARZE

guest

10 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Antoś
Antoś
10 miesięcy temu

Jakie to przykre że nasz NFZ jest tak nieudolny a PiS naszą kasę daje na Ukrainę ile takich niewiniątek mogłoby być szczęśliwych

Mały
Mały
odpowiedział na komentarz  Antoś
10 miesięcy temu

Ano tak rządzi PIS i Pielucha.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
10 miesięcy temu

Chwała organizatorom pikniku, ale smutne jest to, że służba zdrowia nie daje rady i trzeba składek publicznych. Służba zdrowia zarządzana przez PIS, Wójt z PIS, wicewojewoda, lekarz z PIS, posłanka Pielucha, bliska gminie, też z PIS. I co, nie mogą czy nie chcą pomóc rodzinie w trudnej sytuacji? Jak przyjdą wybory to będą szukać głosów i będą się pokazywać. Czy to jest normalne?

Wyborca
Wyborca
10 miesięcy temu

Pani Poseł Pielucho, gdzie jest węgiel po 996 zł, no gdzie? Co wyście pisowcy narobili z tą Polską? Kiedy będziecie siedzieć za to gnębienie ludzi?

Tomek
Tomek
odpowiedział na komentarz  Wyborca
10 miesięcy temu

Łysek ma taniej

Jasiu mróz.
Jasiu mróz.
odpowiedział na komentarz  Tomek
10 miesięcy temu

Za niego też się nie ma kto wziąść. Wszystko pisowskie układy. Patologia, złodziejstwo i dziadostwo.

Górnik ze Zloczewa
Górnik ze Zloczewa
odpowiedział na komentarz  Jasiu mróz.
10 miesięcy temu

A węgla nie ma. Podobno posłowie w swoich regionach mają pomagać w pozyskaniu węgla. Beata i Mariusz już załatwili węgiel ze Zloczewa. Dziękujemy.

Polak nie Polin
Polak nie Polin
odpowiedział na komentarz  Wyborca
10 miesięcy temu

Pisiory zniszczyli Polskę. Zlikwidowali 14 kopalń od 2015, wyskoczyli przed szereg z embargiem na rosyjski węgiel, marnotrawstwo dookoła (np. elektrownia Ostrołęka), a teraz ręka w nocniku. Oni nawywijali a ludzie zapłacą. Moim zdaniem tak mogą robić tylko zdrajcy, bo tacy głupi nie są, wiedzą jak kasę dla siebie doić, np. Matousz. A Pielucha Stąd za wszystkim rączkę podnosiła. No, no.

Znachor
Znachor
odpowiedział na komentarz  Polak nie Polin
10 miesięcy temu

Słyszeliście, handlarz respiratorami, pisowski kumpel, podobno zmarł w Albani. A gdzie kasa. Może Szumowski coś wie?

Konfi
Konfi
odpowiedział na komentarz  Polak nie Polin
10 miesięcy temu

Poczytajcie prawicowe pisma to się dowiecie ilu posłów reprezentuje polskie interesy. Tylko róbcie to na siedząco.