Policyjny Święty Mikołaj

0

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie już po raz kolejny wzięli udział w akcji „Mikołaj Na Drodze”. Celem akcji jest przypomnienie podstawowych zasad związanych z bezpieczeństwem w ruchu drogowym w niecodziennym wydaniu.

W czwartek 6 grudnia, jak co roku policjanci Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie przeprowadzili działania pod nazwą “Mikołaj na drodze”. Funkcjonariusze pajęczańskiej drogówki oraz dzielnicowi wspólnie z “Mikołajem” i maskotką PSB “Mrówka” udali się w odwiedziny do najmłodszych mieszkańców powiatu pajęczańskiego. Odwiedzili m.in. przedszkolaków w Makowiskach i Bogumiłowicach.

Podczas spotkań policjanci wspólnie z “Mikołajem” i “Mrówką” obdarowali dzieci słodkimi upominkami, odblaskami oraz innymi prezentami. Ta przedświąteczna akcja jest połączona z przypomnieniem podstawowych zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym i korzystania z elementów odblaskowych. Działania przeprowadzone były przy współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Sieradzu oraz sklepem “Mrówka” w Pajęcznie.

źródło i fot.: KPP Pajęczno

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments