R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatPiknik Województwa Łódzkiego w Rząśni

Piknik Województwa Łódzkiego w Rząśni

Drużyna Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego zawitała do Rząśni, by wspólnie z mieszkańcami rozmawiać o ofercie i funduszach europejskich, a potem bawić się wspólnie na pikniku. Podczas imprezy wręczono symboliczne czeki dla sołectw.

Wizyta w powiecie pajęczańskim rozpoczęła się od spotkania z cyklu ”Porozmawiajmy w Łódzkiem”. W Urzędzie Gminy Rząśnia z lokalnymi samorządowcami i przedstawicielami organizacji pozarządowych spotkał się Zbigniew Ziemba, wicemarszałek województwa łódzkiego.

Czołowymi tematami rozmów były oczywiście unijne dotacje przekazywane przez Urząd Marszałkowski WŁ, poza tym również granty i programy społeczne.

Pajęczański nie znajduje się na rubieżach województwa – mówił wicemarszałek Ziemba. – Wręcz przeciwnie, to powiat, który dostrzegamy, bo wiemy, że jest ważną częścią regionu. W polityce naszego samorządu najważniejsze jest to, aby nie było w województwie łódzkim obszarów wykluczonych.

Podczas spotkania w urzędzie gminy wicemarszałek i przewodnicząca Sejmiku Województwa Łódzkiego Iwona Koperska wręczali symboliczne czeki. Były to m.in. granty sołeckie, w tym z nowego programu „Infrastruktura sołecka na plus”, a także z projektu „Województwo Łódzkie Ogrodem Polski – Ogrody przyjazne naturze”.

W tym samym czasie rozpoczął się Piknik Województwa Łódzkiego. Niedaleko budynku urzędu stanęły scena, dmuchańce dla dzieci, stoiska z przysmakami kół gospodyń wiejskich. Były też konkursy dla najmłodszych i występy lokalnych artystów. Skrajnie wysokie temperatury zdecydowanie nie przeszkodziły w dobrej zabawie.

Podczas pikniku do mieszkańców powiatu pajęczańskiego dołączył marszałek Grzegorz Schreiber, który na scenie, wspólnie z podsekretarzem stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych Marcinem Przydaczem i przewodniczącą Sejmiku, wręczał granty sołecki, ale także nagrody dla pań z Kół Gospodyń Wiejskich. Gospodynie przygotowały specjały, które podbiły serca nie tylko mieszkańców Rząśni, ale także komisji konkursowej, której zadaniem był wybór najsmaczniejszego dania pikniku. Przyznano 4 wyróżnienia, a serca jury Konkursu Potraw Regionalnych podbiła rolada drobiowa gospodyń z KGW z Oborowa.

Dziękuję, że jesteście, że razem z nami współtworzycie to wydarzenie – mówił do pań z lokalnych kół gospodyń wiejskich Grzegorz Schreiber. – Dania, które przygotowałyście są nie tylko przepyszne, ale także związane z regionem. Nie tylko kultywujecie kulinarne tradycje i tradycje naszych przodków, ale też przekazujecie je kolejnym pokoleniom.

Wieczorem na piknikowej scenie w Rząśni wystąpiła gwiazda wieczoru – Mateusz Mijal.

Wizyta w powiecie pajęczańskim była okazją do odwiedzenia przez marszałka tych miejsc, w których – dzięki pieniądzom np. z programu „Infrastruktura sołecka na plus” – wyrastają nowe obiekty. I tak Grzegorz Schreiber spotkał się z mieszkańcami wsi Czerkiesy, gdzie powstaje budynek, który posłuży lokalnej społeczności do organizacji uroczystości i imprez integrujących. W Pajęcznie marszałek odwiedził z kolei tamtejszy kościół Wniebowzięcia NMP, gdzie dzięki pieniądzom z programu „Łódzkie ratuje zabytki” możliwy była konserwacja krucyfiksu i rzeźby św. Barbary.

źródło: Łódzki Urząd Wojewódzki / fot.: Piotr Wajman

R e k l a m a

86 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

86 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Reklok
Reklok
1 rok temu

Ale pisowska propaganda, ciekawe czy dawali zlecenia na chrust.

Makaron
Makaron
odpowiedział na komentarz  Reklok
1 rok temu

Zlecenia na chrust podobno wypisuje Pielucha.

Ciekawski
Ciekawski
1 rok temu

Gdzie Schreiber ma tu przodków do których się odwołuje w wypowiedzi?

Mieszkaniec
Mieszkaniec
odpowiedział na komentarz  Ciekawski
1 rok temu

Niech przodków szuka koło Bydgoszczy, nic tu po nim.

Wyborca
Wyborca
1 rok temu

Co tam piknik, marszałek zgodnie z wyrokiem sądu ma się zająć odpadami w Rogowcu. Dobrze, że ma przewodniczącą sejmiku co na odpadach wyjątkowo się zna. Jedne pisiory nawiezly syfu a kolejne mają go wywieźć. Tylko w pisowskiej Polsce jest to możliwe.

Marcin
Marcin
odpowiedział na komentarz  Wyborca
1 rok temu

W pisie tak jest. Jedni z pisu budowali elektrownię Ostrołękę kolejni ją rozbierali. Prawie 2 miliardy w błoto i nikt nie siedzi. Gdzie to niby prawo i sprawiedliwość. Pic pierwszego sortu.

Polak
Polak
odpowiedział na komentarz  Wyborca
1 rok temu

W pisie wszyscy na wszystkim się znają, dlatego jest jak jest. Partia Posad i Stanowisk a naród cierpi. Wyrwać ich z koryta i do paki, bo jest za co. Utopią całkiem ten kraj, nie reprezentują interesów Polski w żadnym obszarze. Teraz ukranizują kraj i pchają nas do wojny. Sam duduś mówi, że tu jest Polin i granica z ukrami niepotrzebna. Rozumiecie to.

Nie lubię Po
Nie lubię Po
1 rok temu

Ale jestem za tym żeby PiS od żłoba odsunąć. A jest tych tłustych 🐈. Byłych ubezpieczycieli i jemu podobnych.

Last edited 1 rok temu by Nie lubię Po
Misiek
Misiek
odpowiedział na komentarz  Nie lubię Po
1 rok temu

Burżuje od Pieluchy a dla ludu micha ryżu i chrust w lesie. Kiedy to dziadostwo, patologia i złodziejstwo się skończy?

Mieszkaniec
Mieszkaniec
odpowiedział na komentarz  Misiek
1 rok temu

Za PO były szczaw i mirabelki, za PIS micha ryżu i chrust w lesie. Niech mi ktoś powie czym oni się różnią, chyba tylko poziomem złodziejstwa i dziadostwa. Teraz jest większe.

łolaboga
łolaboga
1 rok temu

yebać pis

Gregor
Gregor
1 rok temu

Ale kicha z tym piknikiem. W regionie ( na Rogowcu) leje się syf do ziemi a marszałek bawi się na pikniku. Po pisowsku.

Kaziu
Kaziu
odpowiedział na komentarz  Gregor
1 rok temu

Z przewodnicząca sejmiku włącznie. Brawo.

Kawka
Kawka
odpowiedział na komentarz  Kaziu
1 rok temu

I to przewodniczaca z funkcją wiceprezes w ekoregionie. Co o tym myślicie.

Obserwator
Obserwator
odpowiedział na komentarz  Kawka
1 rok temu

Takie rzeczy tylko w PiSie. Gdyby taki numer zrobił ktoś z PO, PSL czy Hołowni to byłoby wycie pisiorow od rana do wieczora. TVP by się grzało do czerwoności. To jest ewidentny konflikt interesów. Na to są paragrafy. Tak jak Becia ma sprawę za ocieplanie liceum, tak Iwonka powinna mieć za to, że jako przewodnicząca sejmiku jest wiceprezesem Ekoregionu. Pomijam już fakt, że zarabia na podwyżkach odbioru śmieci grube tysiące zł…

Kaziu
Kaziu
1 rok temu

Ale kicha pieluchy z tym węglem. Został chrust.

Krzysiek
Krzysiek
1 rok temu

Towarzystwo wzajemnej adoracji.
Pamiętam Binek -Koperską za czasów szkoły podstawowej, średniej i wyższej.
Jestem w szoku, że tak zryła sobie beret pisowsko nacjonalistycznymi bredniami.
Kiedyś uwierzcie mi, była inną osobą. Z poglądami również.

Grzesiek
Grzesiek
odpowiedział na komentarz  Krzysiek
1 rok temu

No przekwalifikowała się kobita, z bibliotekarstwa do gospodarki odpadami krótka droga. Szczególnie jak kasa wielka. Co Wam nie pasuje?

PIS PRL BIS
PIS PRL BIS
odpowiedział na komentarz  Grzesiek
1 rok temu

To widać ,że zbyt ambitna nigdy nie była. Dossała się do dojnej zmiany to jej wygodnie. Tacy ludzie to by normalnie zarabiali trochę więcej niż minimalna, a tu proszę

Muniek
Muniek
odpowiedział na komentarz  Krzysiek
1 rok temu

Poglądy mają w zależności od potrzeb, aby kasy nadoić.

IRYS
IRYS
odpowiedział na komentarz  Krzysiek
1 rok temu

A to dobre!!!! Wyślij to prezesowi Kaczyńskiemu

Ciacho
Ciacho
odpowiedział na komentarz  IRYS
1 rok temu

Jedynym sposobem na uratowanie kraju, swej rodziny i przyjaciół od katastrofy finansowej jest szybkie odsunięcie od wladzy i postawienie przed sądami karnymi i cywilnymi neolitycznych gerontów, nepotów, mitomanów, kleptomanów i neokomuchów ze Złajdaczonej Wszawicy.

Mariusz
Mariusz
1 rok temu

Jacek Cieślikowski, były kierowca Jarosława Kaczyńskiego, obecnie radny w Warszawie pokazał oświadczenie majątkowe. Zobaczcie od 2015 roku ma ponad 3 miliony majątku, jest w kilku spółkach, oczywiście w spółce Srebrna też. W pisie jak w USA, od zera do milionera. W pisie pajęczańskim podobna patologia. Czy udaje się Wam w tak krótkim czasie zgromadzić tak duży majątek? Może z nami jest coś nie tak? Głosujcie dalej na to dziadostwo i chodźcie do lasu po chrust.

PIS PRL BIS
PIS PRL BIS
1 rok temu

Pisiory, odpowiedzcie dlaczego w Polsce jest dwa razy wyższa inflacja niż w Niemczech , Austrii, Finlandii , Słowenii i przy okazji trzy razy wyższa niż we Francji, Szwecji czy Włoszech. Wg. Was z czego to wynika ?

Edek
Edek
odpowiedział na komentarz  PIS PRL BIS
1 rok temu

Bo w Polsce politycy a szczególnie pisiory bardziej doją kasę dla siebie. Przykładów dookoła pełno. Biurokracja o 30% w górę, wypłaty dla swoich w górę i łapówki publiczne (rozdawnictwo) dawane na oślep. To się musi źle skończyć.

Andzia
Andzia
odpowiedział na komentarz  Edek
1 rok temu

Za łapówkę, szczególnie że nie swoich każdy głos się przyda.

Patryk
Patryk
1 rok temu

Jestem praownikiem Betransu, jechać jutro do roboty czy nie, bo tam teren skażony i tragedia? Co na to pisiory co narobiły kłopotu? Kto odpowie za nasze zdrowie? Mamy przewodniczącą sejmiku z Pajęczna, powinna coś z tym zagrożeniem robić. To nie są żarty. Może trzeba ogłosić jakiś lokalny stan wyjątkowy?

Jurek
Jurek
odpowiedział na komentarz  Patryk
1 rok temu

Rzeczywiście to poważna sprawa a pis udaje, że nic się nie stało. Trzeba rozliczyć rzadzcych. A urząd Marszałkowski zgodnie z wyrokiem sądu szybko powinien temat załatwić.

Piotr
Piotr
1 rok temu

Czy urząd marszałkowski wydał jakiś komunikat o katastrofie ekologicznej w Rogowcu?

Beti
Beti
1 rok temu

A nie widziałem wielkiej posłanki stąd na pikniku, a tak lubi się bawić. Beata co z tobą, zostaw te tłuste koty, wyjdź do ludzi, nie daj się prosić, bądź z nami.

Jurek
Jurek
odpowiedział na komentarz  Beti
1 rok temu

Nie czekaj na wybory bo Cie mogą nie wybrać. Zresztą za co?

Justynka
Justynka
1 rok temu

Poczytajcie na onecie jak PIS w dolnośląskim okradał PCK, jak finansowali kampanie wyborcze, plakaty, jak przelewali kasę na własne konta. Skąd my to znamy. Kto by pomyślał, że niby prawi i sprawiedliwi są złodziejami. Nawet PCK okradali a co dopiero spółki państwowe.

energoserwisowy
energoserwisowy
odpowiedział na komentarz  Justynka
1 rok temu

A jak to było z finansowaniem kampanii w pajęczańskim pisie, przypomnijcie mi?

Mateusz
Mateusz
odpowiedział na komentarz  energoserwisowy
1 rok temu

Ano doili kasę z lewa i prawa. Ruda dycha może więcej powiedzieć.

Marcin
Marcin
odpowiedział na komentarz  Mateusz
1 rok temu

No ruda dycha dawaj kto wam finansował te drogie plakaty?

Poldek
Poldek
odpowiedział na komentarz  Marcin
1 rok temu

Gdzie ta ruda dycha, na Majorce znowu czy co?

onet
onet
odpowiedział na komentarz  Justynka
1 rok temu

Naprawdę na onecie czytałeś? Buuuu hhahahahahahah

Justynka
Justynka
odpowiedział na komentarz  onet
1 rok temu

Różne rzeczy trzeba czytać i własny rozum mieć. W TVP pis nie powiedzą Ci o dziadostwie pisowskim.

onet
onet
odpowiedział na komentarz  Justynka
1 rok temu

Ale o peowskim tez na onecie nie ma. Szanowni wyznawcy tuskowi

Justynka
Justynka
odpowiedział na komentarz  onet
1 rok temu

Kto ci zrył beret, kto tu mówi czyim jest wyznawcą, a może niczyim.

Krzysiek
Krzysiek
odpowiedział na komentarz  onet
1 rok temu

A gdzie ty czytasz?

Yarek
Yarek
odpowiedział na komentarz  Krzysiek
1 rok temu

Pisiory to złodzieje nie dobrodzieje. Tylko własna kasa ich interesuje.

Darek
Darek
1 rok temu

Za dolara płacimy najwiecej w historii, kurs euro i franka CH zbliża się do 5 zł, kredyty po 10-12%, inflacja zabiera nam dwie pensje w ciągu roku.
Oto skutki rządów PiS – 6 lat rozdawania pieniędzy, dojenia spółek SP, marnotrawstwa i nieudolności.
Dodajmy jeszcze:
– największa liczba zgonów od II wojny;
– najdroższy kredyt od 18 lat;
– najwyższe rachunki za prąd i gaz od początku świata;
– najdroższy węgiel od początku świata.

Zachęcam do uzupełniania tej listy PiS-owskich „sukcesów”😊

Pis PRL BIS
Pis PRL BIS
odpowiedział na komentarz  Darek
1 rok temu

Czarny scenariusz prognozy inflacji wg NBP to ok 26 % na początku przyszłego roku. Tacy z nich patrioci , że własny kraj doprowadzą do upadku

Pisia
Pisia
odpowiedział na komentarz  Pis PRL BIS
1 rok temu

Brawo Pielucha.

Aldona
Aldona
odpowiedział na komentarz  Pis PRL BIS
1 rok temu

Jacy patrioci, pokaz choć jednego w naszym regionie. To oszustwo i nabijanie tylko i wyłącznie własnej kasy. Dobrym przykładem ruda dycha, doi na lewo i prawo i śmieje się z tych co na nią głosowali. Patologia i dziadostwo.

Karma wraca
Karma wraca
odpowiedział na komentarz  Aldona
1 rok temu

Słyszeliście, Kaczor nie chce Pieluchy na liście wyborczej ani do sejmu ani do senatu co jej się marzy. Koniec z dziadostwem. Jej ludzi wywalają z PGE a winni mają postępowania. Niektórzy trzęsą portami, chodzą do lekarzy i papiery robią.

Znachor
Znachor
odpowiedział na komentarz  Karma wraca
1 rok temu

Niektórym to od razu odpowiednie papiery wystawią, nie muszą za głęboko badać. Z daleka widać problemy zdrowotne.

i bardzo dobrze
i bardzo dobrze
odpowiedział na komentarz  Karma wraca
1 rok temu

Jeszcze do pierdla powinni ją posłać

Andrzej
Andrzej
odpowiedział na komentarz  i bardzo dobrze
1 rok temu

Może było by za co? Trzeba by poszperać.

Zombi
Zombi
odpowiedział na komentarz  Andrzej
1 rok temu

Po co szperać, za starostowanie pierwszą sprawiedliwą rozliczyć, powiat 3 miliony musiał zwracać.

IRYS
IRYS
odpowiedział na komentarz  Zombi
1 rok temu

A kiedy te 3 miliony zwrócił?

Marcin
Marcin
odpowiedział na komentarz  Karma wraca
1 rok temu

Nikt tak nie psuje wizerunku pisu jak towarzystwo od Pieluchy.

Wyborca
Wyborca
odpowiedział na komentarz  Marcin
1 rok temu

PIS przerżnie wybory przez Pieluchę i to całe jej towarzystwo.

Adam
Adam
odpowiedział na komentarz  Wyborca
1 rok temu
Pimpek
Pimpek
odpowiedział na komentarz  Karma wraca
1 rok temu

Kaczor może ma inne poglądy seksualne, może jest prawicowy?

Wyborca
Wyborca
odpowiedział na komentarz  Pimpek
1 rok temu

Czytaliście na ddbełchatów o książce córki posłanki z Pajęczna i promocji regionu? Świetna reklama. Pielucha to wie jak rozsławić region.

Marek
Marek
odpowiedział na komentarz  Wyborca
1 rok temu

W nadchodzącą zimę ogrzewajcie się seksem i osładzajcie sobie życie bo cukru również brak. PIS ma rozwiązania.

Mundek
Mundek
odpowiedział na komentarz  Marek
1 rok temu

Ciekawą rzeczą jest czy dieta poselska mamusi wystarcza na to balowanie? No, no. Może trzeba się tematowi przyjrzeć?

Ciekawy
Ciekawy
odpowiedział na komentarz  Mundek
1 rok temu

Skąd taka dziewucha ma tyle kasy za granicą? Może mamusia sponsoruje córkę? Jeśli by tak było to gdzie to wykazuje? Rejestr korzyści pusty, darowizn brak, jak wynika z oświadczenia majątkowego? Może jest jakiś inny obieg?

Heh
Heh
odpowiedział na komentarz  Ciekawy
1 rok temu

Może ma tam jakichś sponsorów. Nie wiem. Nie chce mi się czytać jej wypocin

Jerzy
Jerzy
odpowiedział na komentarz  Karma wraca
1 rok temu

Dlaczego te kundle tak chałasują

Mykoła
Mykoła
1 rok temu

Gdzie są ,,uchodźcy” z UA?

Mieszkaniec
Mieszkaniec
1 rok temu

To wystąpienie wywołało furię dobrej zmiany. Zobacz dlaczego? Kto wyjaśni, że węgla zabrakło?

http://videoparlament.pl/video/embed/31337-senator-michal-kaminski-wystapienie-z-dnia-20-lipca-2022-roku-2

Last edited 1 rok temu by Mieszkaniec
Wyborca
Wyborca
1 rok temu

Kaczyński poluje na tłuste koty w pisie, a w powiecie pajęczańskim ich nie brakuje. To prawdziwe burżuje się porobiły. Kaczyński jest podobno bardzo zły na Pieluchę, a szczególnie po dokonaniach jej córeczki. Mają sprawdzać ludzi których powsadzała na stanowiska do robienia kasy. Wizerunek pisu w regionie jest beznadziejny. Pielucha pis pogrzebała. Ale kasa idzie. Aby do wyborów.

Stefan
Stefan
odpowiedział na komentarz  Wyborca
1 rok temu

A ta jej niby świta jej pomogła, i to bardzo. Ale kasy nadoili. Nie na darmo mają ksywy, dychy czy teraz piętnastki bo inflacja wielka.

Rudy ryjek
Rudy ryjek
odpowiedział na komentarz  Stefan
1 rok temu

Tacy właśnie dołują pis. To patologia i dziadostwo. Kaczynski poznał się już na Pielusze i ma jej dość.

Działok
Działok
odpowiedział na komentarz  Rudy ryjek
1 rok temu

Na listy wyborcze jej nie weźmie, zostaje jej powiat czy gmina, tylko czy gmina Działoszyn ją wybierze?

Beti
Beti
odpowiedział na komentarz  Stefan
1 rok temu

Szkoda bo pis miałby leprze notowania ale przez takich pseudodzialaczy i kretaczy ma coraz gorsze wyniki. Brawo Pielucha, Jarek to doceni.

Ania
Ania
odpowiedział na komentarz  Wyborca
1 rok temu

Tobie „wyborco” to najlepszy psychiatra już nawet nie pomoże, tylko Pielucha i Pielucha weźcie psychola zablokujcie!!!

Wyborca
Wyborca
odpowiedział na komentarz  Ania
1 rok temu

A tobie zamordyzm. Nikt tu nikogo nie pomawia ani nie obraża. Kto się boi krytyki to niech robi coś dobrego dla ludzi albo niech się nie pcha do polityki. Chcielibyście tylko doić kasę i żeby nikt nic nie mówił. Typowo pisowska postawa.

Tylko PiS
Tylko PiS
1 rok temu
Last edited 1 rok temu by Tylko PiS
Wyborca
Wyborca
odpowiedział na komentarz  Tylko PiS
1 rok temu

Świetnie, Kaczynski teraz wydaje certyfikaty niewinności. Poczytajcie w Rzeczpospolitej. Tych co kupowali respiratory, co budowali Ostrołękę uniewinnia. Służbom zakazuje zajmować się jego ludźmi. I co jesteśmy w czarnej d…e.

Toga
Toga
odpowiedział na komentarz  Wyborca
1 rok temu

O to Pielucha się pewnie cieszy, może Jarek ja uniewinni od sprawy karnej.

Rysiek
Rysiek
1 rok temu

A jak tam sprawa karna posłanki?

Kościuszki
Kościuszki
odpowiedział na komentarz  Rysiek
1 rok temu

A jak tam ukradzione 5 mln zł w Rząśni ? Podobno podejrzani zostali zarztymani. Tak informował Pan wójt. A w gminie jakieś konsekwencje tego braku nadzoru ? Marszałek o to nie pyta ? Pewnie zapomniał na kolacji z ministrem Ziobro…
To już dużo ponad rok jak sprawa jest wyciszana.

Jerzy
Jerzy
odpowiedział na komentarz  Kościuszki
1 rok temu

Uuuuuu. Powiązania PiS i Rząśni w tej sprawie? Grubo. Skoro tak jest to opozycja w Rzasni pewnie drży o posadki 😁

Last edited 1 rok temu by Jerzy
Aspirant
Aspirant
odpowiedział na komentarz  Kościuszki
1 rok temu

Co tam rok, do 9 lat uników posłanki dużo brakuje.

Tomek
Tomek
odpowiedział na komentarz  Aspirant
1 rok temu

Ta jej sprawa to dopiero pisowska kicha, jeszcze gorzej jak za PO.

Seba
Seba
odpowiedział na komentarz  Tomek
1 rok temu

PiS to grabarze i zdrajcy Polski, choćby sprawa zakupu respiratorów świetnie to pokazuje. A węgla ciągle brak, tylko propaganda.

Gaweł
Gaweł
odpowiedział na komentarz  Seba
1 rok temu

Tak rządzi pis I pielucha.

Tadi
Tadi
odpowiedział na komentarz  Gaweł
1 rok temu

Jak już mówiłem, gdyby na pustyni zaczęli rządzić socjaliści to zabrakłoby tam piasku. Jeszcze niedawno mieliśmy zalegające góry węgla, a teraz musimy ściągać go statkami z drugiego końca świata! I jeszcze ogłaszają to jako sukces!!! –

Polska w ruinie
Polska w ruinie
1 rok temu

Wody Polskie niszczą rzeki.
Lasy Państwowe niszczą lasy.
Stadnina w Janowie niszczy konie.
Min. Sprawiedliwości niszczy prawo.
Min. Oświaty niszczy szkoły.
Min. Zdrowia niszczy zdrowie.
PiS niszczy wszystko.

Brytyjczyk z Dylowa
Brytyjczyk z Dylowa
1 rok temu

Pisowskiej łajdactwo zniszczyło Polskę. Please, change my mind.

Kawka
Kawka
odpowiedział na komentarz  Brytyjczyk z Dylowa
1 rok temu

A wysypisko do góry jak wynagrodzenie wiceprezes ekoregionu.

Patologia
Patologia
odpowiedział na komentarz  Kawka
1 rok temu

Wiceprezes ekoregionu, przewodniczaca sejmiku, mieszkanka Pajeczna, wszystko w jednym. W pisie tak mają, minister klimatu Moskwa, jej mąż wiceprezesem Wód Polskich. Ciekawe co władza Wojewódzka zrobi z 50 tysiącami mauzerow w Rogowcu z syfem, a beczki pękają. Tak jak pis zaśmiecił Polskę tak nikt dotąd. Mamona im odebrała resztki rozumu.