R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatPolicjanci po służbie zatrzymali pijanego kierowce Renault

Policjanci po służbie zatrzymali pijanego kierowce Renault

Dwaj policjanci w czasie wolnym od służby zauważyli kierowcę wykonującego niebezpieczne manewry. Mężczyzna zjeżdżał na przeciwległy pas jezdni, co stwarzało uzasadnione podejrzenie, że może znajdować się pod wpływem narkotyków, bądź alkoholu. 

We wtorek 6 lipca około godziny 22:40 dwaj policjanci (jeden pełniący służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Wieluniu, drugi w Komendzie Powiatowej Policji w Radomsku) jadąc prywatnym samochodem, drogą prowadzącą z Siemkowic do Pajęczna zauważyli jadący w tym samym kierunku samochód osobowy marki Renault.

Kierujący tym pojazdem nie zachowywał prostego toru jazdy, zjeżdżał na przeciwległy pas jezdni, co stwarzało uzasadnione podejrzenie, że może znajdować się pod wpływem narkotyków, bądź alkoholu. Policjanci  postanowili niezwłocznie uniemożliwić dalszą jazdę kierującemu samochodem Renault. W wyniku ich działań pojazd ten zatrzymał się na poboczu. Za kierownicą znajdował się mężczyzna, od którego wyczuwalna była silna woń alkoholu.

Po przyjeździe na miejsce policjantów z komisariatu w Działoszynie mężczyzna został przebadany na zawartość alkoholu w organizmie i uzyskał wynik blisko 1,9 promila. Teraz odpowie za prowadzenie samochodu osobowego w stanie nietrzeźwości, za co grozi nawet do 2 lat pozbawienia wolności. Nieodpowiedzialnemu kierowcy zostało również zatrzymane prawo jazdy. Dalsze czynności prowadzą funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Działoszynie.

źródło: KPP Pajęczno

R e k l a m a

14 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

14 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Pogratulować
Pogratulować
2 lat temu

Brawo 👏

yedri
yedri
2 lat temu

Zabrać prawo jazdy na zawsze i 10 000 godzin prac społecznych

Kant
Kant
odpowiedział na komentarz  yedri
2 lat temu

Zeby Ci tak na rowerze po piwie zabrali

yedri
yedri
odpowiedział na komentarz  Kant
2 lat temu

Ja po alkoholu nie wsiadam nawet na rower, nie zbawi mnie. Trzeba być ułomnym żeby tak robić. Alkohol trzeba pić z głową, pijesz to siedzisz na czterech literach w domu lub prosisz kogoś o podwózkę!

Gaga
Gaga
2 lat temu

Ciekawe co pił. Bo jeśli Misiewiczowke to pisior a oni chlaja.

Tłuste koty i kocice
Tłuste koty i kocice
odpowiedział na komentarz  Gaga
2 lat temu

No kiedyś pili zwykłe alkohole a teraz im się poprawiło, weszli na wyższy poziom dziadostwa.

Marek polewoj
Marek polewoj
odpowiedział na komentarz  Gaga
2 lat temu

Z kajaków widać jakie to towarzystwo i co lubi.

Radny
Radny
2 lat temu

Dzisiaj Rzeczpospolita podaje ilu posłów pis jest w rządzie, ponad 50. Nie dość, że podwójnie kasuja to miesza się władza ustawodawcza, kontrolna z wykonawczą. Radny w gminie nie może pracować w urzędzie a poseł może w rządzie. To kolejna pisowska patologia.

Poważnie prawy i sprawiedliwy
Poważnie prawy i sprawiedliwy
2 lat temu

Czemu ta Pielucha nie pomoże premierowi w negocjacjach z Czechami w sprawie Turowa? Ma takie duże doświadczenie w załatwianiu szkód górniczych, w tym wody. Doświadczeń nabrała w załatwianiu wody zabranej przez kopalnię Bełchatów gminie Sulmierzyce. Beata wykorzystaj te doświadczenia, pomóż koleżce, który już dawno ogłosił sukces w tej sprawie. Nie topcie tego pisu już bardziej, Jarek ci się odwdzięczy.

Kawka
Kawka
odpowiedział na komentarz  Poważnie prawy i sprawiedliwy
2 lat temu

No np. pozwoli ci przyjąć kogoś na prezesa do pge, a on z polecenia zatrudni kolejną armię nieudaczników i znowu będzie miodzio. Przecież teraz bezkarność+, to co to szkodzi.

Konfi
Konfi
odpowiedział na komentarz  Kawka
2 lat temu

No i koty będą jeszcze tłustsze.

Epj
Epj
odpowiedział na komentarz  Poważnie prawy i sprawiedliwy
2 lat temu

Czego się pieluchy czepiasz .przecież urzędnicy gminy podpisali umowę z dyrektorem kwb .więc??mieli wodę już załatwiona i co??wydymali ich i ich sukces otrąbiony wróćcie do artykułów wcześniejszych A nie tylko pielucha i Kowalska i tak dookoła. .a

Marian
Marian
odpowiedział na komentarz  Epj
2 lat temu

Mogła by premierowi pomóc bo z tymi Czechami nie idzie a doświadczona w sprawie wody jest.

Michaś
Michaś
2 lat temu

Jak podaje Onet w artykule „Rzeczpospolita łapówek” w ostatnich 5 latach znacząco wzrosła liczba łapówek. To efekty „prawa i sprawiedliwości”. W regionie też nie lepiej, choćby zatrudnienia w PGE. Niektórzy dorobili się nawet odpowiedniej KSYWY.